Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja umowa jest do końca lutego 2019 ze złożoną rezygnacją i mam do tego zlecone do wyłączenia z końcem obecnego miesiąca stycznia opcje dodatkowe CANAL+, HBO, HBO GO i TV France. Także planowany rachunek na luty(ostatni miesiąc okresu oznaczonego) to 29,99 zł. Mam nadzieję, że w lutym na przedłużenie umowy utrzymam pakiet Comfort+ za 14,99 zł i opcje Dopełnienie do Extra+ za 10 zł wraz z opcją FilmBox Pack za 5 zł, co da mi w sumie obecną kwotę abonamentu 29,99 zł na kolejne 24 miesiące z utrzymanym bezpłatnym Multiroomem post C+ i bezpłatnym najmem dekoderów WiFi PremiumBox+ oraz WiFi Box+.

Powiedzcie mi, czy oprócz tego czego oczekuję mogę coś ciekawego od nich jeszcze wyciągnąć z innych opcji dodatkowych w atrakcyjnych opłatach?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w tej cenie teraz Comfort to dostaniesz przedłużenie w tej cenie. Extra nie dostaniesz od razu za 10zł. Sam będziesz musiał dobrać potem ze zobowiązaniem do końca umowy za dyszkę. Prawdopodobnie po okresie promocyjnym pakietu Extra, bo tylko to wyrwiesz na 2 m. za free.

Edytowane przez Barti
Poprawiono literówki w poście. Zauważone i zgłoszone przez autora postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w grudniu przedluzylem oferte i mam nowy comfort za 22.50 ,C+8 za 25 na 6 miesiecy i dobralem sobie jeszcze mezzo za 5zl

interesuje mnie jeszcze eleven ale tylko w okresach marzec - pazdziernik ,w ICA eleven mam za 11.90 ale na okres do konca umowy albo 15.90 na wlacz wylacz. Dzwonilem i pytalem ale odmowiono - nie ma dla mnie takiej oferty, wczesniej przed przedluzeniem bylem na pakiecie extra+c+ za 69.99 i tez nie bylo wzmianki o eleven za 7.99

Od jakiej placonej kwoty /badz jakiego pakietu mozna wyrwac ten eleven za 7.99 ,orientuje sie ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca lutego. Złożyłem wypowiedzenie. Obecnie mam:

6xC+

Extra+

Multiroom,

Dekoder Pace PVR 500 GB

Wszystko za 72 zł/miesiąc (umowa na 15 miesięcy)

 

Z tego co wyczytałem mam szanse wynegocjować:

HBO+HBO GO na 5 miesięcy za 0 zł

Mistrzowska Piłka za 0 zł

 

1. Czy mam szanse wynegocjować coś więcej w tej cenie?

2. Czy Waszym zdaniem dostanę jakiś lepszy dekoder czy warto zostać przy wysłużonym Pace PVR 500 GB?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mixMZ napisał:

w grudniu przedluzylem oferte i mam nowy comfort za 22.50 ,C+8 za 25 na 6 miesiecy i dobralem sobie jeszcze mezzo za 5zl

interesuje mnie jeszcze eleven ale tylko w okresach marzec - pazdziernik ,w ICA eleven mam za 11.90 ale na okres do konca umowy albo 15.90 na wlacz wylacz. Dzwonilem i pytalem ale odmowiono - nie ma dla mnie takiej oferty, wczesniej przed przedluzeniem bylem na pakiecie extra+c+ za 69.99 i tez nie bylo wzmianki o eleven za 7.99

Od jakiej placonej kwoty /badz jakiego pakietu mozna wyrwac ten eleven za 7.99 ,orientuje sie ktos?

W takiej cenie dostaniesz ze zobowiązaniem na rok a piszesz, że chcesz mieć dostęp marzec- październik (miłośnik F1?)Najbardziej opłaca się brać opcję włącz/wyłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o to chodzi ze pytalem o eleven na rok za 7.99 i niby nie ma. W sumie nie spytalem na okres do konca umowy czyli na te 2 lata moze wtedy by dalo rade. w kazdym badz razie ciekawi mnie od jakiej placonej ceny sa sklonni dac eleven za 7.99 (umowa na rok).

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44.99 za Start Canal + 8 i dekoder 4k. 0 zł do końca czerwca HBO. Czy dobra cena umowy na 15 miesięcy?

