Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej miałem Start+ za 19,99 zł do tego opcja 8xC+ za 25 zł miesięcznie ( 2 razy po 6 miesięcy ). Umowa na 12 miesięcy była.

To super oferta...ja wziąłem nowa ofertę z modułem CAM na 12 miesięcy i płace 24,99 + 25zl za 8x canal +... Zobaczymy jaka ofertę dostanę :-)

 

TY już długo masz u nich umowę? Dekoder czy moduł CAM? Ile przed końcem umowy przedłużyles? Z wypowiedzeniem?

Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas Extra +8XC+ za 79,90 wypowiedzenie, umowa do końca sierpnia, jakieś 20 lat w C+, w piątek

pierwszy telefon bez wielkich targów .

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE ( bez seriale i DISCOVERY), HBO 5 m-cy, Eleven Sports, Filmbox Pack, liga mistrzów na cały sezon za Free, a jak przedłużą umowę na nowy sezon to dalej za free. Wymiana Pace na media box, wszystko za 84,99zł.

W sumie zadowolony. Więcej, niż dostałbym w podobnej cenie w Polsacie. :wink: 

Edytowane przez Barti
Pisanie całych postów wielką czcionką jest zbędne. Zmniejszono więc czcionkę w poście do standardowej wielkości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca stycznia 2019, a w piątek nagle telefon, abym przedłużył umowę. Obecnie mam Extra + Canal+ x8 i Zest TV, za co płacę 83 zł. Proponują to samo właściwie za te same pieniądze, ale i tak czekam tradycyjnie do końca umowy.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Extra +8XC+ HBO + multiroom na Cameleonach z PACE PVR i Sagemcom  za 79,90 .do 31.08, - umowa wypowiedziana.

Dzwonią z propozycją pozostawienia tego samego za 85zł z dodatkiem Ligi Mistrzów do lipca.

Prawie jestem gotów  zaakceptować, ale negocjuję wymianę Sagemcom na drugiego PVR PACE. Konsultanci odpowiadają, że nie ma takiej możliwości.

Chcę pozostać na takim sprzęcie ze względu na splitter.. Spotkał się ktoś już z taką sytuacją, że przy przedłużaniu wymieniono drugi dekoder na Pace PVR?

Pomijając moje zachcianki to co mogę obecnie osiągnąć przy przedłużaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mnie to interesuje, w jakiej najniższej cenie udało się wynegocjować pakiet Extra+ Canal+(8kanałów) i HBO na cały okres umowy. Jestem już po kilku telefonach z BOKu miesiąc do końca umowy i twardo obstają przy cenach 15 zł za wymianę dekodera + 10zł za multiroom + 11,90 za Eleven oraz 10 zł za LM. Śmieszne, sama dzierżawa dekoderów i cena opcji jest w wysokości połowy abonamentu. Dlatego już dzisiaj piszę wypowiedzenie i pomyślę też o downgradzie oferty, Superpremium mi nie potrzebne bo po aneksie w CP mam Cinemaxy na całą umowę w dekoderze Polsatu.

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone że tak się formalnie zapytam.

 

Sam im określ za ile to chcesz i się tego trzymaj.

Niech zadzwonią jak będą mieli taką ofertę dla ciebie.

 

Jeszcze nie złożyłem. Umowę mam do końca roku. Nie wiem na ile to "realnie" wycenić :D 

Edytowane przez Besciakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wypowiedzenia to oferty będziesz miał jak dla zwykłego abonenta.

 

Wysłać - złożyć w APS wypowiedzenie - zadzwonić po kilku dniach do DUK Kraków tel 122947879 i zapytać czy doszło wypowiedzenie i co oni na to :mrgreen:

 

Wszyscy wraz z pracownikami DUK Kraków wiedzą o co chodzi ale jednak magiczne zarejestrowanie wypowiedzenia czyni małe cuda.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

negocjuję wymianę Sagemcom na drugiego PVR PACE. Konsultanci odpowiadają, że nie ma takiej możliwości.

Chcę pozostać na takim sprzęcie ze względu na splitter.. Spotkał się ktoś już z taką sytuacją, że przy przedłużaniu wymieniono drugi dekoder na Pace PVR?

