Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, data końca okresu minimalnego Twojej umowy: 30.11.2023 (dzwonią już od jakiegoś czasu). Obecnie mam takie coś jak poniżej - czy da radę wyrwać to samo w tej cenie (59,99zł)?

Interesuje mnie pakiet : Optimum+, cała paczka C+ (4k niekoniecznie), Mistrzowska piłka (kanały polsat premium), multiroom (wifibox), podstawowy dekoder ultrabox z dyskiem - do tej pory multiroom był 10zł/msc. oraz najem ultraboxa z dyskiem 0zł i mistrzowska piłka 0z

 

To mam teraz:

Wybrane usługi :

Optimum+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje:

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Czas trwania umowy : (okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 59,99  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września 2023 - Superpremium+ za 119,99zł. Od kolejnego miesiąca 134,99zł. Wypowiedzenie jeszcze niewysłane.

W pakiecie są HBO i Filmbox, które są niepotrzebne. Brakuje za to Elevenów, Polsatów Premium i Viaplay.

 

Wydaje mi się, że nie da mi się zejść niżej niż Superpremium+4K za 109zł + Viaplay za 5zł - razem 114zł. 

Bo raczej wątpię, że z tak wysokiego pakietu udałoby mi się zejść na składaki w stylu Extra+ i do tego dodatki. 

Co sądzicie? Szczególnie pytanie do @lukx95 jak to widzi? 

Podobnie @Krzysiek11:) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2023 o 22:21, waldemarr3 napisał(a):

Cześć

Pytanko takie - co można "dostać" w zamian za likwidację multiroomu na module z caymanem (2 lata temu był cameleon) na głównej umowie zostanie superpremium+. Jak kolega wyżej Extra+ za 20 zł to jakiś standard niezależnie czy z wypowiedzeniem czy bez, czy to tylko za cameleony dają/dawali ?

@waldemarr3 Jeśli posiadasz niezależny Multiroom z dawnej Cyfry+, to przysługuje Ci przedłużenie umowy z przejściem na nowe zasady Multiroom na dekoderach, gdzie dekodery muszą się ze sobą widzieć np. w ramach domowej sieci WiFi. Taki Multiroom dostajesz nadal za 0 zł/m na dodatkowym dekoderze wifiBox+.

Niezależnie od tego, czy bierzesz obecną umowę z Multiroom, czy nie, to przysługuje Ci w związku z wycofaniem niezależnego Multiroom otrzymanie też przy przedłużeniu osobnej dodatkowej nowej umowy specjalnej w ramach promocji (MH-MultiHouse). Dodatkową umowę specjalną możesz zawrzeć z pakietem Extra+ za 20 zł/m lub z pakietem Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 40 zł/m. Ta dodatkowa umowa specjalna jest powiązana z obowiązkowym posiadaniem do niej obecnej umowy głównej. Jak byś kiedyś zrezygnował z głównej umowy, to wtedy automatycznie traci się rabaty bezpowrotnie na tej dodatkowej umowie.

 

 

W dniu 16.09.2023 o 08:21, lesioo86 napisał(a):

Takie oferty dostają tylko osoby, które miały karty cameleona.

@lesioo86 Takie oferty są dla wszystkich klientów wycofywanego niezależnego Multiroom z dawnej Cyfry+ i nie ważne, czy jest karta Cameleon, czy Cayman.

 

 

 

5 godzin temu, k05 napisał(a):

Umowa do końca września 2023 - Superpremium+ za 119,99zł. Od kolejnego miesiąca 134,99zł. Wypowiedzenie jeszcze niewysłane.

W pakiecie są HBO i Filmbox, które są niepotrzebne. Brakuje za to Elevenów, Polsatów Premium i Viaplay.

 

Wydaje mi się, że nie da mi się zejść niżej niż Superpremium+4K za 109zł + Viaplay za 5zł - razem 114zł. 

Bo raczej wątpię, że z tak wysokiego pakietu udałoby mi się zejść na składaki w stylu Extra+ i do tego dodatki. 

