Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Z końcem lutego wchodzi w życie wypowiedzenie, a jak dotąd nie było żadnego telefonu ze strony DUK, mimo ze jesteśmy klientem płacącym >119 - superpremium z dekoderem 4K i dyskiem. Mamy ofertę od innej sieci ale rozmawiać zawsze można i należy i zawsze tak było ze dzwonili - nawet dość często.
Czy mam do nich dzwonić czy nadal czekać aż do wyłączenia sygnału?
Jeśli tak to pod który numer najlepiej?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, qlex napisał:

Witajcie.
Z końcem lutego wchodzi w życie wypowiedzenie, a jak dotąd nie było żadnego telefonu ze strony DUK, mimo ze jesteśmy klientem płacącym >119 - superpremium z dekoderem 4K i dyskiem. Mamy ofertę od innej sieci ale rozmawiać zawsze można i należy i zawsze tak było ze dzwonili - nawet dość często.
Czy mam do nich dzwonić czy nadal czekać aż do wyłączenia sygnału?
Jeśli tak to pod który numer najlepiej?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pod ten możesz  próbować 12 295 39 20 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego. Obecnie nowy comfort 22.5zł, canal plus 25zł , dekoder główny Wifibox + 2 dodatkowe, łącznie 72.5 zł na miesiąc. Propozycja z dzisiaj, to samo za 67.5 zł + HBO do końca maja za darmo w bonusie. Chce dobrać 3 dodatkowy dekoder, i nie chcą mi zejść z opłaty aktywacyjnej 49 zł. Czy jest możliwości zrabatowania  tej opłaty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2021 o 21:12, cidik napisał:

Za te same pieniądze 109,99 zł Superpremium 4k, i multiroom dodatkowe 10 zł

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Czy w cenie 109,99 za Superpremium 4k możliwe jest wywalczyć do tego Cinemax-y w gratisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dawido1899 napisał:

....Chce dobrać 3 dodatkowy dekoder, i nie chcą mi zejść z opłaty aktywacyjnej 49 zł. Czy jest możliwości zrabatowania  tej opłaty???

Przy aneksowaniu aktywacja jest za free. Tak więc musisz trafić na ogarniętego konsula.

2 godziny temu, ZICOO napisał:

Czy w cenie 109,99 za Superpremium 4k możliwe jest wywalczyć do tego Cinemax-y w gratisie?

Był chyba wpis,że komuś się udało. Próbuj.  W HBO Go nie ma wszystkiego co na Cinemax. 

1 godzinę temu, mikoko napisał:

Minimum za cinemaxy w superpremium to 8 zł

Można taniej. W opcji w/w za 7,50 :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie składałem wypowiedzenia bo mi wygodnie na nieokreślonym, ale chyba rzeczywiście zmienili taktykę i chcą mieć wszystkich na umowach 24 bo znowu wydzwaniają z tego samego nr, mimo iż 2 tygodnie temu mówiłem, że nie będę się wiązać umową i zostaję na nieokreślonym. 

Tym bardziej, że mogę w każdej chwili wyłączyć hbo czy eleveny. 

 

Ktoś tu pisał o zmianie polityki i to chyba rzeczywiście by się zgadzało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dawido1899 napisał:

Umowa do końca lutego. Obecnie nowy comfort 22.5zł, canal plus 25zł , dekoder główny Wifibox + 2 dodatkowe, łącznie 72.5 zł na miesiąc. Propozycja z dzisiaj, to samo za 67.5 zł + HBO do końca maja za darmo w bonusie. Chce dobrać 3 dodatkowy dekoder, i nie chcą mi zejść z opłaty aktywacyjnej 49 zł. Czy jest możliwości zrabatowania  tej opłaty???

MR nr 1 i MR nr 2 można zrabatowac do 0zl. MR 3-5 to koszt 49zl i tutaj nie ma znaczenia czy jest ogarnięty konsul czy nie. Od stycznia bieżącego roku nie maja już promocji w systemie na rabaty na MR. Wałcz o jakieś inne gratisy,bo tego Ci na pewno nie zrobi żaden konsul :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa się kończy na koniec marca. Jeśli teraz mam multiroom i paczkę C+ do końca umowy to czy przedłużając umowę na warunkach podanych na koncie klienta muszę jeszcze coś zrobić żeby zrezygnować z MR i C+? 

