Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś czy tę promocyjną umowę za 40 zł (pakiet Extra+ z Canal+ i MP) do głównej umowy z pakietem Superpremium+ 4k, którą proponują zamiast niezależnej karty Multiroom można podpisać na własnościowy moduł CI+ zakupiony w opcji prepaid? Można na pewno wziąć do tej umowy ten nowszy moduł z ECP, ale może on nie działać prawidłowo ze starszymi telewizorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, slavi77 napisał(a):

Wie ktoś czy tę promocyjną umowę za 40 zł (pakiet Extra+ z Canal+ i MP) do głównej umowy z pakietem Superpremium+ 4k, którą proponują zamiast niezależnej karty Multiroom można podpisać na własnościowy moduł CI+ zakupiony w opcji prepaid?

@slavi77 Dodatkową umowę specjalną Extra+ za 20 zł/m lub Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 40 zł/m możesz otrzymać tylko z nowo wydanym do takiej umowy modułem CAM CI+ ECP. Nowy moduł CAM powinien działać w odbiornikach zgodnych ze standardem CI+ i mającym wbudowany tuner satelitarny DVB-S2. Natomiast ECP to zabezpieczenie, które może być kiedyś w przyszłości wykorzystywane na kanałach 4K. Kanały SD i HD powinny bez problemu na tym module CAM odbierać na odbiornikach nie wspierających ECP.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lukx95 napisał(a):

@emarti Sprawdź jak nazywa się regulamin promocji na Multiroom z obecnej oferty przedłużeniowej i to rozstrzygnie jaki masz typ Multiroomu.

Tylko to mam na temat multiroomu w przesyłanych mi mailowo papierach https://zapodaj.net/plik-yi5VRelNCc

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do 30.11.23.-wypowiedzenie na razie nie wysłane ale wyśle.

Pakiet obecny; 77.50 zł

Nowy Comfort+          22.50 zł

Canal+ 4k                          0 zł

Canal+                          25.00 zł

Dopełnienie do Extra+        10 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+    5zł

MULTIROOM STANDARD  10zł

NAJEM DYSK                     5 zł

Karta; 1 Cayman i 1-Cameleon

 

Obecnie nie ma w/w pakietu tylko Extra+Canal + Seriale i Film i Optimum+Canal + Seriale i Film /te dwa pakiety mnie interesują, nie chce kanałów sportowych/

Czy po wysłaniu wypowiedzenia jest możliwość utrzymania w/w kanałów w powyższej cenie lub utrzymanie kanałów ze zdjęciem opłat za najem dysku 5 zł i najem dekodera 5zł. i abonament niższy o 10 zł.

Proszę o poradę Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, konrados1 napisał(a):

Obecnie nie ma w/w pakietu tylko Extra+Canal + Seriale i Film i Optimum+Canal + Seriale i Film /te dwa pakiety mnie interesują, nie chce kanałów sportowych/

Czy po wysłaniu wypowiedzenia jest możliwość utrzymania w/w kanałów w powyższej cenie lub utrzymanie kanałów ze zdjęciem opłat za najem dysku 5 zł i najem dekodera 5zł. i abonament niższy o 10 zł.

Proszę o poradę Pozdrawiam.

 

Negocjuj po wypowiedzeniu pakiet Extra+ za 44,99 zł z opcją C+Seriale i Filmy za 0 zł na cały okres umowy + dostaniesz do tego parę innych gratisów tym HBO + HBO MAXXX na max 3m za 0 zł bez zobowiązania, Cinemax-y na 5-6m za 0 zł bez zobowiązania itd. :-) Dostaniesz bez problemu to co piszę. Zdjęcie opłaty 5 zł z najmu dekodera raczej będzie ciężko więc musisz się szykować na pozostawienie opłaty 5 zł czyli łącznie 49,99 zł. :-) Oczywiście umowa na 15m a nie na 24m. :-) Na 12m nie dostaniesz raczej tego co wymieniłem. 15m to min. :-) Ja tak dostałem przy przedłużeniu. Oczywiście najmu za dekoder nie płacę bo wcześniej nie płaciłem więc to zostało odtworzeniowo na mojej umowie. :-) Dobrałem do tego jeszcze Filmbox Pack za 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, konrados1 napisał(a):

Witam. Umowa do 30.11.23.-wypowiedzenie na razie nie wysłane ale wyśle.

