Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca marca, wypowiedzenie wysłane.

Teraz: COMFORT+, HISTORY HD, MULTI+, EXTRA+, HBO, PREMIUM SPORT &FILM ze średnią 67 zł dokupione ELEVEN za 8 zł. Najem Sagemcom DSI87 HD za 0 zł.

 

Oferta (w zaokrągleniu):

1. Extra + 6C+: 75 zł

2. Extra + 8C+: 80 zł

3. Superpremium z 6C+: 95 zł

4. Superpremium z 8C+: 100 zł

Dodatkowo Eleven 8 zł do października bodajże.

 

Odmówiłem i sprawdzę konkurencję (na szczęście mam dostęp do kablówek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa, obecnie płacę ok. 13o zł - propozycja nc+ za to samo (tylko, że na 24 miesiące, bo poprzednia 15) - 12o zł... ależ się postarali, 1/13 rabatu, czyli około 7,7% :grin:

Edytowane przez Mr. Orbita
Gdzie tu jest coś o dekoderze mediaBOX+? Zły wątek, przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kończy mi sie umowa 30/04 z nc+ miałem kilka tel z ofertami extra + 8 c+ za 104 PLN albo premium za 120 :)

zadzwoniłem sam do 

222200191 - Nr Duk do Warszawy

i miły Pan powiedział ze widzi moją rezygnacje w systemie i nie moze mi przedstawić oferty :)

Co wy na to?

 

Ten numer to jest do Duku ale do konsultantów co mogą przedłużać umowy bez zarejestrowanych wypowiedzeń. Odezwie się do ciebie specjalny dział co obsługuję takich klientów jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

Z kanałów jakie korzystam to tylko TVP1/2 TVP HD, TVP Seriale. Wymienione kanały są w najtańszym pakiecie nc+. Moje pytanie brzmi czy do takiego pakietu można np dodatkowo podpiąć sam Canal+? Czy do tego potrzeba wyższego pakietu.

Start z 6xCanal+ (brak C+ Seriale i Discovery) za 54,90, ale już za 5 zł więcej możesz mieć Comfort z 6xCanal+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci oferują za 59.90?

Comfort+6xC+,NC+Go (100h/m-c)MR czyli 2xPace z 2 niezaleznymi kartami zostaje za 0zł.Niby standart ale chyba sie skusze bo z tego co piszecie nic nie jestesmy w stanie ugrac.Czytałęm ze koledzy nawet przy takim pakiecie takiej ceny nie dostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+6xC+,NC+Go (100h/m-c)MR czyli 2xPace z 2 niezaleznymi kartami zostaje za 0zł.Niby standart ale chyba sie skusze bo z tego co piszecie nic nie jestesmy w stanie ugrac.Czytałęm ze koledzy nawet przy takim pakiecie takiej ceny nie dostali.

odnośnie nc+ go przy nowych ofertach pojawia się gwiazdka:

"Usługa świadczona zgodnie ze Szczegółowymi warunkami świadczenia usług nc+ GO i nc+goTV z dnia 11.01.2016r., przewidującymi standardowo bezpłatny dostęp do usług w wymiarze do 3 godzin korzystania w miesiącu kalendarzowym. Po tym czasie dla wskazanych Abonentów dostęp jest nadal bezpłatny, a dla pozostałych może być płatny, zgodnie z warunkami promocji. Do końca lutego 2016r. promocyjny bezpłatny dostęp w wymiarze do 100 godzin w miesiącu kalendarzowym. W ramach usługi dostępne są dodatkowo pojedyncze płatne treści cyfrowe. Szczegóły w puntach sprzedaży i na ncplus.pl. Usługa niedostępna dla abonentów Oferty Wspólnej ITI Neovision S.A. i Cyfrowy Dom Sp. z o.o. dla Klientów Orange."

 

Czyli 100 h do końca lutego, a później 3 h :D

Edytowane przez Jasiu25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...