Da się tym sposobem wymienić dekoder na nowszy czy to tylko telefonicznie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PawelTSW napisał:

Nie składałem wypowiedzenia bo mi wygodnie na nieokreślonym, ale chyba rzeczywiście zmienili taktykę i chcą mieć wszystkich na umowach 24 bo znowu wydzwaniają z tego samego nr, mimo iż 2 tygodnie temu mówiłem, że nie będę się wiązać umową i zostaję na nieokreślonym. 

Tym bardziej, że mogę w każdej chwili wyłączyć hbo czy eleveny. 

 

Ktoś tu pisał o zmianie polityki i to chyba rzeczywiście by się zgadzało. 

To samo im mówiłem kilka razy jak i to że nie interesują mnie oferty droższe niż mam i dalej  dzwonią😉W styczniu praktycznie nie dzwonili dopiero w tamtym tygodniu raz i dziś kolejny.Dzis w sumie najlepsza oferta ale powiedziałem że znajomy dostał Optimum+C++C4K+box 4K+MP za 49.99zł.Sprawdził dla mnie to za 59.99 zł ale jak się okazało bez C+4K i bez MP.Jeszcze jak mnie zaczął uświadamiać że muszę płacić za dekoder 4K bo jak nie i mi się uszkodzi to będę płacił a nie będę miał możliwości ogladania😅Niech szuka dalej jelenia standardowo komórka z 430 końcówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane, ale już dzwonią i co ciekawe z krakowskiego numeru. Zaproponowali mi to samo co mam czyli Extra+ Canal x6 + Mistrzowska Piłka w tej samej cenie czyli 69,99 PLN. Ewentualnie pakiet Comfort + Canall x 11 + Eleven za jakieś 76 PLN. Trochę mnie to zaskoczyło bo zwykle przed wypowiedzeniem były jakieś oferty z kosmosu, że mniej za drożej itp.

Dlatego teraz pytanie czy coś się zmieniło i może nie ma sensu bawić się z wypowiedzeniem, bo już niewiele mogę uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kleyo napisał:

Umowa do końca maja, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane, ale już dzwonią i co ciekawe z krakowskiego numeru. Zaproponowali mi to samo co mam czyli Extra+ Canal x6 + Mistrzowska Piłka w tej samej cenie czyli 69,99 PLN. Ewentualnie pakiet Comfort + Canall x 11 + Eleven za jakieś 76 PLN. Trochę mnie to zaskoczyło bo zwykle przed wypowiedzeniem były jakieś oferty z kosmosu, że mniej za drożej itp.

Dlatego teraz pytanie czy coś się zmieniło i może nie ma sensu bawić się z wypowiedzeniem, bo już niewiele mogę uzyskać?

Ja nie wysyłałem wypowiedzenia juz kolejny raz😉 Ale max co dostałem to Comfort+dopełnienie do Extra+C+ za 57.49zł +HBO i HBO Go za free na 5 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś póltora miesiąca temu przedłużyłem umowę -Superpremium 4k z Hbo + MP za 99.99. Dzisiaj rano telefon z ofertą na nowy (exkluzywny, tylko 20 szt dziennie, trzeba się śpieszyć itd)) abo Comfort+, z dekoderem wifi premiumbox za 0 zł, pierwszy rok za free, drugi 39,99. Czyli w sumie 20 dychy za rok. Rozważam ewentualnie dla córki ale teraz PC+ nawet nie oferuje tego pakietu więc nie mam porównania co to warte. A, no i mam czas do 15.00 bo póżniej koniec świata🤣

Opłacalne to? Ktoś, coś? Pozdrawiam

Edytowane przez Ticom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ticom Jest to dobra oferta jak na ten pakiet i można średnio płacić te 19,99 zł/m co miesiąc. Oczywiście musisz sprawdzić, czy zawartość pakietu będzie Ci odpowiadała. Zawsze to lepszy start na kolejne przedłużenie umowy ze średnią 19,99 zł za pakiet Nowy Comfort+. Dekoder WiFi PremiumBox+ w tej ofercie za 0 zł aktywacja i bez opłat miesięcznych wraz z dyskiem 500 GB bez dodatkowych opłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...