Pakiet obecny; 77.50 zł

Nowy Comfort+          22.50 zł

Canal+ 4k                          0 zł

Canal+                          25.00 zł

Dopełnienie do Extra+        10 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+    5zł

MULTIROOM STANDARD  10zł

NAJEM DYSK                     5 zł

Karta; 1 Cayman i 1-Cameleon

 

Obecnie nie ma w/w pakietu tylko Extra+Canal + Seriale i Film i Optimum+Canal + Seriale i Film /te dwa pakiety mnie interesują, nie chce kanałów sportowych/

Czy po wysłaniu wypowiedzenia jest możliwość utrzymania w/w kanałów w powyższej cenie lub utrzymanie kanałów ze zdjęciem opłat za najem dysku 5 zł i najem dekodera 5zł. i abonament niższy o 10 zł.

Proszę o poradę Pozdrawiam.

 

@konrados1 Do negocjacji najlepiej złóż wypowiedzenie umowy ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego umowy. Jeśli posiadasz obecnie paczkę CANAL+ na umowie, to nie pojawi się przy przedłużeniu umowy opcja z możliwością zmiany na paczkę CANAL+ Seriale i Filmy. Jeśli interesuje Cię paczka CANAL+ Seriale i Filmy bez sportu, to jedyna możliwość to przedłużyć umowę na pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m bez paczki CANAL+, a następnie po przedłużeniu dobrać na infolinii Biura Obsługi Klienta paczkę CANAL+ Seriale i Filmy za 10 zł/m. Natomiast w następnym miesiącu po przedłużeniu mógłbyś powalczyć o dobranie opcji Dopełnienie do Extra+ za 10 zł/m, o ile interesuje Cię też ta opcja. Do oferty przedłużeniowej możesz też otrzymać kolekcję BBC Player bez opłat. Co do opłat za sprzęt, to Multiroom Ci wzrośnie do 12 zł/m najprawdopodobniej w nowej ofercie, ale możesz spróbować tu negocjować w związku z tym o zejście z opłaty najmu za dysk lub dekoder główny.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kyle napisał(a):

 wiadomo że nie jest to niezależny po Cyfrze

To jak wytłumaczyć fakt że przez tyle lat karta służy w innym dekoderze? Chyba że ja czegoś nie rozumiem w słowach niezależny/zależny. Według mnie "niezależny" oznacza dowolne używanie gdziekolwiek i na jakimkolwiek sprzęcie który jest w stanie obsługiwać kartę a "zależny" czyli ograniczenie do sprzętu dostawcy i w dodatku w jednej sieci w gospodarstwie domowym. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti dobrze piszę i nie jest to odosobniony przypadek, jest masa ludzi i fabryk (sh) którzy korzystają z błędu operatora jakim było wydawanie kart 1813 do multiroomu po sieci (kontrola odległości) Karty zostały powyjmowane i użytkowane są bez sieci (kontroli odległości) Swego czasu był temat mocno opisywany tu na forum że operator wydaje karty 1813 (były problemy z dostępnością najnowszych kart) i bractwo ruszyło po zakup 5 multiroomów do jednej umowy. Kontent jest odpowiednio chroniony i zabezpieczony 😂

Sytuacja z dostępnością u operatora kart 1813 w multiroomie po sieci trwała dobre 3 mieś. Kto bardziej rozgarnięty wykorzystał tą sytuacje i teraz siedzi cicho i się podśmiechuje pod nosem.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Woocash napisał(a):

@emarti dobrze piszę i nie jest to odosobniony przypadek, jest masa ludzi i fabryk (sh) którzy korzystają z błędu operatora jakim było wydawanie kart 1813 do multiroomu po sieci (kontrola odległości) Karty zostały powyjmowane i użytkowane są bez sieci (kontroli odległości) Swego czasu był temat mocno opisywany tu na forum że operator wydaje karty 1813 (były problemy z dostępnością najnowszych kart) i bractwo ruszyło po zakup 5 multiroomów do jednej umowy. Kontent jest odpowiednio chroniony i zabezpieczony 😂

