Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Stasio777 napisał:

To teraz dopełnienie do Extra od razu dają?

Dają

 

3 godziny temu, lakiman napisał:

Co to znaczy wcisnąć sobie filmboxy? :>

Przynajmniej konsultant ze 2 x musiał powtórzyć nazwę pakietu.

Jak pisałem byłem zajęty czym innym i w tym czasie nie umowa mi była w głowie. Zreszta jak pisałem kompletnie nie zależy mi na zobowiazaniu. Te Filmboxy niby były po co by zobowiązanie było za ok 60zeta i wtedy moga dać MP za free. Zresztą gdy mało Ci zależy to najlepiej sie negocjuje bo nie masz żadnego parcia na umowę.Dziś telefony już od rana teraz dostałem to do akceptacji

ofer.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie czy jest ktoś w podobnej sytuacji jak moja.

Umowa do końca lutego. Obecny pakiet to:

pakiet extra+, canal+ (wszystkie),  eleven sports,  multiroom standard (po cyfrze)

najem PVR ( UltraBox+/PVR PACE › i WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 (MR) ) - karty cameleon

cena 81,89 zł

Wypowiedzenie złożone

 

Czy jest ktoś w podobnej sytuacji i przedłużał ostatnio umowę oraz dobierał to tego Mistrzowską Piłkę?

Pytanie nr 2 - czy jest możliwość wymiany dekoderów (lub przynajmniej tego PACE), ale żeby działały w taki sposób jak do tej pory - czyli niezależnie (bez spinania kablem lub wspólna się wifi) - bez kontroli dostępu.

Edytowane przez trzciona
dodanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada, wypowiedzenie poszło w połowie października ( potwierdzone ). Do dzisiaj "zero" kontaktu odnośnie przedłużenia umowy.

Sądzicie, że będą dzwonić?  Czy samemu zacząć się tym interesować. W poprzednich latach dzwonili co drugi dzień, wręcz nachalnie a teraz cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, corsair28 napisał:

Umowa do końca listopada, wypowiedzenie poszło w połowie października ( potwierdzone ). Do dzisiaj "zero" kontaktu odnośnie przedłużenia umowy.

Sądzicie, że będą dzwonić?  Czy samemu zacząć się tym interesować. W poprzednich latach dzwonili co drugi dzień, wręcz nachalnie a teraz cisza.

Nie jeden tu był w takiej sytuacji. 

Do końca lutego dużo czasu. Na dzień dzisiejszy nie zawracaj sobie głowy.  Złóż w grudniu wypowiedzenie,  albo teraz jak chcesz i zapoznaj się z ofertami podanymi tu w temacie. Będziesz wiedział czego oczekiwać, a także dowiesz się, że masz marne szanse na MR niezależny, ponieważ operator wycofuje tą usługę działająca na tej zasadzie.

 

@corsair28 zadzwoń do DUK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, corsair28 napisał:

Umowa do końca listopada, wypowiedzenie poszło w połowie października ( potwierdzone ). Do dzisiaj "zero" kontaktu odnośnie przedłużenia umowy.

Sądzicie, że będą dzwonić?  Czy samemu zacząć się tym interesować. W poprzednich latach dzwonili co drugi dzień, wręcz nachalnie a teraz cisza.

Od połowy listopada zaczną dzwonić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelTSW napisał:

@trzciona nie przedłużysz na niezależnych dekoderach. 

Czyli muszą mi wymienić te dekodery, które mam? Działają wolno, ale działają. Myślałem, że to dotyczy tylko tych co mają od nich moduły i działają na własnym sprzęcie. Jednym słowem lipa, bo pewnie za nowe dekodery będzie dodatkowa zapłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, trzciona napisał:

Czyli muszą mi wymienić te dekodery, które mam? Działają wolno, ale działają. Myślałem, że to dotyczy tylko tych co mają od nich moduły i działają na własnym sprzęcie. Jednym słowem lipa, bo pewnie za nowe dekodery będzie dodatkowa zapłata.

Nie dość,  że musisz wymienić to jak chcesz dalej mieć w dwóch lokalizacjach to 2 umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RR1111 napisał:

Moja umowa wygasła 31.10.2021, można ją jeszcze jakoś przedłużyć?

Sprecyzuj pytanie - co masz na myśli pisząc wygasła? Jeżeli nie wypowiedziałeś umowy to przeszła na okres nieoznaczony, a jeżeli wypowiedziałeś to uległa rozwiązaniu. 

W pierwszym przypadku nadal umowa obowiązuje, a w drugim możesz próbować przedłużyć przez Dział Utrzymania Klienta (DUK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2021 o 09:15, yaru6 napisał:

Przedłużyłem na 2 lata na poniższych warunkach:

 

Extra+ z CANAL+ i Netflix 60 zł 3 m, 109,99 zł 21 m i 139,99 zł/m dla Abonentów (08/21) L,
CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),
HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20),
Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),
Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Całość za 109,99 zł mc

 

Co o tym sądzicie, dobra cena?

 

W dniu 28.10.2021 o 10:18, mateusz14422 napisał:

Po 3 miesiącach opłata wzrasta. 

 

Nie, cenę 109,99 mam na 2 lata. Po tym czasie wzrasta oczywiście, o ile nie złożę wcześniej wypowiedzenia.

Ciekawi mnie czy często dają HBO i HBO GO na 2 lata za 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, _Artek_ napisał:

Nie wiem jak to jest z ofertami z netfliksewm w pakiecie ale ta wygląda całkiem spoko może ktoś mi podpowie jak cenowo wygląda pakiet 4k netfliksa w umowie z c+ jest taniej niż w miesięcznej subskrybcji? 

U mnie przy przedłużeniu zaproponowali mi za 38 zł ( HD na dwa urządzenia ) w abonamencie. Z dopłatą 9 zł (wł / wył 4k na 4 urządzenia ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...