Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sagemcoma, jak rozumiem, miałeś jako dekoder do MR? Pytam bo dzwoniłem na partyline ale tam o wymianie dekodera do multiroomu na wersję z dyskiem oczywiście nie ma.

Mi udało się przy przedłużeniu na koniec listopada wymienić jeden z dwóch sagemcomów na Pace PVR.

To był argument żeby przedłużyć umowę.

Trafiłem na kumatego konsultanta i powiedział, że jeśli w jakimś punkcie znajdę Pace to mogę wymienić co prawda z opłatą miesięczną 20 zł i on jak już będzie widział w systemie, że mam Pace to do mnie zadzwoni i jakimś kuponem zdejmie opłatę. Co prawda nie zadzwonił, ale zadzwoniłem sam do krakowskiego DUK i konsultant bez problemu zdjął mi opłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rozmowa z DUK chciałem czysty extra +  za 44.00 zł obecnie superpremium nie ma dla mnie innej opcji jak czysty extra + za 59.90 zeta  :brawo: nc +

 

w CP mam ten pakiet za 44.00  zeta plus inne kanały płatne w NC może gorszy sprzęt ale bez jaj nie będę przepłacał za prestiż bycia klientem premium 

Edytowane przez REM.explorer
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie chcieli zaproponować extra+ za 44,90, chociaż otwarcie mówiłem, że tylko to mnie interesuje. Miałem extra + canal+ ze średnią ceną 65,90 (jak się okazuje, przy wcześniejszym przedłużeniu umowy też się dałem nabić w butelkę, patrząc na to, co dostali inni). Raz dostałem ofertę extra+ za 49, potem już nawet takiej oferty nikt mi nie proponował (!), a tylko 54,90 lub 59,90 (ta ostatnia cena najczęściej podawana).

 

Nawet po wyłączeniu sygnału (miałem umowę do końca listopada) nie chcieli zejść z ceny. Widać za wszelką cenę nie chcą obniżyć przychodów z danego abonenta, nawet kosztem ryzyka utraty klienta.

 

No cóż, od ponad 2 tygodni mam Netię i polecam ją wszystkim, którzy mają taką możliwość.

Edytowane przez jotem79
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prwsk superpremium z samym C+ za 99zł?  chyba jakieś jaja se robią należało pogonić konsultanta. Widzę polityka dla starych abonentów bez zmian, dać super ofertę za wyższą cenę i z gorszym pakietem. Za 99zł mogę co najwyżej zrezygnować z 2x c+sport, reszta ma być, 6c+,HBO, Cinemax i filmbox, wprawdzie psińco tam leci, ale pewne zasady obowiązują.

Ps. Jaka jest cena kanału Adventure? widzę go tylko w ofercie man pack?

Superpremium propozycja oczywiście jest z HBO i Cinemax, uzyłem skrótu Superpremium, bo jedyne rozgraniczenie to 6 lub 8 C+ HBO i Cinemax są zawsze

 

Więc może wkleję jeszcze raz w całości po poprawce:

 

a ja się nadal zastanawiam, codziennie jakiś telefon (mam extra+ C+ HBO Cinemax za 89,90zł)

ciągle oferowane 99,90zł Superpremium z 8C+ (z 6C+ 94,90zł) 24m (w obu wersjach z HBO i Cinemax)

dziś się zastanawiam  nad Comfort+ z HBO 15 mies za 59,90zł

sport mnie nie interesuje, tracę tylko filmy z kanałów C+, a czasem co 2m włączę sobie Cinemax dodatkowo

kusi krótsza umowa, 600zł różnicy od Superpremium przy 15mies :-) i krótsza umowa

 

albo to pojawiające się na forum Extra+ z 6 C+ i HBO 6m free/6m 25zł ale ja na razie nie trzymałem mimo wielu rozmów i wypowiedzenia takiej propozycji i wtedy niestety 24m

Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale i Discovery - bez żalu, ale odpada tez VOD C+ czyli możliwość wyboru filmów z bieżącego programu NC+, co mi się czasem przydawało

 

Naprawdę ?? Sporo abonentów narzeka na jakość emisji HD - tymczasem TY zadowalałeś się jakością SD serwowaną na C+VOD.

Krótko komentując - odpuść sobie bez żalu tę ich usługę w SD - przecież wszystko to samo możesz sobie nagrać w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się przy przedłużeniu na koniec listopada wymienić jeden z dwóch sagemcomów na Pace PVR.

To był argument żeby przedłużyć umowę.

Trafiłem na kumatego konsultanta i powiedział, że jeśli w jakimś punkcie znajdę Pace to mogę wymienić co prawda z opłatą miesięczną 20 zł i on jak już będzie widział w systemie, że mam Pace to do mnie zadzwoni i jakimś kuponem zdejmie opłatę. Co prawda nie zadzwonił, ale zadzwoniłem sam do krakowskiego DUK i konsultant bez problemu zdjął mi opłatę.