Co sądzicie? Szczególnie pytanie do @lukx95 jak to widzi? 

Podobnie @Krzysiek11:) ?

@k05 To co napisałeś to max przy Superpremium+ 4K. Jedynie do tego jeszcze kolekcja BBC Player za 0 zł/m. Natomiast z zejściem z wysokiego pakietu do Extra+ w jakiejś przystępnej cenie, to może być z tym ciężko, ale warto i tak spróbować negocjować, bo nigdy nie wiadomo jaki efekt będzie.

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukx95 napisał(a):

@waldemarr3 Jeśli posiadasz niezależny Multiroom z dawnej Cyfry+, to przysługuje Ci przedłużenie umowy z przejściem na nowe zasady Multiroom na dekoderach, gdzie dekodery muszą się ze sobą widzieć np. w ramach domowej sieci WiFi. Taki Multiroom dostajesz nadal za 0 zł/m na dodatkowym dekoderze wifiBox+.

Niezależnie od tego, czy bierzesz obecną umowę z Multiroom, czy nie, to przysługuje Ci w związku z wycofaniem niezależnego Multiroom otrzymanie też przy przedłużeniu osobnej dodatkowej nowej umowy specjalnej w ramach promocji (MH-MultiHouse). Dodatkową umowę specjalną możesz zawrzeć z pakietem Extra+ za 20 zł/m lub z pakietem Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 40 zł/m. Ta dodatkowa umowa specjalna jest powiązana z obowiązkowym posiadaniem do niej obecnej umowy głównej. Jak byś kiedyś zrezygnował z głównej umowy, to wtedy automatycznie traci się rabaty bezpowrotnie na tej dodatkowej umowie.

 

 

@lesioo86 Takie oferty są dla wszystkich klientów wycofywanego niezależnego Multiroom z dawnej Cyfry+ i nie ważne, czy jest karta Cameleon, czy Cayman.

 

 

 

@k05

To już ta druga umowa kosztuje 40 zł? Jeszcze niedawno było za 35 zł. Czy te kwoty dodatkowej umowy są sztywne czy można też wynegocjować za mniej? Jaki dekoder można dostać do takiej umowy i czy jest możliwy też moduł? Mam obecnie wifi boxa do usługi Multiroom ale ten dekoder leży od początku w szafie. Jeśli już to bym najlepiej go oddał i wziął moduł lub inny dekoder. @lukx95 Będę Tobie wdzięczny za odpowiedź na mojego posta. Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti Dodatkowa umowa specjalna na dzień dzisiejszy, którą możesz dostać, to oferta z pakietem Extra+ za 20 zł/m lub oferta Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 40 zł/m i ceny te nie podlegają negocjacji. Do tej dodatkowej umowy specjalnej możesz dostać moduł CAM 4K lub dekoder wifiBox+ albo WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500GB za 0 zł/m. Jedynie płatnym dekoderem przy tej specjalnej umowie, to dekoder 4K DualBox+ za 5 zł/m bez dysku lub 10 zł/m z dyskiem 500GB.

Umowę główną możesz przedłużyć z przejściem na nowe zasady Multiroom po WiFi z wifiBoxem, gdzie Multiroom nadal będzie utrzymany bez opłat miesięcznych i nawet schować dekoder do szafy i może się kiedyś przyda. Nie wpływa to na wzięcie dodatkowej umowy specjalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2023 o 11:45, smett napisał(a):

Witam, złożone wypowiedzenie a umowa do 30.09.2023r. Dostałem taką oto propozycje: 

-Extra+,10xCanal+w tym 4K z 0zl, Mistrzowska Piłka, Eleven Sport, Viaplay Medium, Dekoder UltraBox+ i 1x Multiroom to wszystko za 108,90.

 

Ile jeszcze mogę wynegocjować? 

No to nowy ma Entry z tymi dodatkami co Ty za 75 zł+dekoder+MR, więc to wychodzi 95-100 (zależy czy bierzesz dysk). Ty masz ten ogólny pakiet bogatszy, ale może z dychę jeszcze da radę?

