Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem dzisiaj poniższą propozycję. Z rozmowy miałem mieć 49zł aktywację dekodera 4k oraz miesięczną opłatę najmu 10zł. Z poniższego wychodzi, że opłata najmu jest 0zł?

 

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Multiroom Standard, NAJEM PVR

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 99,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Edytowane przez osaczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta którą dziś otrzymałem ;

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, HBO, CANAL+ (2) LIVE, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 64,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Zaoferowana Opcaj Canal + zawiera C+ Discovery i C+ Seriale.

 

Akceptować ofertę czy da się jeszcze coś ugrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zuzik1111 napisał:

Dla osób bez ciśnienia "że coś muszę mieć". Relax, panowie, relax...

Comfort (nowy) 14,99

Canal+ 8x  150 zł za 7mcy (21,50) bez problemu, 1 telefon.

Hbo  z Go  za 0 zł  do końca marca.

Ile to wychodzi? Tak też można legalnie...

Super ale jak to zrobiłeś, jakiś argumentów używałeś i co miałeś wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, shevchenko1987 napisał:

Przy przedłużeniu mi to sami zaproponowali. Ma to związek z tym, że oni są źle nastawieni do modułów w związku ze złamaniem ich zabezpieczeń.

 

Jeszcze jedno pytanie. Miałeś moduł po TNK jeszcze z czasów dawnej n-ki czy już moduł nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytuje się, bo też mam abonament z własnym modułem cam ci+ obecnie mam pakiet Comfort+ 29.99/Canal+ x8 25.00 / H+H2 2.99 i w opcji wl/wył HBO i Eleven Sports.  Chętnie zgarnalbym dekoder 4k za 0 zł /ms. (Ale kiedyś nie można było przejść że swojego sprzętu na ich)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca kwietnia 2020 ale z uwagi na pakiet MP zadzwoniłem do nich i dostałem propozycję

 

To co teraz mam to  Extra+CANAL+(6)LIVE + Eleven + Film Box + 2x PVR PACE + MR (cameleon) i płacę za to nie całe 87zł

 

Zaproponowano mi  Extra+CANAL+(6)LIVE + Eleven + MP + HBO z HBO GO do końca kwietnia za 0zł + 2x PVR PACE + MR (cameleon)  za kwotę niecałe 92zł - umowa do końca lutego 2021

 

Warto ? czy starać się coś ugrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, TNK_HD napisał:

Dopytuje się, bo też mam abonament z własnym modułem cam ci+ obecnie mam pakiet Comfort+ 29.99/Canal+ x8 25.00 / H+H2 2.99 i w opcji wl/wył HBO i Eleven Sports.  Chętnie zgarnalbym dekoder 4k za 0 zł /ms. (Ale kiedyś nie można było przejść że swojego sprzętu na ich)

 

Kiedyś tak, ale teraz już jest taka możliwość przy przedłużeniu czego jestem żywym dowodem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+ dostaniesz za 22,50 zł. Eleveny dostaniesz za 11,90 zł. 8C+ za 25 zł na 6 mies., potem przedłużenie do końca umowy w tejże cenie. Polsaty Premium z racji przedłużenia umowy dostaniesz za 0/5/10 zł. HBO + HBO GO możesz mieć za 20 zł przez portal mojencplus. Potem dzwonisz na infolinię i dokupujesz dopełnienie do Extra za 10 zł. Oczywiście dotyczy umowy na 2 lata. Razem:  ~95 zł. A w cenach dekoderów i Canal4k się nie orientuję.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukaszP39 napisał:

Witam. Umowę mam do końca miesiąca dzisiaj telefon z Krakowa i propozycja, Extra+, 8c+, Eleveny, polsaty premium, Hbo, canal 4k, dekoder 4k za 136 zl. Ktoś podpowie czy warto bo nie bardzo się orientuję w ofertach teraz. 

Być może nic nie dostaniesz co pisał @matfit, bo trzeba trochę ryzykować i wiedzieć jak to zrobić, aby taki zestaw wyrwać. Było nie raz tu wałkowane co i jak.  Twoja oferta od nc, to nic innego jak tylko wyciągnięcie kasy od naiwniaka. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem stałym abonentem od lat, mam jeszcze umowę do października 2019, posiadam Pakiet Extra+CANAL+(6), Eleveny i MR (karty Cameleon) ze starymi dekoderami jeszcze, ale do przedłużenia umowy jeszcze daleka droga (czy warto wcześniej przedłużyć w okresie np wielkanocnym czy letnim? ma to wpływ?). Chciałbym się zorientować czy to co mam zaproponowane w ICA odnośnie pakietu Mistrzowska Piłka - 20zł to max na jaki mogę sobie pozwolić? Przecież z tego co tutaj widzę, ludzie dostają ten pakiet za darmo na cały okres umowy przy przedłużaniu więc jakim xxujem ja mam dopłacać 20 zł żeby Ligę Mistrzów oglądać? ;O a za ten pakiet co mam, półtora roku temu wynegocjowałem 81 zł/m-c 

 

Będę wdzięczny za jakieś informacje, czy da się przynajmniej za 10 zł dokoptować ten pakiet czy nie ma szans? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Za ile mozna teraz wziac nastepujac pakiet

 

Extra+

Canal 8

HBO plus Go

Eleven

Mistrzowska Pilka

e

Dekoder 4k

Multiroom x 1

 

Pan proponowal mi wczoraj 135 pln i mowil ze nizej sie nie da.

 

Z tego co tu widze ludzie dostawali

Extra+ z Canal8 za 99

Eleven za 11,90

Reszta Gratis

 

ZOstawal dekoder 4k i Multiroom. Nie mialem ani tego a ni tego a pakiet mialem jak wyzej.

 

Co mozna wynegocjowac ? Czy da sie dostac dekoder 4k za 0 w tej chwili ?

 

PS. Czy byla jakas oferta na Eleveny i Man Packa za 15 pln czy mi sie wydaje ?

 

Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Kończy mi się umowa z końcem lutego , złożone wypowiedzenie, obecnie posiadam pakiet extra+ z HBO i HBO GO za 5 zł,  + multiroom na starych dekoderach za 0zł wszystko za 64.99zł. Dzwonili już za ta cenę proponuja mi dorzucenie C+ Discovery i Seriale. O co dalej walczyć ? :-) coś da sie jeszcze wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2019 o 19:15, czarek007 napisał:

@ratm7,w tej cenie to powinieneś mieć extra z ośmioma canal+

 

Za ten sam pakiet extra z 8xc+ nie chcą zejść poniżej 100zł.

Konsultant 3 kronie szedł do kierownika i za każdym razem wracał z wyższą kwotą. Grzecznie podziękowałem.

Dostałe również propozycje:

comfort z pakiet extra - 49,99zl

+

8x canal+ za 25zł

ale do tego pakietu nie chcą dać mistrzowskiej piłki.

 

Według konsultanta mogą dać za darmowo polsaty do pakietu 6x canal+ ale do 8xcanal+ już chcą doliczyć extra kase. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, DogfishHead napisał:

Witam .

Kończy mi się umowa z końcem lutego , złożone wypowiedzenie, obecnie posiadam pakiet extra+ z HBO i HBO GO za 5 zł,  + multiroom na starych dekoderach za 0zł wszystko za 64.99zł. Dzwonili już za ta cenę proponuja mi dorzucenie C+ Discovery i Seriale. O co dalej walczyć ? :-) coś da sie jeszcze wynegocjować?

Extra z 8 C+ i paczką HBO dostają za 79,99. Oczywiście mowa o tych co mają podobną cenę z takim zestawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...