Już przy przedłużeniu poprzedniej umowy w 2022 roku była panika na forum że zabierają Cameleony i wręcz już byłem do tego przygotowany ale wówczas facet tak samo jak teraz zapewniał że wszystko zostaje bez zmian. No i tak było. Teraz znowu przyszła pora na przedłużenie umowy i teraz znowu facet zapewniał że wszystko zostaje. W tym roku to już zgłupiałem tak jak opisywałem to niedawno. Czyli wychodzi że kiedyś w 2015 roku jak brałem Multiroom to akurat załapałem się na taką kartę o której @Woocash piszesz. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, emarti napisał(a):

Już przy przedłużeniu poprzedniej umowy w 2022 roku była panika na forum że zabierają Cameleony i wręcz już byłem do tego przygotowany ale wówczas facet tak samo jak teraz zapewniał że wszystko zostaje bez zmian.

Była panika i do dnia dzisiejszego jeśli ktoś ma MR post Cyfra,  to dostaje 2 umowy lub MR w sieci. Ty tak naprawdę masz MR w sieci,  a, że masz Cameleona 1813, to działa Ci w innym dekoderze bez sieci. Wszystko może się jednak zmienić,  gdy owego Cameleona wymienią Ci na Caymana lub Crokodila. Wtedy będziesz musiał odkurzyć dekoder z szafy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku września pisałem tak:

"hej, Mam teraz EXTRA+CANAL+(6)LIVE-69,99zł, VIAPLAY-19,00zł, ELEVEN SPORTS-11,90zł, WIFI PREMIUMBOX+-0,00zł Razem - 100.89zł Umowa do końca września, wypowiedzenie złożone ..... Chcę to samo ale bez viaplay Dzwonią i proponują: Extra+z Canal+(6) + Eleven sports + MP + WIFI Premiumbox - Razem za 81zł Da radę jeszcze coś obciąć cenę ? "

Finalnie mam nową umowę na 24miesiące:

- Extra+z Canal+(6) + Eleven sports + MP + WIFI Premiumbox

- Multiroom standard - dekoder dodatkowy WIFIbox /to dostałem rzutem na taśmę/

- HBO i HBOmax  - na 3 miesiące

- BBCplayer na całą umowę

cena  - 81,89zł/m chyba standardowa

 Pozdrawiam i cierpliwości życzę w negocjacjach przedłużeniowych😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie miałem dzisiaj czasu na negocjacje i zgodziłem się na ofertę: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay Medium, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+ za 101,89 zł na miesiąc przez cały okres umowy. Cos więcej mogłem ugrać czy raczej standardowa oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ircios napisał(a):

Była panika i do dnia dzisiejszego jeśli ktoś ma MR post Cyfra,  to dostaje 2 umowy lub MR w sieci. Ty tak naprawdę masz MR w sieci,  a, że masz Cameleona 1813, to działa Ci w innym dekoderze bez sieci. Wszystko może się jednak zmienić,  gdy owego Cameleona wymienią Ci na Caymana lub Crokodila. Wtedy będziesz musiał odkurzyć dekoder z szafy. 

Czyli chyba wszystko się wyjaśniło. Wcale się też nie zdziwię jak to zostało zapomniane i tak będzie sobie trwać. Chyba że kiedyś ktoś nagle dojrzy że jakaś część abonentów posiada takie karty i weźmie się za to. Ale całkiem możliwe że tak nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowę mam do 31.03.2024 (już zaczynają dzwonić z ofertą). Obecnie mam Relax+ z Canal+ i dopełnieniem do Optimum+ za 70 zł, bez dzierżawy za 4K Ultrabox+. Pytanie czy przy złożonym wypowiedzeniu Jestem w stanie coś ugrać w mniejszej kwocie, zachowując np. C+ i dostać np. Na 3m za 0 bez zobowiązania Eleveny lub PSP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...