Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam umowę do końca marca 2018 i też do mnie dzwonili z ofertą, ale nic nie wspomniała facetka o ostatnim momencie. Tylko podziękowałem za ofertę, bo chcę od teraz tylko pakiet Extra+ z Canal+ a ona chciała mi to wcisnąć za 99 zł. A tak swoją drogą to na ile mogę liczyć za  Extra+Canal+(x6 lub 8 bez różnicy)?

 

Co chwilę ktoś tu pisze... 69,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam umowę do końca marca 2018 i też do mnie dzwonili z ofertą, ale nic nie wspomniała facetka o ostatnim momencie. Tylko podziękowałem za ofertę, bo chcę od teraz tylko pakiet Extra+ z Canal+ a ona chciała mi to wcisnąć za 99 zł. A tak swoją drogą to na ile mogę liczyć za  Extra+Canal+(x6 lub 8 bez różnicy)?

 

Mi proponowali z x6 za 69,99 --- patrz wyżej kilka postów.

A x8 za 79,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.01.2018. Extra+ 8C+ za 89,00.  Nowa oferta to samo za 79,99 + 3 miesiące HBO za darmo. Brak zgody na darmowe miesiące jeśli chodzi o abonament. Chciałem domówić jeszcze 1 abonament dla córki, brak możliwości rabatu. Oferta Comfort za 39,99 + 5 zł za jakiś dekoder z nagrywarką. Szkoda, bo liczyłem na jakąś zniżkę dla stałego klienta, a nowa umowa jak dla nowego klienta. Wypowiedzenie złożone miesiąc temu.

Edytowane przez wojmir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, złożyłem wypowiedzenie z powodu Universala:

 

Propozycje:

 

- Comfort:34,90zł (Dekoder 4KUltraBox - 99,00zł aktywacja, 15,00zł\miesięcznie)

- Extra - 54,90zł (Dekoder 4KUltraBox - 99,00zł aktywacja, 15,00zł\miesięcznie)

- Comfort + Canal+ 79,90zł (Dekoder 4KUltraBox - 99,00zł aktywacja, 15,00zł\miesięcznie)

- Extra + Canal+ 89,90zł ((Dekoder 4KUltraBox - 99,00zł aktywacja, 15,00zł\miesięcznie)

- Superpremium 109,00zł ((Dekoder 4KUltraBox - 99,00zł aktywacja, 15,00zł\miesięcznie)), lub Superpremium 129,00zł ((Dekoder 4KUltraBox - 49,00zł aktywacja,, Ozł miesięcznie)

 

Wszystkie opcje na 24m

 

Obecna umowa była do 30-04-2019, płaciłem za wszystko 138zł miesięcznie (brak VOD, HBOGo,Seriale+). Zobaczymy co będzie - czas mają do 31.12.2017, 

 

Dekoder 4KUltraBox - 15,00zł\miesięcznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja:

    Umowa na 15 mcy bo na takiej mi zależało 

Comfort +   27,50zł

8x C+   25zł  - 6mcy później z automatu się wyłączą 

Eleven   11,90zł - 12mcy zobowiązania później mogę wyłączyć lub zostają przez kolejne 3mce za 11,90

Mulitiroom z Wifi Premium zostaje za 15zł 

HBO i HBO Go do końca stycznia za darmo, później się wyłączy 

 

Wydaję mi się że to max co można ugrać, czy się mylę ? 

Multiroom niestety mam na Caymanie i nie mogą zrabatować więc zostaje 15zł

Wypowiedzenie wycofane, oferta wisi i czeka na potwierdzenie na mailu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, złożyłem wypowiedzenie z powodu Universala:

 

Propozycje:

 

- Comfort:34,90zł (Dekoder 4KUltraBox - 99,00zł aktywacja, 15,00zł\miesięcznie)

- Extra - 54,90zł (Dekoder 4KUltraBox - 99,00zł aktywacja, 15,00zł\miesięcznie)

- Comfort + Canal+ 79,90zł (Dekoder 4KUltraBox - 99,00zł aktywacja, 15,00zł\miesięcznie)

- Extra + Canal+ 89,90zł ((Dekoder 4KUltraBox - 99,00zł aktywacja, 15,00zł\miesięcznie)

- Superpremium 109,00zł ((Dekoder 4KUltraBox - 99,00zł aktywacja, 15,00zł\miesięcznie)), lub Superpremium 129,00zł ((Dekoder 4KUltraBox - 49,00zł aktywacja,, Ozł miesięcznie)

 

Wszystkie opcje na 24m

 

Obecna umowa była do 30-04-2019, płaciłem za wszystko 138zł miesięcznie (brak VOD, HBOGo,Seriale+). Zobaczymy co będzie - czas mają do 31.12.2017, 

 

Dekoder 4KUltraBox - 15,00zł\miesięcznie,

Co do opcji SuperPremium+ za 129,99zł to raczej jako nowy klient wyjdzie taniej bo 400zł możesz wyrwać z ExtraKasa + zestaw antenowy za 1zł który sprzedaż. Do wczoraj było jeszcze 0zł za aktywacje chyba że przed świętami jeszcze zrobią za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja:

Extra,8c+,Eleven,multimanpack,mr 2 karty przy umowie na 15miesiecy za 115zł.

2 opcja to bez 2 c+ za 105zł.

Na razie nie przyjałem oferty.

Dorzucał filmbox za 5zl i multimanpack do stycznia za free i hbo za free pol roku.

