Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, _Artek_ napisał:

To 60zl w skali całej umowy trochę mi szkoda fakt ale nie jest to kwestia życia i śmierci dziś na przykład wygrałem 100zł tylko dlatego że lecia przegrała :D

Nie istotne czy 60 czy 120zł bo nie  to mi chodziło. A o bzdurne teorie niczym nie poparte o jakichś automatach przy krótszych umowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj: 

Pakiet Start+ z pełnym pakietem C+ za 34,99 zł

Ale jeszcze się nie zdecydowałem.

Najpierw chciałbym porównać jakość między Canal+ a UPC i ewentualnie zrezygnowac tam z pakietu C+ do 14 dni po terminie instalacji.

Jeszcze parę dni do namysłu, najwyżej przedobrzyłem ..i już nie zadzwonią 😉

W dodatku apka mi się już praktycznie wyłożyła w telewizorze a na niej mi zależy i gdzie ten nowy soft do dekodera ( seria ITCA).

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, czerstwy napisał:

Nie istotne czy 60 czy 120zł bo nie  to mi chodziło. A o bzdurne teorie niczym nie poparte o jakichś automatach przy krótszych umowach.

Specjalnie dla Ciebie złożyłem rezygnacje i postanowiłem powalczyć o te 5zł. Głównie ze względu na to, że tyle płacę za subskrypcje, że jeśli można płacić mniej to będę płacił mniej. Tym bardziej, że nie chcą mi dać Ultrabox-a w multi.  Choć mam trochę dosyć ich a oni mają dosyć mnie. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 zł robi OGROMNĄ różnicę... 😉

Konsultant w czasie rozmowy zrobił to tak wymownie jakby mi wielki  prezent wręczał.

😀

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, _Artek_ napisał:

Specjalnie dla Ciebie złożyłem rezygnacje i postanowiłem powalczyć o te 5zł. Głównie ze względu na to, że tyle płacę za subskrypcje, że jeśli można płacić mniej to będę płacił mniej. Tym bardziej, że nie chcą mi dać Ultrabox-a w multi.  Choć mam trochę dosyć ich a oni mają dosyć mnie. ;D

@_Artek_ Zrobiłeś dosyć nie rozsądny krok, tym bardziej, że dostałeś umowę krótką tylko na rok i jest to Twoje pierwsze przedłużenie umowy. Kolega czerstwy miał przedtem składaka z tego co pamiętam i nie schodził z wysokiego abonamentu także, to inna zupełnie sytuacja podczas negocjacji. Natomiast jak się schodzi z wysokiego pakietu, typu Superpremium+, czy VIP+, to system nie generuje najtańszych opcji konsultantom na niskie pakiety. Każde zejście z wysokiego pakietu do Entry+, Start+, Relax+, czy Optimum+ w najniższej możliwej cenie jest nadawane przez kierownika/przełożonego, jeśli konsultant uzyska taką zgodę, a nie zawsze taka zgoda jest udzielana. Mało tego Mistrzowska Piłka za 0 zł/m przy składaku też musi zostać nadana przez przełożonego konsultanta, z którym rozmawiasz. Także żebyś się na tym odstąpieniu od oferty nie przejechał i nie miał pretensji, bo może się okazać, że po odstąpieniu dostaniesz zgodę na to samo np. o 10 zł miesięcznie drożej i będziesz płacił nie 5 zł więcej, a 15 zł więcej za to samo. Dostałeś naprawdę maksymalne rabaty na pozostałe opcje. Pisałem Ci, że wszystko stopniowo się załatwia i o te 5 zł mniej pod koniec przyszłego roku byś powalczył. Nie można mieć wszystkiego od razu, tym bardziej, że 5 zł to nie jest jakaś wielka różnica, a płaciłbyś i tak o wiele mniej niż dotychczas. Także możesz gorzej na tym odstąpieniu wyjść.

Edytowane przez django
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał:

Oferta z dzisiaj: 

Pakiet Start+ z pełnym pakietem C+ za 34,99 zł

Ale jeszcze się nie zdecydowałem.

Najpierw chciałbym porównać jakość między Canal+ a UPC....

W kablu nie ma lepszej jakości niż z sat.

 

 

@_Artek_ Czasami po odrzuceniu dobrej oferty, następne są nieco droższe, ale to czasami i jest to rzadkość. Potem jednak sytuacja powraca do normy i są tańsze oferty. Tak więc spokojnie. Nie powinno być problemu.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam trzymam kciuki za @_Artek_, że mu się uda.

Trochę przekombinowałem z UPC( pakiet C+) 35- 40  zł i Start+  nie jest złą ofertą. 

Jest to do  odkręcenia,  albo po prostu  oddam dekoder. Najpierw planowałem całkowitą rezygnację z Canal+.

Jak ktoś chce się boksować o 5 zł jego sprawa a do końca umowy jeszcze dużo czasu.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2021 o 11:06, mikoko napisał:


Weź już przestań. Mam szukać po HBO Go? Wracam z pracy pilot do ręki i jadę po kanałach i szukam interesujących pozycji w danej chwili. Nie będę się zastanawiał czy to było czy będzie w internecie emoji2357.png

Szukasz interesujących pozycji w danej chwili. Patrz ile Cię omija. Ja przychodzę z pracy i oglądam to co chce, a nie to co w tym czasie mi puszczają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z końcem grudnia 2021 kończy mi się umowa. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Posiadam obecnie umowę Comfort+ (155 kanałów) + 2 dekodery i MR. Płacę 22,5 PLN. Co mogą mi zaoferować?

Zależy mi na tym samym, czyli MR i 2 dekodery + podobna liczba kanałów. Możliwe? A i muszę wymienić dekodery, bo mam je jeszcze na starych kartach Cameleon. Prośba o radę. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dzisiaj - jakoś mi się wydaje, że ciągle drogo:

 

Extra+, C+ z 4K, Eleveny, MP, HBO i MR = 121,79 PLN

 

To samo zbudowane na Optimum - 15 PLN taniej czyli 106,79 PLN

 

Co ciekawe, Pan powiedział, że dobieranie Cinemaxów to dublowanie kosztów, bo 90% treści trafiających na Cinemaxy jest najpierw na HBO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 
Co ciekawe, Pan powiedział, że dobieranie Cinemaxów to dublowanie kosztów, bo 90% treści trafiających na Cinemaxy jest najpierw na HBO...


Ta jasne. Następny mądry. Nie zdażyło mi się na Cinemax trafić na film który oglądałem na HBO. Takie to dublowanie, jednego wieczoru ramówka obu kanałów jest chyba inna. Swoją drogą prawie wszystko już kiedyś widzieliśmy na innych kanałach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, _Artek_ napisał:

Zdaniem kolegi @czerstwy chyba tak ;D

Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieneim czy to dla ciebie za bardzo skomplikowane? Pisałem że nie chodzi mi o żadną kwotę tylko bzdury jakie sobie wymyślasz o innej cenie przy umowie na 12 miesiecy. Jeszcze żeby te teorie były czymś poparte poza swoją bujna fantazją😃

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami i zdziwiło mnie to, bo raczej konsultant powinien namawiać do dodatkowych pakietów, a nie twierdzić, że nie ma sensu Cinemax przy HBO :)

 

A co powiecie o ofercie? Słabo, prawda?

 

 

Extra+, C+ z 4K, Eleveny, MP, HBO i MR = 121,79 PLN

 

To samo zbudowane na Optimum - 15 PLN taniej czyli 106,79 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...