 

W dniu 15.09.2023 o 10:33, alek710 napisał(a):

Cześć.
Umowa do końca grudnia (bez wypowiedzenia) a już od miesiąca dzwonią, wczoraj się zdecydowałem.

 

Było:
Pierwsza umowa: Extra+ CANAL+(6), HBO z GO, MULTIROOM za 94,99 zł. (HBO 5 miesięcy gratis było)
Druga umowa za likwidację multiroom na Cameleonach: Extra+ z Canal+ Family za 10,00 zł.

 

Będzie:
Pierwsza umowa:
Wybrane usługi:    Pakiet Superpremium+, BBC Player, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, PLAYER (z reklamami), Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+ 
Wybrane promocje: Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), HBO GO 3 zł/m dla Abonentów (08/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), PLAYER (z reklamami) 5 zł/m dla Abonentów (03/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20) 
107,99

Druga umowa:
Wybrane usługi: Pakiet Extra+, CANAL+ SERIALE I FILMY, BBC Player, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł 
Wybrane promocje: Extra+ 20 zł 24 m i 24 zł/m dla Abonentów (06/23) - MH, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ Seriale i Filmy 0 zł 30 m i 10/m dla Abonentów (01/23), Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów 
20,00 zł

 

Czyli podwyżka z 104,99 na 127,99 ale coś tam więcej mam.

 

Do 14 dni mogę anulować, ale chyba jest w miarę OK?

Wygląda ok, szczególnie że zwiększyłeś ofertę na głównej umowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lukx95 napisał(a):

@emarti

Umowę główną możesz przedłużyć z przejściem na nowe zasady Multiroom po WiFi z wifiBoxem, gdzie Multiroom nadal będzie utrzymany bez opłat miesięcznych i nawet schować dekoder do szafy i może się kiedyś przyda. Nie wpływa to na wzięcie dodatkowej umowy specjalnej.

A w takim przypadku kartę Cameleon która została kiedyś wydana do Multiroom będę mógł zostawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było Superpremium+ z dekoderem 4K z dyskiem za 119zł. Umowa do końca września 2023. 

 

Propozycja po wysłaniu wypowiedzenia:

Extra+ z Canal+

Eleven Sports

Polsat Sport Premium

Canal+4K

Viaplay Medium+

Razem 116,89zł

 

Na pytanie o Superpremium+4K z Viaplay za 114,99zł nie było nawet opcji gadać. "Nie ma takiej opcji". 

 

Tracę HBO, ale nie bardzo mi zależy. 

Przede wszystkim sport. 

 

Brać Waszym zdaniem czy czekać? @lukx95 @Krzysiek11:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Umowa do 30.09.2023, wypowiedzenie wysłane, dzwonią coraz częściej z różnych numerów

 

Obecnie posiadam:

Multiroom Premium (MediaBox+ Master oraz Box+/HD ADB 2851S)

Pakiet Extra + Z Canal+

CANAL+4K ULTRA HD

MISTRZOWSKA PIŁKA

Eleven Sports

MOVIES Fun

 

Płacę za to 94,40, chciałbym to utrzymać dokładając Viaplay Medium, bo zależy mi na lidze angielskiej, LE oraz LKE. Jednakże pojawia się problem, ponieważ odchodzą niby od Multirooma Premium i trzeba wymienić oba dekodery wraz z dopłatą za dekodery i Multiroom Standard. Oferty były z przedziału 114 do 125 w zależności od dekodera przy Multiroomie Standard.

 

Gdybym chciał zrezygnować z Multirooma, to najtańsza oferta przy przedłużeniu to 99,40 (Dodatkowe 5zł za Viaplay Medium). Czy da się coś urwać z tej ceny? Zależy mi przede wszystkim na wszystkich kanałach C+, Eurosportach, Eleven, Polsat Sport Premium, Viaplay oraz pełnym dostępie do wszystkiego w canal+online z racji bardzo częstych podróży służbowych. Czy w tej cenie da się zmieścić z nowym Multiroomem albo kłamią z rezygnacji Multirooma Premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie

 

Optimum+ z Dopełnieniem do Extra+ za łącznie 34,99 zł/m i dodatkową umowę specjalną z Extra+ z C+ i MP za 25 zł/m

. Umowa do końca pazdziernika. 

