Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W takiej sytuacji lepsza jest umowa na 15 miesięcy. Zawsze jest to 9 miesięcy krócej. :D A nigdy nie wiadomo, czy coś lepszego w tym czasie się nie pojawi. :roll:

 

Zaproponowali umowę na 24 miesiące, a Ligę Mistrzów za darmo do lipiec 2019 i Eleveny za 7.99. Na 15 miesięcy podobno nie dają Ligi Mistrzów.

Edytowane przez Barti
Poprawiono błędnie zamieszczone w poście cytowanie treści innego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pakiet Comfort+ za 22,50 zł / 24 m od czerwca tego roku z darmowym dopełnieniem do Extra+ do końca lipca.

Przed chwilą pod numerem 22 310 47 47 uzyskałem dopełnienie do pakietu Extra+ na kolejne miesiące za 10 zł przy zobowiązaniu do końca umowy podstawowej (na 24 miesiące).

Wcześniej twierdzenie, że nie ma takiej oferty i nigdy nie było i że mogą mi jedynie zaoferować dopełnienie w cenie 15 zł do końca umowy ale, że jest to przy zobowiązaniu na 12 miesięcy i potem mogę z tego zrezygnować to nie wspominają (cena 15 zł obowiązuje w okresie zobowiązania 12 miesięcznego i potem kolejne 12 miesięcy ale już bez zobowiązania i też za 15 zł).

Oferta uzyskana za przynajmniej czwartym jak nie piątym podejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką ofertę.

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w 

Edytowane przez jacekn1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką ofertę.

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy

(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +

24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89 zł

Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w 

Miałeś wcześniej HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj :

Superpremium - 99 zł

Eleven Sports - 7.95 zł przez 12 m-cy ( później negocjacje)

HBO GO - 5 zł

Man Pack - 5 zł

Wynajem wifi premiumbox+ - 5 zł

Kanały Premium Polsat Sport + ppv do końca umowy - 0 zł

RAZEM 121.95

UMOWA - 24 miesiące

 

Do tej pory za to samo - 140 zł.

Edytowane przez Barti
Usunięto puste cytowanie treści innego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jupiter mając w umowie na stałe C+ masz na pewno LM i raczej za darmo przez rok a potem się zobaczy (czy przedłużą umowę z Polsatem). Co do wymiany na Ultra mając mr, to niestety będzie to kosztowne (zdanie obecnego mr i wzięcie nowego a to będzie wiązało się z opłatami aktywacyjnymi) i będzie wiązało się z dodatkową opłatą co miesiąc od 10-15zł. Dodatkowo jeśli będziesz chciał oglądać treści UHD, no to kolejne 10zł. Nie wiem czy NC+ tak łatwo pójdzie Ci na rękę żeby wyrobić się w 140zł aczkolwiek jest to jak najbardziej możliwe Superpremium 99,99zł + MP za 5zł + Eleven za 7,95 do 11,90zł + HBO GO 5zł + dekoder 10zł + mr 10zł. Tak więc teoretycznie da radę lub trochę przekroczysz ale oczywiście bez kontentu UHD. Ten kosztuje ekstra 10zł ;).

Dzięki za odpowiedź ale nie wiem czy tak do końca wszystko dobrze skumałem. Twierdzisz że wymiana dekodera do multiroomu jest konieczna przy wymianie na Ultraboxa? Nie dalej jak 3 tygodnie temu konsultantka, dzwoniąca z ofertą, zapewniała, że to nie będzie konieczne. A co do płatnych treści w UHD rozumiem, że masz na myśli VOD? Bo chyba C+4K jest w pakiecie Canal+ darmowe dla posiadaczy Ultraboxa?

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiłeś mi wiarygodne źródła informacji - niestety. A ja do tej pory myślałem, że cena za C+4K jest zaszyta w tej opłacie za dekoder 4K a sam kanał uatrakcyjnia ofertę Canal+ bez podwyżek, niestety myliłem się :(

Chciwość nie zna granic, chociaż pobieranie opłaty za ten kanał jest biznesowo uzasadnione, ale za to inne pakiety, zwłaszcza te, gdzie jest wciąż dużo kanałów SD powinny przez to potanieć, a tak się niestety nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienił ktoś Mediaboxa na Ultrabox'a bez miesięcznej dzierżawy?

Bądź zrabatowali komuś Multiroom?

Mi ciągle wmawiają że nie ma już rabatów na Multiroom, oraz że nikt nie dostaje Ultrabox'a za 0 zł.

Ciągle proponują mi Ultrabox'a za 15 zł miesięcznie bez opłaty aktywacyjnej, lub 10 zł miesięcznie z aktywacja 49..

Chyba że wezmę Superpremium+ za 129 zł wtedy dostanę dekoder za darmo xD

Edytowane przez Tomkowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 10zł/m z aktywacją 49zł to i tak niezła oferta, do tej pory przeważnie nie było co liczyć na zejście z tych 15zł (nieważne jaka aktywacja). Może coś się w końcu zmienia.

Chociaż za kanał C+4k dowalą zaraz kolejne 10zł, to i tak w sumie wyjdzie 20zł/m.

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jupiter no niestety wszystko teraz w NC+ kosztuje, w końcu "platforma premium" ;). Co do zdania i wzięcia ponownie mr (przy wymianie dekodera na Ultra), to do tej pory tak to wyglądało- może się coś zmieniło ale nikt do tej pory się tym nie chwalił i nie ma żadnego komunikatu o tym w mediach. Więc raczej liczę na pomyłkę/oszustwo ;) konsultantki niż jakieś zmiany w temacie wymiany starego deka na ten nowy Ultrabox mając jednocześnie mr.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@Jupiter no niestety wszystko teraz w NC+ kosztuje, w końcu "platforma premium" ;). Co do zdania i wzięcia ponownie mr (przy wymianie dekodera na Ultra), to do tej pory tak to wyglądało- może się coś zmieniło ale nikt do tej pory się tym nie chwalił i nie ma żadnego komunikatu o tym w mediach. Więc raczej liczę na pomyłkę/oszustwo ;) konsultantki niż jakieś zmiany w temacie wymiany starego deka na ten nowy Ultrabox mając jednocześnie mr.

Przy MR Standard od ponad 2miesiecy jest mozliwosc wymiany glownego dekoderu na dekoder 4K bez oddawania/wymieniania dekoder do MR.Nie mozna za to zrobic wymiany na wifipremiumbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...