Co złego w tej ofercie? Brałbym w ciemno. Śledzę forum, od miesiąca i nic lepszego chyba nie dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Extra+ 6xC+ i multiroom za 69zł. Po wypowiedzeniu chciałem zejść na start. Dostałem dziś propozycje start na 24 miesiące za 20zł. plus MR 0zł. Czy jeśli się zgodzę będę mógł przez infolinie lub ICA włączyć te 6C+ za 25zł na 6 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co złego w tej ofercie? Brałbym w ciemno. Śledzę forum, od miesiąca i nic lepszego chyba nie dadzą.

Też śledzę forum cały czas,ja mam c+ dla lm i le a te od nowego sezonu są w cp więc po co pchać się na siłę skoro po umowie na czas nieokreślony wzrośnie mi o 9zł więc nie mam zapału na to bo czas do lutego jest. A jak zniknie mi lm i le to będę płacił za filmy w koło puszczane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Extra+ 6xC+ i multiroom za 69zł. Po wypowiedzeniu chciałem zejść na start. Dostałem dziś propozycje start na 24 miesiące za 20zł. plus MR 0zł. Czy jeśli się zgodzę będę mógł przez infolinie lub ICA włączyć te 6C+ za 25zł na 6 miesięcy?

Jak będzie dostępna dla ciebie taka opcja to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanie trochę z innej beczki :)

 

Wszedłem dzisiaj na swoje konto w ncplus rzadko tam wchodzę i mam umowę do 31.07.2017 i symulacja kosztów do 31.07 kwota ta sama a od 01.08.2017 jest umowa na czas nieoznaczony i kwota taka sama. To znaczy że nie muszę przedłużać umowy i kwota za ten pakiet co mam będzie taka sama już cały czas ???

 

Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po złożeniu rezygnacji, mam przycisk Wycofaj w Moje NC+ ale koniec okresu minimalnego mam ciągle 31.08.2018 a nie 31.12.2017.

 

Komuś z Was też się data nie zmieniła może?

Tak, u mnie też się nie zmieniła.

Dzisiejsza propozycja:

    Umowa na 15 mcy bo na takiej mi zależało 

Comfort +   27,50zł

8x C+   25zł  - 6mcy później z automatu się wyłączą 

Eleven   11,90zł - 12mcy zobowiązania później mogę wyłączyć lub zostają przez kolejne 3mce za 11,90

Mulitiroom z Wifi Premium zostaje za 15zł 

HBO i HBO Go do końca stycznia za darmo, później się wyłączy 

 

Wydaję mi się że to max co można ugrać, czy się mylę ? 

Multiroom niestety mam na Caymanie i nie mogą zrabatować więc zostaje 15zł

Wypowiedzenie wycofane, oferta wisi i czeka na potwierdzenie na mailu. 

Tak, to max. Sam celuję w taką samą ofertę, ale póki co nie chcieli mi jej dać.

 

Dzisiaj znowu dzwonili, ale nie mogłem odebrać.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna Oferta

 

Extra + 44,90

Najem HD Multiroom 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.   NAJEM PVR 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.   MULTIROOM STANDARD 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.
 

Wypowiedzenie złożone w piątek, dziś kontakt z DUK (nie wiem jaki). Mało przyjemny konsultant, Zejście do Comfort 35 i zero negocjacji. Wymiana PACE na cokolwiek to utrata Cameleonów. Ogólnie zero konstruktywnych propozycji przy próbie zejścia z pakietu i wzięcia C/HBO co nawet zwiększyłoby miesięczną opłatę. Maja jeszcze dzwonić więc zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy, ale abonentem N-ki jestem od początku. Chcę się poradzić co robić w takiej sytuacji: mam pakiet Extra + za 56, 49. 08.12.br zadzwoniła do mnie kobieta z biura obsługi i poinformował mnie, że na okres 24 miesięcy przedłużony zostaje mój pakiet Extra + z promocjami oraz na okres 24 miesięcy (cały okres obowiązywania umowy) włączony zostanie dla mnie pakiet HBO bez opłat i całość będzie wynosić 59, 98 zł. Następnie dodała, że otrzymam link aktywacyjny na maila. Następnego dnia zadzwoniłem do biura Obsługi klienta i dowiedziałem się, że nie ma możliwości włączenia pakietu HBO bez opłat na 24 miesiące, a żadnego linka nie dostałem, a pakiet już został aktywowany. Zostałem więc ewidentnie wprowadzony w błąd przez kobietę, z którą rozmawiałem. O świadomości jej działania świadczy fakt, iż zapytałem jeszcze raz pod koniec rozmowy o pakiet HBO na 24 miesiące bez opłat i pani odparła, że taki pakiet otrzymam, a wszystko z pakietem Extra + za cenę 59, 98 zł. 
Napisałem już wypowiedzenie (z nim jeszcze czekam), ale też maila i czekam na odpowiedź od nich. Jak mnie zrobią w trąbę, to wysyłam wypowiedzenie. Umowę miałem do maja 2018. Teraz jest niby do maja 202.

Edytowane przez LEWIATAN666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ten  Multi Man Pack można jakoś negocjować do superpremium za 99zł na 24miechy? Kiedyś była oferta za 20zł ale chyba  tylko dla nowych klientów? 

Ewentualnie jakby coś złożyć osobno z pominięciem cinemaxów

Extra 8c+, hbo, Multi Man Pack zmiescił bym się w 109zł? na całe 24 miesiące?

Edytowane przez Kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...