Tak tylko skoro posiadałeś dwa Sagemcomy to zapewne wymieniłeś główny.A tu była wymiana tego od MR bo główny już był PACE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Sagemcoma dostalem kilka miesiecy temu gratis kurierem jak padla mi moja Ariva Combo HD. (bylem przymuszony brakiem sprzetu w danej chwili)

Sam sie zdziwiłem. Na partyline pytalem o wymiane na zwyklego wifiboxa powiedzieli mi 99 zl aktywacja ale odrazu o przedluzeniu umowy zaczeli gadke. Napisalem meila z prosba o szczegolwe warianty cenowe to mnie zbyli zebym zapytal w punkcie nc+. Poszedlem wiec zapytac czy opcja wymiany sagemcoma na wifiboxa istnieje, ewentualnie na wifipremium boxa. Okazalo sie, ze mozliwosc jest. Warunki takie jak przedstawilem wyzej.

 

Prosze zwrócić uwage ze na stanie mam teraz dwa dekodery z dyskiem Pace i WifiPremium.

Byłem dziś w APS. absolutnie nie ma takiej opcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ?? Sporo abonentów narzeka na jakość emisji HD - tymczasem TY zadowalałeś się jakością SD serwowaną na C+VOD.

Krótko komentując - odpuść sobie bez żalu tę ich usługę w SD - przecież wszystko to samo możesz sobie nagrać w HD.

W nc+go TV materiały są w HD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kanał Motowizja dalej jest w standardowym pakiecie Extra, czy mi go jeszcze nie wyłączyli? Wziąłem kilka dni temu standardową ofertę za 69,90 + Eleven 7,5, zgasł Sportklub i Zest, czego absolutnie nie żałuję po tym co oferowały, ale ostała mi się Motowizja na której czasem jakiś wyścig oglądałem, a podobno teraz jest w Man Packu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris, nie da sie zrezygnować z dwóch kanałow C+ Sport. 6xC+ jest bez C+Seriale i C+Discovery.

Dzięki za info

No to nieźle to sobie wymyślili, zresztą nigdy nie chcieli rozdzielić kanałow na sport lub film. Pytanie po diabła się pytają co mnie interesuje, jak i tak ze sportu zrezygnować nie mogę.  Motowizja i zest u mnie też jest odkodowane, tak się własnie zastanawialem czemu jest w Menpack, ale to pewnie dla abonentów z najniższym abonamentem? reszta ma go w pakiecie Extra?

Ponowię jeszcze pytanie czy ten menpack da się wycisnąć w gratisie i ile kosztuje osobno kanał Adventure?

Edytowane przez Kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie się komentuje to HD w NC+Go TV.

Rozumiem, że jest to usługa testowa i raz jest dobra jakość HD a raz bardzo dobre SD?

Dużo zależy od przepustowości łącza. Te materiały, które są w HD na C+ są w takiej samej jakości w nc+go TV. W obecnych czasach podpięcie dekodera do internetu raczej nie powinno stanowić większego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motowizja i zest u mnie też jest odkodowane, tak się własnie zastanawialem czemu jest w Menpack, ale to pewnie dla abonentów z najniższym abonamentem? reszta ma go w pakiecie Extra?

Ponowię jeszcze pytanie czy ten menpack da się wycisnąć w gratisie i ile kosztuje osobno kanał Adventure?

 

No właśnie podobno Zest, Motowizja, Sportklub są teraz w ManPacku. Mam Extra z 6xC+ i świeci tylko Motowizja. Chwalą się, że zamiast ich jest m.in. NTL i TNT :P Za free ManPacka na więcej niż miesiąc nie dostaniesz. Adventure za 1,99zł na m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po raz kolejny standardowa oferta: Extra + 6xC+ za 69,90 zł. Zapytałem czy można dostać wifi-Premiumbox+ bez opłat, ale padły dwie propozycje, aktywacja 99 zł lub najem 5zł/mc. Odmówiłem chodź przy darmowej wymianie był bym w stanie nawet się zgodzić.

Edytowane przez mikolo6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę z nc+ mam do końca lutego.
Obecnie:
Comfort+, MULTI+, EXTRA+, Premium Sport &Film  --  za 53zł miesięcznie
Do tego mam multiroom za 10zł i zapłaconą aktywację za MediaBoxa. Dodatkowo dokupuje sobie Adventure, Hustler i czasami Redlight(z tego rezygnuje i już nigdy więcej).
 
Chciałbym z pakietem z Extra+ i 6xC(lub 8xC) zmieścić się w 60zł, ale widzę że może być ciężko. Trzeba wypowiedzenie wysłać.
Do polsatu nie chce, bo nie ma tam Canal+. Oferta orange faktycznie staje się atrakcyjniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te opłaty za History i Adventure są naprawdę śmieszne i żenujące , szczególnie jeśli stary abonent płaci rachunki w wysokosci 100zł. Takie dodanie kanału za free od razu inaczej by wyglądało, a nc+ na pewno by nie zubożała.

Na razie czekam na rozwój sytuacji z serwisem Wimp bo mam wrażenie że nc+ sama nie wie co będzie po nowym roku. Niby miało nie być, a na FB gośc mi napisał że będzie ale jako niegwarantowany. Mało tego większość abonentów przeszła już z automatu do Tidal więc co teraz? 9.99 czy 19.99zł? Póki tego nie wyjasnią żadnej umowy nie podpiszę.

Edytowane przez Kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...