 

Propozycja ta sama o 10 zł drożej na dodatkowej umowie. 

 

Czy udało się komuś utrzymać stara cenę? Jeżeli nie to co wywalczył w ramach podwyżki? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
5 godzin temu, k05 napisał(a):

Było Superpremium+ z dekoderem 4K z dyskiem za 119zł. Umowa do końca września 2023. 

 

Propozycja po wysłaniu wypowiedzenia:

Extra+ z Canal+

Eleven Sports

Polsat Sport Premium

Canal+4K

Viaplay Medium+

Razem 116,89zł

 

Na pytanie o Superpremium+4K z Viaplay za 114,99zł nie było nawet opcji gadać. "Nie ma takiej opcji". 

 

Tracę HBO, ale nie bardzo mi zależy. 

Przede wszystkim sport. 

 

Brać Waszym zdaniem czy czekać? @lukx95 @Krzysiek11:)

Myślę, że dobra oferta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Zwracam się z prośbą do Was o poradę.

 

Moja obecna oferta: Nowy Start+ 9,99zł, Najem 4K UltraBox+ 5zł, Najem Dysk 5zł, SUMA: 19,99zł

Propozycja nowej oferty przez www: Relax+ 14,99 zł, CANAL+ SERIALE I FILMY 0 zł (24m), Dop. do Optimum+ dla Relax+ 0 zł (1m-c), Filmbox Pack 0 zł (24m-ce), Najem Dysk 5 zł, Opłata najem N9 UltraBox+ 5 zł; SUMA: 24,99zł

 

2 rozmowy z konsultantem, generalnie strata czasu. Po informacji o propozycji z www stwierdził, że to niemożliwe abym dostał taką ofertę. W ostateczności zaproponował to co przez www, ale bez pakietu Filmbox, więc żaden biznes :)

 

Pytanie czy wypowiadać umowę (czas określony do 30.09.2023) czy też powyższe to max i brać ?

Na Dysku mi nie zależy, jeżeli miałoby to obniżyć abonament to chętnie bym zrezygnował (może możliwa wymiana na 4K Dual Box+?).

 

Jestem skłonny wydać nawet więcej (max ~35zł), pytanie co w tej cenie można uzyskać ? Może to co dostałem przez www tyle, że zamiast Relax+ np. pakiet Optimum+ ? Ewentualnie Relax+ z jakimś kanałem sportowym (C+ , MP?).
@lukx95 wcześniej pisał o pakiecie Optimum+ za 29,99 zł/m, ktoś wcześniej chyba dostał go za 24,99 zł/m...
A może brać to przez www i próbować wykupić dopełnienie do wyższego pakietu ? Optimum+, Extra+ ?

 

Dzięki za pomoc, pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, k05 napisał(a):

Było Superpremium+ z dekoderem 4K z dyskiem za 119zł. Umowa do końca września 2023. 

 

Propozycja po wysłaniu wypowiedzenia:

Extra+ z Canal+

Eleven Sports

Polsat Sport Premium

Canal+4K

Viaplay Medium+

Razem 116,89zł

 

Na pytanie o Superpremium+4K z Viaplay za 114,99zł nie było nawet opcji gadać. "Nie ma takiej opcji". 

 

Tracę HBO, ale nie bardzo mi zależy. 

Przede wszystkim sport. 

 

Brać Waszym zdaniem czy czekać? @lukx95 @Krzysiek11:)

Ja przedłużyłem umowę na takich warunkach jak Ci proponują za 108,89 w tym Multiroom a dokładnie to: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay Medium, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+ 

 

*HBO na 3 miesiące za free, późnej można wyłączyć, także jeszcze coś możesz utargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć na start.

