Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 5 zł miesięcznie dostajesz c+ discovery, c+ seriale oraz c+vod - możesz sobie oglądać np. na tablecie czy laptopie. Także nie jest to jakaś ogromna kwota. Ja również miałem 6xc+ i właśnie dokupiłem za 5 zł powyższą opcję. I mimo, iż nie są to jakieś wyjątkowe kanały to jednak na c+ seriale obejrzałem sobie serial JORDSKOTT, do którego nie miałem dostępu przez c+ vod. Ani c+ seriale bo tam go puszczali. Jak dla mnie warto było wydać piątaka na 10 odcinków niezłego szwedzkiego serialu.Najwyżej nie kupię sobie jednej paczki chipsów w miesiącu :)

Edytowane przez ptysiub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie mam umowę pakiet extra z 8c+ i eleven płaciłem 108pln. Wypowiedzenie wysłałem, kończy mi się na koniec bieżącego miesiąca. Zależy mi jedynie na Canal+ , sport, sport2. proponują pakiet comfort z 8c+ na 15m-c za pierwsze 6-mc 44,99 a przez pozostałe 64,99. Pytanie da się taniej? Nie musi być comfort może być start. Dziś powiedzieli ze nie ma opcji i to oferta "limitowana" może niedługo skończyć się . Co Szanowne forum na to ?

 

Średnio wychodzi 57 zł. Bardzo dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone, dziś telefon.

Extra +

6 x Canal+

MR standard

N PLUS GO 100 godzin/MC

79.99zl

 

Walcze o 6 mcy HBO w gratisie. Jest szansa?

 

P.S. Na MR podobno nie ma żadnych promocji i śpiewają za niego 10 zł. ( Prawda czy fałsz?)

Pozdrawiam.

Ja mam w tej chwili Extra+, 6xC+ i multiroom za 74,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeśli ktoś za tą cenę dostał HBO na całą umowę to powalczę jeszcze.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało brać. Z HBO na całą umowę jest właśnie za tyle :grin: Jeśli chodzi o MR.... oczywiście fałsz :wink:

z tego co ostatnio można zauważyć na forum zasada jest prosta: jeśli masz MR po dawnej "n" to jst za 10 zł, jeśli po starej cyfrze- można go mieć za 0zł

Wypowiedzenie złożone, dziś telefon.

Extra +

6 x Canal+

MR standard

N PLUS GO 100 godzin/MC

79.99zl

 

Walcze o 6 mcy HBO w gratisie. Jest szansa?

 

P.S. Na MR podobno nie ma żadnych promocji i śpiewają za niego 10 zł. ( Prawda czy fałsz?)

Pozdrawiam.

jaki masz MR? po cyfrze czy po n?

Edytowane przez angus78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na:

 

 

 

Pakiet Superpremium+, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2,

/24mies - 102,99zl

 

Pozdr

Superpremium zapewne z 6 C+. ? Jesli jest 8 to oferta całkiem przyjazdna.

 

z tego co ostatnio można zauważyć na forum zasada jest prosta: jeśli masz MR po dawnej "n" to jst za 10 zł, jeśli po starej cyfrze- można go mieć za 0zł

Tak? Chyba nie do końca. Zdarza się czasami, że MR od ITI mozna mieć za 0. Mało jest ofert, ale są takie. Mozna też dostać pół umowy za 0 i pół za 10. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ dla ułatwienia powinno zastosować nazewnictwo jak w kablówkach czyli Canal+ Select (6 kanałów Canal+, bez C+Discovery i C+Seriale) oraz Canal+ Prestige (wszystkie 8 kanałów). Dla przedłużających umowę, praktycznie z każdym pakietem Comfort+, Extra+ czy Superpremium, Canal+ jest dostępny w obu wariantach 6 i 8-kanałowym. Cena różni się wtedy o 5-10zł w zależności od promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...