Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Ponieważ forum bardzo pomaga w negocjacjach, trzeba dzielić sie doświadczeniami zatem :

 

BYŁO za 84 zł do 31 sierpnia :

wszystkie kanały (silver+)

6 x C+

3x HBO

Canal+VOD

umowa na 12 m-cy,

1 dekoder TurboBOX

 

 

po twardej rozmowie przy odrzucaniu żenujących ofert za ponad 100 zł

JEST :

wszystkie kanały Extra+, Multli+,

6 x C+

3x HBO

Canal+VOD

1 dekoder TurboBOX 0 zł

Dodatkowo Multiroom standard za 0 zał,aktywacja 0 zł

umowa na 24 m-cy,

to wswzystko za 49,90/12 m-c potem 89,90na 12m-cy czyli średni 69,90 zł przez 24 miechy

Ja jestem zadowolony mam wiecej za mniej

 

pozdr all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wysoka cena

 

szczególnie drugie 12 miesięcy hehe, to już cena z kosmosu za ten pakiet i nawet pierwsza część opłat tego nie rekompensuje.

Ja za 89 oczekuję

Sport&Film

extra+

6x C+

3X HBO

History

Cinemax

Filmobox

i pace za Free

 

dodam że już zbiłem do 99 zł za ten zestaw, ale poczekam jeszcze trochę.

na dziś płacę 121 zł za to co powyżej minus Cinemax i Filmbox , propozycje rzędu 150-160 zł wyśmiałem i dodałem żeby spojrzeli sobie na przyrost abonentów w ostatnim roku [ 0 ]

 

Na razie też bezskutecznie walczę o wykasowanie z oferty którą mają dla mnie ostatnich 4 pozycji [ nie licząc pace ] całkowicie dla mnie zbędnych za które nie mam zamiaru płacić.

Generalnie gdyby nie karta Cameleon to bym się nie szczypał tylko wziął jako nowy abonent coś z 3 kanałami C+ pokazującymi ligę angielską i gitara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59.92zł/mc (6x0zł + 18x79.90zł) za całość przez 24 miesiące.

Nie mam Mr bo nie potrzebuję ale zapytam .. Z czystej ciekawości zapytam to ile miesięcznie będziesz płacić ?? 59+80 =139..??

 

Nie wpadł bym na to, żeby to tak policzyć jak Ty :roll:

To może spróbuję jeszcze jaśniej: Umowa na 24mc, przez 6mc nie płacę nic a pozostałe 79.90zł. A że mnie interesuje miesięczny koszt abonamentu, to będę płacił 59.92zł na miesiąc - zresztą tak jak pisałem; konsultant cały czas operował kwotą miesięczną mimo łamańca (6mc x0 + 18mc x79.90) i tak też kazał płacić. Przez 24mc wyjdzie na to samo, jakieś grosze różnicy które pewnie dopłacę w którymś rachunku.

 

Teraz już chyba wszystko zrozumiałe 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do 30 września goulda ... hehe , za 79 zł ... oszukańcy , napisałem wypowiedzenie , jutro oddam w Pogorii.

- dotąd były ... tylko tzw "rewelacyjne oferty" .... chcę podstawowe , sport multi, 6xC+, ewentualnie Cienemax.

Ale dotąd dzwoniła tylko ...... bardzo droga Warszawka. - Więc poczekam .... nie zależy mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek1984 czyli Ci co płacili wcześniej 120/129 a teraz płacą 53,26 lub 59 to nie mają siana :D Ludzie się po prostu nauczyli żyć w tym kraju :)

Nie no mam taką "bekę" z Twojej wypowiedzi aż kapcie pogubiłem.Jak płacił ktoś 120-129 , a dostał tańszą ofertę nie chodzi że nie ma braku kasy. Wolał bym dostać pakiet za ponad 120 zł w cenie rozsądnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że 99 procent ludzi (ten procent to forumowicze) nie ma pojęcia, że drogi pakiet (za 110-120 zł) można mieć tanio.

Przykład pierwszy z brzegu - kolega z pracy, który za pakiet z 6 programami Canal+ i HBO płaci koło 110 złotych właśnie i nie narzeka, bo jest kibicem ligi hiszpańskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...