Miałem tu pytać o dobre aneksy ale samo się rozwiazało. A miałem Start + za 9,99

Kusił pakiet Polsatbox rok darmowy i moduł .Średnia 10,50 z SD.

Canal+ zaproponował Nowy Start za 9,99 z modułem bez ECP  kontynuacja na 2 lata. W ramach gestu dostałem Comfort+ z Canal+ do końca roku gratis. Umowa była do 31.12. i oświadczenie o rezygnacji złozone 1. zdaniem przez Strefę. Wyszło lepiej niż polsatowskie.

Dzwoniłem na nr podany wStrefie i przełaczono mnie do własciwej osoby.

Podobno nie już Start, podobno bo jest bez problemu.

Edytowane przez tadzik
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, webogladacz napisał(a):

Aktualnie

 

Optimum+ z Dopełnieniem do Extra+ za łącznie 34,99 zł/m i dodatkową umowę specjalną z Extra+ z C+ i MP za 25 zł/m

. Umowa do końca pazdziernika. 

 

Propozycja ta sama o 10 zł drożej na dodatkowej umowie. 

 

Czy udało się komuś utrzymać stara cenę? Jeżeli nie to co wywalczył w ramach podwyżki? 

 

 

@webogladacz W ramach podwyżki dodatkowej specjalnej umowy z Extra+ za 10 zł/m do Extra+ za 20 zł/m możesz otrzymać opcję dodatkową CANAL+ Seriale i Filmy za 0 zł/m i kolekcję BBC Player za 0 zł/m.

Użytkownik @alek710 ostatnio pisał, że otrzymał taką ofertę w ramach tej podwyżki.

Link do tego postu: https://forum.satkurier.pl/topic/43949-oferty-dla-stałych-abonentów-platformy-canal-wyłącznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bieżących-ofert/?do=findComment&comment=1922507

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Extra+, pakiet HBO, dekoder 4k z dyskiem, MR, do niego Wifibox - chciałbym przy przedłużeniu umowy rozszerzyć o pakiet C+ włącznie z 4k.

Ile może mnie to extra kosztować? Aktualnie płacę 69.90zł za powyższe.

Nie interesuje mnie piłka, sport itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Ring napisał(a):

Cześć,

 

Zwracam się z prośbą do Was o poradę.

 

Moja obecna oferta: Nowy Start+ 9,99zł, Najem 4K UltraBox+ 5zł, Najem Dysk 5zł, SUMA: 19,99zł

Propozycja nowej oferty przez www: Relax+ 14,99 zł, CANAL+ SERIALE I FILMY 0 zł (24m), Dop. do Optimum+ dla Relax+ 0 zł (1m-c), Filmbox Pack 0 zł (24m-ce), Najem Dysk 5 zł, Opłata najem N9 UltraBox+ 5 zł; SUMA: 24,99zł

 

Pytanie czy wypowiadać umowę (czas określony do 30.09.2023) czy też powyższe to max i brać ?

Na Dysku mi nie zależy, jeżeli miałoby to obniżyć abonament to chętnie bym zrezygnował (może możliwa wymiana na 4K Dual Box+?).

Jak faktycznie masz taką ofertę przez www to się nie zastanawiaj tylko bierz. Za 5zł więcej niż aktualnie płacisz dostajesz (wyższy pakiet podstawowy z kanałami Canal+ Sport5, TVN24, TVN24BiS, Museum4K itd. + Canal+ Film, Canal+ Seriale i pakiet 5 kanałów Filmbox) Ja bym się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o takiej ofercie ??
Relax+ za 29,99 zł 24 m a po tym okresie za 34,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L
CANAL+ z Netflix za 48 zł/m dla Abonentów (01/23)
Najem Dysk PVR 500 GB za 2 zł/m dla Abonentów (11/20)
Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 3 zł/m dla Abonentów (11/20)

Cena 

82,99 ZŁ

MIES
Chyba coś da rade utargować czy sa jakieś tańsze pakiety na netflixa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...