Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, asiafan napisał:

Czy ktoś miał taką sytuacje że kończy się  umowa a oni nie dzwonią? Czy wtedy należy  wysłać wypowiedzenie?

Miałem. Oni dzwonili na inny telefon, który "ktoś" zmienił w ich systemie.

"Aktywni" koledzy z forum szybko i lekko oskarżyli mnie o teorie spiskowe. Jakoś nie potrafili wskazać kto to mógłby zmienić mój numer telefonu w systemie. Ale [beep]em już zostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja. Początek tygodnia telefon z numeru 12 297 21 09. Konsul przedstawia się, ze jest z C+ i mnie jako wieloletniemu wzorowemu klientowi przedstawia wyjątkową ofertę. Z tego co zapamiętałem, chodziło, miedzy innymi o dekoder 4K za 5 złotych miesięcznie, nowy wyższy pakiet 6 miechów za darmo, potem tylko 59,90. Niestety przerwało. Po kilku dniach oddzwaniam wieczorem - komunikat, że pracują od 9 do 17. Dzwonię dzisiaj i...... nie ma nic o C+! Automat mówi, że połączyłem się z jakąś firmą no name i jak chcę rozmawiać w sprawie pracy to coś tam, jak w sprawach administracyjny to coś tam, jak z ich oddziałem w Lublinie to coś tam!!!! Kojarzycie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, InneCzasy napisał:

Pytam, bo nie wierzę, że jestem wybrańcem spośród milionów :) Raczej stawiam, że to jakaś zmasowana akcja wkręcania ludzi. Stąd moje pytanie.

 

Pewnie chcą Ci wcisnąć druga umowę na korzystnych warunkach. Jest taka oferta dla tych co niedawno przedłużyli umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi dziś dzwonili z super ofertą " dodatkowy dekoder z pełną ofertą pół roku gratis potem pełny pakiet za 50 złotych i do tego dekoder Wi-Fi box".

U mowa niedawno przedłużona więc proponował dodatkową osobną ale ... pełny pakiet za 50 ?   Niby w podziękowaniu za staż ...  odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maks27 napisał:

Do kolegi dziś dzwonili z super ofertą " dodatkowy dekoder z pełną ofertą pół roku gratis potem pełny pakiet za 50 złotych i do tego dekoder Wi-Fi box".

U mowa niedawno przedłużona więc proponował dodatkową osobną ale ... pełny pakiet za 50 ?   Niby w podziękowaniu za staż ...  odrzucona.

Właśnie miałem coś podobnego, ale zerwało połączenie. Mógłbyś zapytać kolegę z jakiego numeru dzwonili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, InneCzasy napisał:

Pytam, bo nie wierzę, że jestem wybrańcem spośród milionów :) Raczej stawiam, że to jakaś zmasowana akcja wkręcania ludzi. Stąd moje pytanie.

 

Z jakich milionów?? DUK dzwoni do abonentów a tych to obecnie nie wiem czy jest 2 bańki.

 

2 godziny temu, maks27 napisał:

Twierdzili że "wszystkie kanały" ale podejrzanie to brzmiało.

Początek numeru też zastanawia 717... @toja00 nie masz numeru na liście połączeń ?

Nie napalaj się bo to raczej firma zewnętrzna a ich oferty to dno i kolejna sprawa to tam pełno krętaczy.Miałem kiedyś podobną ofertę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam taki pakiet w cenie 84zł.

Mam dekoder pvr z dyskiem i kartami, który ostatnio udało mi się wymienić bo coś nie działało. Drugi zwykły sagecom.

Czy warto pchać się w te nowe dekodery?

Bez wypowiedzenia oferują to samo za 86zł plus na pół roku hbo i jakieś tam darmowe 2 miesiące bzdetów.

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE
HBO
Eleven Sports
FOX Play
Filmbox Pack
HBO GO
MISTRZOWSKA PIŁKA
MULTIROOM STANDARD
NAJEM PVR
Najem HD Multiroom

 


Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17)
Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów
Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (01/19)
Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów
HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów
Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18)

 

Ile można obecnie ugrać za podobny pakiet bo przewinąłem kilka stron i żadnych konkretów nie znalazłem :)

 

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Obecnie posiadam:

Nowy Comfort+ z CANAL+

CANAL+4K ULTRA HD

HBO, HBO GO

CINEMAX

Filmbox Pack

MISTRZOWSKA PIŁKA

FOX Play, Nat Geo Play

Multiroom

4K UltraBox+ ,  WiFi Box+

 

Razem za 99,99 (89,99 + 10zł za najem 4k Ultrabox)

 

Wypowiedzenie zarejestrowane, umowa do końca lutego.

Czy jest szansa na zamianę Cinemax + Filmbox na Eleven i pozostanie przy tej cenie?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kris1986 napisał:

... przewinąłem kilka stron i żadnych konkretów nie znalazłem :)!

Jak na kilku stronach nie ma  to znaczy, że trzeba kilkanaście.

E+ z 6C+ 69,99

MP za free 

Eleven 11,90 lub w opcji w/w 7,95

HBO z Go na 5 m. za free. Potem wyłączenie lub włączenie np za 20 zeta.

MR i dekoder 0.

Zagwostka co? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko pojawia się tutaj kwestia  pakietu VIP+ więc zapytam może jednak ktoś posiada taki abonament:

Aktualnie płacę 166zł, na moim koncie internetowym mam obecnie propozycję przedłużenia na tych samym zasadach za 139zł.

Da się jeszcze coś ugrać? Bo musiałbym już wypowiedzenie składać, a nie wiem czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...