 

Nowy Start+ 19,99 zł 15 m, a po tym okresie 23,99zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów

Edytowane przez krzyso92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj przedłużyłem umowę oto warunki :

Extra + C+8 79,99 na 24m 

Multimen pack + z Elevenami - 25zł

HBO + HBO GO - do końca czerwca za 0zł później 25zł

Mistrzowska piłka - 0zł

Najem wifi premium box - 0zł

Kolekcje Fox play, Nat Geo Play,  - 0zł

Pakiet Filmbox do końca lutego - 0zł

Rachunek do końca umowy 104,99zł (chyba, że przedłużę HBO)

Ponadto jeśli będę chciał dobrać multiroom to jestem zwolniony z opłaty aktywacyjnej (99zł) na pierwszy dekoder a każdy następny (49zł) + opłata miesięczna 10zł.

Nic innego nie utargowałem. Myślę, że jest to w miarę dobra oferta.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Umowa do 31.04 ( 15 miesięczna )

Aktualnie: Comfort + 27,50 / 15 msc

dopełnienie Extara + 10,00 / 15 msc

                      Eleven 11,90 / 15 msc

                    Canal + (8) 25,00 / 15 msc

                    Multiroom St.10,00 / 15 msc

Za całość 84,40 co miesiąc.

Wypowiedzenie złożone. Już 2 razy dzwonili, zero konkretów. Myśle na nowej umowie płacić w granicach 100 zł, co najwięcej mogę wyrwać w tej kwocie??

Dzieki za odp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wzrosła o 4 zl z 44 na 48 zl. 

 

Jako że mam na czas nieokreślony to uparli się na ofercie za 74,99 zl. Zależy mi na 4K.

 

comfort 34,99 

canal plusy 25

canal plus 4k za 0 zl

dekoder 4k 15 zl

 

Oferowano  to samo tylko z podstawą za komfort 22,99 czyli 62,99 zl, ale.. 

z koniecznością wzięcia telefonu. 

 

Czyli narazie zostaje po staremu, bo za 15 zl to jeszcze ale 25 zl za kanał na którym jakoś dużo i tak nie ma to się nie opłaca. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz8881

W dniu 1.07.2018 o 21:22, kubus.kul napisał:

[...]

pakiety start+, comfort+, extra+ na okresie nieoznaczonym +4 zł do "starej" ceny,

pakiety start+ z 6 i 8 canal+, comfort+ z 6 i 8 canal+, extra+ z HBO, extra+ z 6 canal+  na okresie nieoznaczonym +7 zł do "starej" ceny,

pakiet extra+ z 8 canal+ na okresie nieoznaczonym +9 zł do "starej" ceny,

pakiety superpremium+ i wyższe na okresie nieoznaczonym +15 zł do "starej" ceny.

Do tego nie wzrastają opłaty za sprzęt czy multiroom.

Oczywiście są pewne wyjątki jak jakieś rabaty reklamacyjne, czy promocje czasowe np. reklamacyjne dodatkowe pakiety na 24 msc. za 0zł. Wtedy żeby mieć to samo, cena na okresie nieoznaczonym wrasta bardziej niż o te wspomniane wyżej przeze mnie stawki.

[...]

Warto też sprawdzić co mówi prognoza opłat w moje nc+, tam powinny być właściwe dla danego abonenta informacje o wysokości opłat na okresie nieoznaczonym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam panowie. Obecnie mam paczkę Extra z 6xC+, do tego pakiet Eleven za 11.99 i PACE za free. Za całość płacę 82.40zł, czyli nie ma źle. Wiele lat walczyłem żeby płacić mniej. Obecna umowa do końca czerwca, ale wiadomo-już dzwonią ;)

 

Ich super propozycja to Extra z tą samą paczką C+,Eleveny za 11,99, Polsaty sportowe za 9,99zł i wymiana dziadka PACE na media boxa bez wifi za 3zł miesięcznie.

 

Generalnie mnie to w ogóle nie przekonuje.Przeczytałem kilka ostatnich stron, i czy to prawda,że dodatek Polsatów można otrzymać za 0zł?

 

Czy te 3zł za nowy dekoder, to dobra cena, czy to olać i walczyć o wynajem za free?

 

Z góry dzięki i piwko dla was :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za ile w trakcie umowy można dostać dekoder 4K? Mój stary Turbo już się strasznie muli, a podobno to Unicable całkiem nieźle śmiga. W punkcie dają za 10 zł za miesiąc plus 49 zł aktywacja. Dla nowych za 0 złotych jest. :( Płacę teraz 59 zł za Extra+ z  HBO i HBO GO.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...