Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie jestem nowym abonentem nc+ od 27 czerwca nie mający żadnej przedtem platformy satelitarnej i już tyle mega zdziałałem w tak krótkim czasie.

 

Od 27 czerwca tego roku, aż do wczoraj 25 sierpnia miałem ofertę:

Comfort+ - 29,90 zł

Multi+ - 0 zł

Extra+ - 10 zł

Mezzo - 5 zł

Najem ultrabox+ (PVR PACE 500 GB) - 0 zł

Łącznie wszystko za 44,90 zł stała cena i umowa się kończyła w lipcu 2016 roku.

 

Od wczoraj 25 sierpnia mam ofertę:

Comfort+ - 34,90 zł

Multi+ - 0 zł

Extra+ - 10 zł

Mezzo - 5 zł

Najem ultrabox+ (PVR PACE 500 GB) - 0 zł

Multiroom Standard - 0 zł

Najem box+ (Sagemcom DSI83) - 0 zł

Łącznie za wszystko od września będę płacił stałą cenę w wysokości 49,90 zł i umowa przedłużona na 15 miesięcy jednocześnie skrócona bo obowiązuje do końca listopada 2015 roku :-)

 

Udało mi się zdziałać uzyskanie jeszcze lepszej i tańszej oferty po dostaniu zgody w systemie na tydzień w celu dobrania karty Cameleon i dekodera do opcji Multiroom.

Mianowice jestem bardzo zadowolony z oferty i z tego co zdziałałem i zupełnie mnie to nie kosztowało żadnego wysiłku ani ostrych negocjacji! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mogę zrezygnować np z hbo, cinemax i film box. Za taki pakiet czyli podstawa plus paczka c+ nie zapłacę więcej niż 60 zł

Panowie ci co mieli odejść do konkurencji dawno odeszli. Większość ludzi . NC+ trzyma sport. Transmisje lig.. Bo nie każdy kocha siatkówkę.. Pewne na mojej ofercie szłoby ugrać jeszcze z dych lub Obudzić się pierwszego września z wyłączonym sygnałem.. I cóż by pozostało albo meczyk obejrzeć u sąsiada luba barć nową umowę.. Znam kilku ludków kończy się im umowa za kilka dni przez cały lipiec sierpień dostawali propozycje , oferty... Od paru dni cisza.. Znowu tak nie ma jak złożysz wypowiedzenie to w ostatnich dniach wszyscy dostaną mega promocje.. Mogą wyłączyć...

 

Deczko to lepiej wygląda przy migracji Ale też już nie jest to co rok temu przy migracji zwłaszcza przy migracji a nki ( cyfrowicze byli w dużo gorszym położeniu i chyba są nadal ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mogę zrezygnować np z hbo, cinemax i film box. Za taki pakiet czyli podstawa plus paczka c+ nie zapłacę więcej niż 60 zł

 

Z tego co zauważyłem dużo łatwiej byłoby Ci dostać coś takiego jakbyś wcześniej nie miał hbo, cinemaxów i film boxów. Ci którzy próbują zmniejszyć ofertę mają zdecydowanie bardziej pod górkę niż ci którzy chcą brać to samo co mieli do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marvel, @ircios, @Kibo - zależało mi na nieparowanych kartach. Mam swoj dekoder - siostra ma Pace PVR HD.

Dawny Universe + 6xC + multiroom + Pace PVR HD w cenie sredniej 53,26 mi odpowiada na 15 miesięcy. Umowa będzie się konczyc w listopadzie 2015 prawie przed swiętami Bożego Narodzenia.

HBO sporadycznie oglądałem. Zq dużo seriali ktorych i tak nikt nie oglądał. Chcieli dac na 6 miesięcy. Wybrałem Filmbox na 15 miesięcy.

Czas na zmiany popatrzę na Filmbox - wiem rewelacji nie ma co do tresci - dużo starszych filmow, reklamy.

 

Poza tym w każdem chwili jak mnie postawią przed faktem zmiany na parowany sprzęt rozwiążę umowę.