Mi udało się wymienić Sagemcoma na drugiego PACE, ale było to z 5-6 lat temu, teraz raczej już ciężko liczyć na takie cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznia 2019, pierwszy telefon 2 dni temu (nigdy tak wcześnie nie dzwonili). Pani najpierw mówi, że teraz ma najlepsze oferty i pyta czy jestem zadowolony z obecnego pakietu. Odpowiadam, że nie bo stracili LM, konsultantka - że do końca roku będzie gratis, pytam co dalej, ona że będzie dodatkow płatne, mówię, że w takim razie bez sensu i konsultantka kończy rozmowę :) Ogólnie konsultantka sprawiała wrażenie studentki na pierwszym dniu pracy... żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z Krakowa, umowa do końca miesiąca:

 

15 miesięcy

 

Extra+ 6c+ - 72.50

Eleven - 7.95 (12m, następnie możliwość wyłączenia)

 

Kością niezgody okazał się dekoder. Mam WifiPremiumboxa za którego płacę 5 zł miesięcznie i niestety nie mogę go zrabatować jak powiedział konsultant. Tak samo nie mogę zmienić deka na zwykłego Box+ czy jak on się tam zwie. Podobno mój dekoder jest już zrabatowany i 5 zł to najniższa opłata za niego, a wymienić mogę tylko na 4k. Oczywiście zostałem poinformowany, że taniej już nie będzie itd., a generalnie raczej bym na to poszedł gdyby nie ten nieszczęsny dekoder. Cóż... Czekam do końca miesiąca i zobaczę jak sprawa będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Umowa do 30.09.2018. Dziś telefon z Krakowa i następująca oferta

WYBRANE USŁUGI:

Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Man Pack 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m  dla Abonentów Czas trwania umowy +
24 mies.

Razem: 121,89 zł

do tego cinemax w pakiecie czyli za 0 zł oraz liga mistrzów za 10 zł od 2019 r. można coś lepiej wyrwać. Konsul powiedział że LM przy moim pakiecie niemożliwa jest za 0 zł.

Oferta bez wypowiedzenia. Czy na chwilę obecną wypowiedzenie coś daje?

Edytowane przez arisek17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR.

Za: Extra+ z CANAL+ "8"  79,99 zł, Cinemax 10 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard (2 cameleony) C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox (Pace) + 0zł dla Abonentów, razem: 94,99zł. - umowa 24 miesiące.

Warto?

Edytowane przez elektor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR.

Za: Extra+ z CANAL+ "8" 79,99 zł, Cinemax 10 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard (2 cameleony) C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox (Pace) + 0zł dla Abonentów, razem: 94,99zł. - umowa 24 miesiące.

Warto?

Warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Umowa do 30.09.2018. Dziś telefon z Krakowa i następująca oferta

WYBRANE USŁUGI:

Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Man Pack 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m  dla Abonentów Czas trwania umowy +

24 mies.

Razem: 121,89 zł

do tego cinemax w pakiecie czyli za 0 zł oraz liga mistrzów za 10 zł od 2019 r. można coś lepiej wyrwać. Konsul powiedział że LM przy moim pakiecie niemożliwa jest za 0 zł.

Oferta bez wypowiedzenia. Czy na chwilę obecną wypowiedzenie coś daje?

Według mnie oferta bardzo korzystna, mam podobną ofertę tylko z Multi Man Pack...Czyli wszyscy z Superpremium będą płacić za LM 10 zł od stycznia ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie oferta bardzo korzystna, mam podobną ofertę tylko z Multi Man Pack...Czyli wszyscy z Superpremium będą płacić za LM 10 zł od stycznia ?

 

Ja już nie ogarniam ich polityki. Obecnie mam extra z 6c+ za które płacę 69 zł. Umowa go końca tego roku. Już miałem dwa telefony i w obu ta sama oferta, czyli to samo za tyle samo, ale LM proponowali na cały sezon bez dodatkowych opłat od stycznia. Dosłownie konsultanci powiedzieli że od stycznia do końca sezonu 0 zł dodtakowych opłat. Dodam że nie składałem jeszcze żadnego wypowiedzenia.

A tu z pakietem superpremium za ponad stówkę dają wam łaskawie za 10 zł od stycznia?

Edytowane przez bobo235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...