Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osoby co maja do Listopada br zalecam poczekać do dnia piątek 29 listopada Czarny piątek. Wtedy dekodery są za 1zl lub 0zl. Wiem że czasem ukazują się w jakimś miesiącu ale natomiast wchodzi też oferta świąteczna co łączy 2 okazje w tym dniu. Sam skorzystałem i jestem zadowolony. 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, wierucha napisał:

Mam pytanie, jestem w trakcie umowy-2 lata. Posiadam pakiet Extra+Canal+(8), czy na nowy sezon da się aktywować Mistrzowską piłkę (PSP) za 10 zł.? (o ile będzie dostępna jeszcze)

No to ja też zapytam. A czy zimą na święta będzie jakaś ciekawa promocja dla stałych abonentów? ?

 

14 minut temu, Trofik napisał:

Możecie podać numery telefonów do DUK ?

 

Dawno wujek Google by Ci podał nr. ?

122947879

No ale lepiej nabijać te same posty?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na chwilę obecną posiadam ofertę Pakiet Superpremium+, multiroom standard z kartami cameleon, dekodery ultrabox + - W CENIE 120 zł.

Umowa podpisana jest do 31.07.2019r.

 Chciałbym zmienić przynajmniej jeden z dekoderów na 4K z zachowaniem multiroomu. Zdaję sobie sprawę z tego że będę musiał pożegnać się z kartami cameleon.

Zaproponowali mi dzisiaj przedłużenie umowy  na następujących warunkach:

PAKIETSUPERPREMIUM+   - 99,99 zł

Dekoder 4K                            15 zł,

Kanał 4K                                 10 zł

Nowy multiroom                    10 lub 20 zł

 

umowa na 2 lata
 

Czy dostał ktoś z Was w ostatnim okresie coś lepszego?

 

pozdro

Edytowane przez qrak1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto, ale nie za 10 czy 15 miesięcznie za dekoder. Z resztą to zależy, kto jak szanuje swoje pieniążki. Jeśli MR nie potrzebny komuś, VOD z poziomu dekodera oraz nagrywanie kilku różmych programów w jednym czasie.. w dobie powtórek,to lepiej wziąć moduł. Zobacz co leci na jedynym kanale (ramówka) w wersji PL czyli C+ 4k i oceń czy warto. Niektórzy to za ten dekoder i ten kanał to wszystko by oddali. Jest jeszcze Nasa tv UHD. To taki biedny dodatek do oferty 4k, choć widoki z kosmosu są piękne. 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !

Obecnie posiadam pakiet extra plus z Canal plus. do tego dołączone są eleveny i z których zamierzam zrezygnować oraz najem WiFi premium box za 5 zł i Multiroom standard za 10 zł. Płaciłem obecnie 113 zł propozycja ze strony Canal plus po otrzymaniu wypowiedzenia to 99 zł za to co mam obecnie. Chciałbym zrezygnować z elevenów a to włączyć mistrzowską piłkę czy ta kwota będzie sensowną. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), Multiroom St andard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 5 zł/m dla Abonentów (04/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 70,45  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Czy miałeś wcześniej dekoder 4k? Jeżeli tak, to w jakiej cenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, qrak1 napisał:

Witam wszystkich. Na chwilę obecną posiadam ofertę Pakiet Superpremium+, multiroom standard z kartami cameleon, dekodery ultrabox + - W CENIE 120 zł.

Umowa podpisana jest do 31.07.2019r.

 Chciałbym zmienić przynajmniej jeden z dekoderów na 4K z zachowaniem multiroomu. Zdaję sobie sprawę z tego że będę musiał pożegnać się z kartami cameleon.

Zaproponowali mi dzisiaj przedłużenie umowy  na następujących warunkach:

PAKIETSUPERPREMIUM+   - 99,99 zł

Dekoder 4K                            15 zł,

Kanał 4K                                 10 zł

Nowy multiroom                    10 lub 20 zł

 

umowa na 2 lata
 

Czy dostał ktoś z Was w ostatnim okresie coś lepszego?

 

pozdro

 

Mam obecnie umowe do listopada 2020. W tamtym tygodniu moglem podpisac aneks i otrzymac 9C+,Extra,HBO,dekoder 4k i MR za 110zł.Jest to oferta dla nowych.Dekoder możesz spokojnie dostać za 0zł,i kanał 4k też za 0zł.Mr kosztuje 10zł.Wziąłbym tą oferte tylko nie chce HBO bo tam praktycznie nic nie ma ale niestety bez HBO się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa była do końca czerwca z ofertą za 85zł, pakiet Extra+, najem WifiPremiumbox+, 2xWifibox do MR. Oferta przyjęta, to samo co do tej pory za 64,99zł + HBO z HBO GO na 5mc i  paczka Filmox na 1mc. Umowa na 24mc,  jestem zadowolony. ?

Edytowane przez Electrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chyba przechodze na kablowke. Oferta jaka dostalem to jakis kosmos.
Wypowiedzenie zlozone, umowa konczy mi sie w tym miesiacu, oto co mi dzisiaj zaproponowali:


Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE
HBO
Eleven Sports
Filmbox Pack
HBO GO
MISTRZOWSKA PIŁKA
Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł

PROPONOWANE PROMOCJE:     

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18)
Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)
HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów
Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

CZAS TRWANIA UMOWY: 2 lata
OPŁATA ZA PIERWSZY MIESIĄC USŁUG: 141,89 !!!

 

Co wogole jest w tych 141,89 zl?  Z moich obliczen extra+ 69.99  & eleven 11.90 &  dekoder 20zl = 101,89 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2019 o 17:36, jupiter napisał:

Jest taka opcja, jeśli dasz jasno do zrozumienia, że ten pakiet to warunek przedłużenia Twojej umowy to się stary Man Pack znajdzie. Też mi mówili że nie ma, a zależało mi na nim, bo jest tam kilka fajnych kanałów i go dostałem w tej samej cenie co wcześniej.

 

Cały czas uparcie twierdzą, że nie ma "man packa" i każą sobie dobrać kanały pojedynczo, ale to się kompletnie nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca ( extra+)wypowiedzenie wysłane  mam kartę cameleon i pace.

Chciałabym MR ( podpowiedzcie jaki wybrać zestaw )

czy dalej można dobrać powiększenie do extra+ za 10 zł ( chciałabym  confort + za 22,5 )

czy mozna dostac zestaw 6 canal+  ( bez sportowych ) za mniej niż 20 zł ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...