 

NC+ też poszło po rozum do głowy i nie popełnia błędow z marca - maja 2013 roku.

Wiem mogłem poczekac kilka dni ale to już nie to samo co było w marcu - maju ubiegłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wynegocjowanie pakietu Sport & Film (z 6 x C+) z opcją Extra i HBO przez całą umowę, za średnią kwotę w okolicach 60 zł jest jakoś szczególnie trudne?

Bo widzę, że niektórzy dostali coś takiego nawet za 50kilka :smile:

A ja za każdym razem słyszę, że za 50kilka to mogą mi dać HBO co najwyżej na pół roku.

 

Jak pisałem wcześniej obecnie mam super premium czy jakos tak - generalnie wszystko za 99 zł.

Od 1 września Comfort, Multi, Extra 3xC 3xHBO, C-vod, History za 64 zł.

Czy udało mi się wynegocjować maxa? Niestety nie ale jestem zadowolony. I tak oglądam może z 1h dziennie a za 15 mcy zaoszczędzę 525 zł ;-)

Umowa skończy mi się 30 listopada i przed świętami pewnie bedzie można znowu coś ugrać .

 

Czyli wygląda na to, że HBO poniżej 60 tylko dla tych, którzy płacili ponad 90? :/

Mi proponowali za 68, więc w sumie zaczynam żałować że się nie zgodziłem.

Ciekawe czy jak bym teraz do nich zadzwonił i powiedział "To ja jednak wezmę tamtą ofertę za 68" to czy nadal będzie to aktualne czy mi powiedzą "Teraz to spadaj, było brać jak dawaliśmy" :)

Może lepiej poczekać i jeszcze zadzwonią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wygląda na to, że HBO poniżej 60 tylko dla tych, którzy płacili ponad 90? :/

Mi proponowali za 68, więc w sumie zaczynam żałować że się nie zgodziłem.

Ciekawe czy jak bym teraz do nich zadzwonił i powiedział "To ja jednak wezmę tamtą ofertę za 68" to czy nadal będzie to aktualne czy mi powiedzą "Teraz to spadaj, było brać jak dawaliśmy" :)

Może lepiej poczekać i jeszcze zadzwonią?

 

Trudno powiedzieć. Zauważ, że 3 C+ za 6 chcieli chyba 10 zł więcej. Proponowała mi również 6C ale HBO na max 9 mcy wtedy.

Mogłem na nich wymusić MR na 15 mcy za 0 zł a tak dawali na 6 mcy a pozniej 10. Póki co mi niepotrzebny więc nie wziąłem.

Pani się zarzekała, że nie ma możliwości 6xC i 3xHBO na 15 mcy za te magiczne 53 zł.

Rozmawiałem z nią godzinę. Ze 4 razy zawieszała połączenie i się konsultowała.

Pierwsza propozycja to było 79 zł ;-). Ale jak jej przeczytałem co ludzie piszą na forach to pojawiło się 64 zł.

Tak ogólnie uważam, że na 100 do Ciebie zadzwonią. Do mnie przed wypowiedzeniem dzwonili z 10 razy a po wypowiedzeniu ze 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo21, nie wiem ale u mnie rzeczywiście tak było bo płaciłem (proszę się ze mnie nie śmiać) 94 zł za podstawę 6C+ i MR z jednym dekiem od nich, a teraz mam jeszcze Hbo na całość i filmboxy na 5 w tradycyjnym 5/10 za 53 no i sierpniem teoretycznie za 0 (zobaczymy co odpowiedzą na reklamację).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to co w podpisie za 85,99 umowa do końca sierpnia, za ile mogę to wyszarpać na obecną chwilę??? Chciałbym jeszcze wymienić Phillipsa na Pace. Słaby kontakt z ich strony, dwa telefony po wysłaniu wypowiedzenia, jeden ze słabą ofertą (chciałem mieć to co mam w tej cenie co mam ale podobno nie da rady, do tego brak możliwości wymiany sprzętu), przy drugim nie miałem czasu rozmawiać. Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory umowa do końca sierpnia, brak telefonów od 2 miesięcy, wypowiedzenie złożone:

Universe - 39zł

Pace 500G - 0zł

MR - 15zł co miesiąc i aktywacja 99zł była, + sagemcom hd za 0zł

 

Zadzwoniłem sam do nich na numer krakowski 12 294 78 79, i oferta którą chciałem i przyjąłem:

UMOWA NA 24 MIESIECY

Comfort+

EXTRA+

pREMIUM SPORT & FILM

HBO 0 ZŁ/ 24M

Multiroom 0zł/24m

Pace 500G 0zł/24m

Pani sama dołożyła koniec filmboxy na 6 miesięcy z automatycznym wyłączeniem.

 

Średnia kwota abonamentu 59,92 zł lub 0 zł przez 6 miesięcy , 79,9 zł przez 18 miesięcy. Sagemcom do zwrotu lub 20zł miesięcznie. Sam chciałem na 24 miesiące. Nigdy nie miałem kanałów C+ i HBO i poprosiłem o to aby wypróbować, i nie było problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Dlatego teraz są m.in. obawy jak w przyszłości będą traktowane łamańce? Średnia czy kwota na ostatnich fakturach. " Proponuje na 3 mieś przed końcem wpłacić całą sumę abo. za 3 mieś, ostatnie faktury będą na 0,00,- pln i dostaniemy full pakiet za 19,99 albo nc+ nam dopłaci za korzystanie z ich usług :D

 

Tak na serio nie ma się co bać. Ja jak przedłużyłem umowę właśnie tak miałem zrobione :D i pani mówi do mnie " o widzę że korzysta pan z polecenia zapłaty " :D mówię tak owszem (nie wiem nawet co to i kto to) :D i nie było problemu zjechać z 84,90 na 59,92 :D

 

@lukx95 pięknie wyłudzone pięknie :brawo: a podobno nie da rady dobrać drugiej karty " bo konsultant powiedział ... " :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza "poważna" oferta .... trza wypowiadać to pewne

już nie 85 zł za Goulda( dotąd 79 zł, wiem że drogo ale oszukali i nie zapomnę tego im nigdy) teraz propozycja 75 zł,

plus Cinemax na cały okres, HBO mnie nie interesuje.

Pytanie Ankietera : to co czekamy ? .... : tak czekamy ....... do 59 zł lub łamańca.

Nie zależy mi specjalnie ...... mam dobry odbiór NTC .... a w burze to i tak bleeeee czy tu czy tu.

pzdr

:D:read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wynegocjowanie pakietu Sport & Film (z 6 x C+) z opcją Extra i HBO przez całą umowę, za średnią kwotę w okolicach 60 zł jest jakoś szczególnie trudne?

Bo widzę, że niektórzy dostali coś takiego nawet za 50kilka :smile:

A ja za każdym razem słyszę, że za 50kilka to mogą mi dać HBO co najwyżej na pół roku.

 

Jak pisałem wcześniej obecnie mam super premium czy jakos tak - generalnie wszystko za 99 zł.

Od 1 września Comfort, Multi, Extra 3xC 3xHBO, C-vod, History za 64 zł.

Czy udało mi się wynegocjować maxa? Niestety nie ale jestem zadowolony. I tak oglądam może z 1h dziennie a za 15 mcy zaoszczędzę 525 zł ;-)

Umowa skończy mi się 30 listopada i przed świętami pewnie bedzie można znowu coś ugrać .

 

Czyli wygląda na to, że HBO poniżej 60 tylko dla tych, którzy płacili ponad 90? :/

Mi proponowali za 68, więc w sumie zaczynam żałować że się nie zgodziłem.

Ciekawe czy jak bym teraz do nich zadzwonił i powiedział "To ja jednak wezmę tamtą ofertę za 68" to czy nadal będzie to aktualne czy mi powiedzą "Teraz to spadaj, było brać jak dawaliśmy" :)

Może lepiej poczekać i jeszcze zadzwonią?

 

Bzdura. Zobacz moj podpis. Placilem 59zl za comfort multi extra 6c+ pace 500gb 59zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...