Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mowie, ze chce placic wiecej. Tylko przedstawiam sytuację, ze zamiast proponować cos atrakcyjnego, to oferują wyższy pakiet, dłuższą umowę - liczoną od nowa, droga aktywację i drogie kanały Premium. Do tego mają balagan, bo potraktowali mój mail jako reklamacje w zwiazku z brakiem Polsatu hd, a ja o jego braku bylam informowana. Jednym slowem balagan i proba ponownie zlapania jelenia. Ps. Dzis do mnie z ta super oferta dzwonili 3 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pikoz11

Filmbox,Cinemax,HBO i te resztę kanałów z mojej sygnaturki masz na 12 miesięcy za 99 pln .....poza RedlightHD mam to do końca miesiąca za darmo pozostałość poprzedniej oferty "Gold" ,taki bonus na pół roku :D

"Full Extra + RedlightHD" koszt 109 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth

Fajnie. Świetna sprawa. Z tym, że mnie bardziej chodziło o promocje telefoniczne w stylu Cinemax,Filmbox,HBO z rabatem dajmy na to. Tak jak to było w Cyfrze swojego czasu. Chodzi o to, że mam z nimi umowę już dajmy na to. I proponują coś powiedzmy 3-4 miesiące później. Kiedy normalnie swoje już mam i za to płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Mam wrażenie graniczące z pewnością, że NC+ popsuło Cyfrę! Kiedyś skorzystałem z fajnej promocji. 10zł za HBO na 9 miechów i jeszcze deka HD mogłem od nich kupić na własność. No i to było dla mnie kapitalne rozwiązanie. Teraz nie słyszę o takich promocjach. A nawet negocjacje przedłużenia umowy są jakieś chłodne i w zasadzie polegają na narzuceniu woli konsula klientowi. Gdzie elastyczność? Promocje na próbę bez opłat? Żegnaj Cyfro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pikoz11

Filmbox,Cinemax,HBO i te resztę kanałów z mojej sygnaturki masz na 12 miesięcy za 99 pln .....poza RedlightHD mam to do końca miesiąca za darmo pozostałość poprzedniej oferty "Gold" ,taki bonus na pół roku :D

"Full Extra + RedlightHD" koszt 109 pln

jak Ci sie udalo wyciągnąc od nich tak dobrą oferte?? :D sam bym to zawbral w "ciemno"...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusz14422 jak brałem "Full Extra" to pani mi to proponowała MR Standard ale mnie to wcale nie interesuje :D

Nawet w zeszłym tyg jak dzwoniłem do "Fulla" wciskają mi MR Standard 10 pln miesięcznie by to kosztowało..... nie dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wiesz jak trafic na tą osobę co Ty??No bardzo mi zależy na tym pakiecie bo miałbym wszystko za świetną cenę??Ja gadałem kiedyś z Pania to była nawet, że niedawno podpisałem umowę. Ja sobie pomyślałem co to ma wspólnego. Mija już 2 miesiące jak jestem w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz tą promocję jak trafisz na nieprzytomnego konsultanta-przecież z tej operacji zysku mieć nie będą a generalnie ot tak dobrze abonentom nie przywykli robić.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...