Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szybkie pytanko :)
Dzwonią do mnie z nc+(zapomniałem, że koniec lipca kończy mi się umowa) i chcą namówić na przedłużenie umowy.
Obecnie w pakiecie posiadam:

Comfort+

Liczba kanałów: 141

Opcje dodatkowe:
Multiroom Premium, Cinemax, NOC, Multiroom, Aktywacja mediaBox+, Akt. MULTIROOM Premium, Mistrzostwa Europy 2016, HBO GO, HBO, EXTRA+, VOD+, Fun VOD+, Filmbox VOD+, Prapremiery.TVP ,netVOD+, konto podstawowe CANAL+, VOD Premium, Sport &Film VOD+, Seriale+, Multi+ ,Redlight HD, SunDance HD, Akt. MULTIROOM Premium

Wszystko to w cenie 199,99 pln. Bez wypowiedzenia w łapie oferują mi to samo + eleveny 15 złotych taniej. Myślicie, że da się ugrać coś więcej z wysłanym wypowiedzeniem? Liczyłem na coś w stylu 150 pln za to co mam + eleveny. Ewentualnie mógłbym zejść do extra+ z multiroomem, elevenami i vodami(te od tvp i canal+, które ogląda druga połowa mojego mieszkania) za jakieś 125 - 135 zł. Dodam, że HBO, CInemaxy etc nie są mi potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do punktu nc+ i złóż wypowiedzenie z końcem Twojej umowy czyli z końcem lipca. Zawsze coś to może pomóc choćby zyskać darmowy Multiroom czy coś innego ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj:

Extra + 6C za 69,90

Extra + 6C + HBO + Go 89,90

 

Wymiana dekodera 5zł/msc lub 199zł

Multiroom 10zł/msc (dla nowych podobno nie da rady za 0zł)

 

Podobno oferty 59,90 za Extra + 6C i Extra + 8C + HBO 79,90, były ograniczone czasowo.

Szkoda, że już wtedy byłem w okresie wypowiedzenia i nie raczyli zaproponować takiej oferty..

Czyli nic się nie zmieniło i się nie zmieni. To co mam w podpisie dostałem jakieś 1,5 miesiąca temu po mega targach i nic nowego widzę nie oferują ciekawszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3lata temu placilem ok.130zl za wszystkie c+,multi i hbo.chcialem placic za to bez hbo 70zl a oni,ze nie.zlozylem rezygnacje a oni dalej,ze nie ma takiej opcji.umowa sie skonczyla,minal dzien bez tv i zadzwonili,ze jednak mozna.obecnie mam 8c+ ,multi za 69,90 i miesiac do konca umowy.chce dalej to samo i za tyle samo,oni chca 10zl wiecej,wiec jutro skladam kolejne wypowiedzenie.trzeba czekac do samego konca,wtedy mozna cos ugrac,nawet jak placilo sie duzo wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@klemo26, teraz trochę się zmieniło, już nie ulegają szantażystom :roll:  Możemy się założyć jak chcesz, że nie dostaniesz pakietu Extra z 8C+ taniej niż 79,99 zł.

Tu nie chodzi o żaden szantaż tylko o rozsądek. Dlaczego mam płacić więcej, mając de facto mniej? 

Nie zakładałbym się na Twoim miejscu, bo co jakiś czas pojawiają się trzydniówki dla wybrańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Mam obecnie DSI83, ale zaczął sprawiać problemy (zawieszanie, pierwsza instalacja). Od 1 lipca mam nową ofertę (znacznie słabszą od obecnej, ale cóż - takie czasy). Wybrałem inny dekoder - TurboBOX, niestety będę musiał za niego zapłacić stówę. Obejrzałem w punkcie, i zauważyłem, że pilot nie ma sterowania telewizorem, to dla mnie bardzo użyteczna funkcja. W instrukcji podają, że są dwie wersje pilotów - z obsługą TV i bez. Ale skoro nie ma wyboru, to trudno, jakoś się przyzwyczaję od nowa do dwóch pilotów.

Czy generalnie ten TurboBOX to dobry wybór? Nie potrzebuję wifi ani innych nowinek, tylko sprawne działanie, dobra jakość obrazu, czytelne menu i EPG. No i może jakby trochę szybciej się włączał i przełączał to by było miło :-) Może ktoś z użytkowników TurboBOXa się wypowie?

Dzięki za pomoc. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam turbo boxa od paru lat i nie widze potrzeby zmiany na te nowe wynalazki a szczególnie płacenia miesięcznego haraczu za nie ...ja osobiscie polecam bezproblemowy w moim przypadku sprzęt. A pilota mozesz sobie dokupić na alledrogo

 

 

a wracając do ofert - zostało mi 2 dni do końca i oferta wciąż ta sama

Extra, 6 x C+ - 69,90 - ewentualnie HBO na pół roku gratis - umowa 24m

 

zapytałem o gołe Extra  - 49,90 i umowa na 15 miesięcy

 

taniej nic żadnych dodatków ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa do 30 września, wypowiedzenie nie złożone.

Przed chwilą tel z ofertą:

 

- Comfort +6xC  - 64,99zł

- Ultrabox (najem) - 0zł

 

 

Eleveny do końca umowy za 7,95 w promocji, a potem Bóg raczy wiedzieć. 
Pani konsultantka zasugerowała abym zagroził odłączeniem po okresie promocji, a może utrzymają mi cenę promocyjną.

Co to za oferta :( skoro potem mam się targować o kanały Eleven.

Niepoważne traktowanie klientów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decydująca jest data stempla pocztowego.

Jednak, tak jak mówi @grzechuu, korzystniej jest złożyć wypowiedzenie w APS-ie. Wówczas abonent otrzymuje potwierdzenie, a wypowiedzenie od razu rejestrowane jest w systemie.

 

To tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...