Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jest to mój pierwszy post na forum, choć przeglądałem je w ostatnim czasie dość często.

Dzisiaj przedłużyłem umowę, oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia.

Było: universe+, 6xC+, multiroom standard (wynajem sagemcom, drugi dekoder na własność) - 59zł.

Jest: comfort+, multi+, extra+, 6xC+, multiroom standard ( wymiana sagemcoma na pace pvr 500gb), 3xHBO na 5-mcy gratis - 5x0zł, 10x79,90zł (śr. 53,27zł).

Zrealizowałem wszystkie swoje założenia, na HBO na całą umowę mi nie zależało, muszę tylko pamiętać o wyłączeniu do końca października, by nie płacić 25zł.

Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji.

 

Witam,

Zbliża się koniec października i czas wyłączyć HBO.

Dostaliście jakąś ciekawą ofertę podczas rozmowy telefonicznej, interesuje mnie kwota nie większa niż 10zł/miesiąc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Zwracam sie z pytaniem do osób które juz przedłużały umowę .... obecnie mam Universe+ 6XC za 49 PLN chciałbym przedłużyć umowę tylko zastanawiam sie na jakie warunki mogę teraz liczyć i czego oczekiwać zachowując mniej więcej podobną cene.....

 

Podobne. Wszystko było kilkadziesiąt razy tu opisywane. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Obecnie posiadam:

pakiet

Universe+

opcje dodatkowe

Najem mediaBOX+

CANAL+ Platinum OP

netVOD+ konto podstawowe

netVOD+ CANAL+ Platinum

Umowa jest od 3.09. 2013r. na 18 miesięcy za 99 zł i powoli przygotowuję się do złożenia wypowiedzenia umowy. Jest jakaś szansa żeby nie płacić wyższej kwoty, jeżeli NC+ da propozycję nowej umowy. Najbardziej zależy mi na sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem comfort+, multi+, extra+, 6xC+3xHBO gratis - 5x0zł, 10x79,90zł (śr. 53,27zł).Miałem umowę do końca października z wypowiedzeniem...sam zadzwoniłem.Tylko na takich warunkach mi zależało,ponieważ chciałem mieć kanały filmowe bez reklam.

 

Też w to celuję.

HBO na cały okres umowy za 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wszystkie relacje z otrzymanych promocji wiem,że niektórzy otrzymali jeszcze MR.Ja nie posiadam dwóch kart,więc być może mógłbym coś tam jeszcze uzyskać,ale nie mam takiej potrzeby,zresztą to co otrzymałem jest dla mnie satysfakcjonujące.

 

kRiS-po moim przykładzie widać,że to możliwe,trzymaj się tej wersji przy negocjacjach i raczej kontaktuj się z numerem krakowskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zastanawiam czy ci konsultanci, którzy do nas dzwonią to w ogóle gdzieś notują co nam oferowali i czy odrzuciliśmy .. czy po prostu jest tak że ok ..nie podpisał .. niech ktoś inny dzwoni.

 

Wszystko notuja data godzina jaka oferta i efekt np niezaintetesowany i tez moga wpisac komentarz

Np. "Ten wezmie bo mu zalezy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się osiągnąć cel. Bardzo szybko. Umowa do końca października. Obecnie posiadałem skromny Universe bez C+ (49 zł).

Pierwsza oferta: dorzucają HistoryHD i rachunek wyższy o ok. 2 zł.

Dzisiaj drugi telefon: Obecny pakiet + paczka C+ w łamańcu za 53 zł z groszami na 15 miesięcy (do końca stycznia 2016). Pytam o HBO, a właściwie mówię kobiecinie, że jak da HBO na pół roku to możemy się dogadać. Prosiła poczekać kilka chwil po czym udało się. Myślałem, że skoro nie miałem C+ to tak łatwo się nie uda. A tu: raptem druga rozmowa (z warszawskiego numeru) i za dopłatą rzędu 4,50 zł otrzymuję 6 x C+ i półrocze z HBO. Super :)

 

witam

w jakiim układzie płatność i na ile miesiecy /standardowy łamaniec?/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon ..Pan zapytal się czego oczekuje to powiedziałem.: Superpremium -

w tym multi+

extra+

comfort+

premium sport i film

canal+- wszytkie

hbo - wszystkie

cinemax-wszystkie

c+vod

vod SERIALE - za darmo caly okres trwania umowy

filmbox - caly okres trwania umowy

netvod - podstawowe konto

prapremiery za darmo

hbo go - za darmo

wymiana dekodera na mediabox

Umowa 15 miesięcy 109.9 zgodziłem się. Bo nam to co chciałem czego inni mi nie chcieli Dac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 września wysłałem za potwierdzeniem odbioru wypowiedzenie na :

NC+

02-100 Warszawa

skrytka pocztowa 8,

i do dziś żadnego potwierdzenia. Ile mają dni - 30 ?

 

Lada dzień minie miesiąc a potwierdzenia z poczty ani du du. Zadzwoniłem sobie do nc +czy mają zarejestrowane moje wypowiedzenie i pan potwierdził, że tak już jakiś czas temu

wpłynęło.

 

Kochana poczta ma jak zwykle czas :evil: . Dobrze, że chodź przesyłki sądowe dostarcza in post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szału nie ma

adrem napisał(a):

Otrzymałem comfort+, multi+, extra+, 6xC+3xHBO gratis - 5x0zł, 10x79,90zł (śr. 53,27zł).Miałem umowę do końca października z wypowiedzeniem...sam zadzwoniłem.Tylko na takich warunkach mi zależało,ponieważ chciałem mieć kanały filmowe bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...