Jump to content

sum2

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About sum2

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

90 profile views
 1. Mi też chce się śmiać. Młody jesteś i o realiach masz małe pojęcie. Ja też żyję w zgodzie z sąsiadami, pewnie dlatego, że do niczego ich nie zmuszam, normalnie proszę. Skala problemu jest taka, że ani sąsiad ani ja sami tego nie zrobimy, lata swoje mamy. Potrzebna jest specjalistyczna firma, te z kolei przy cięciu paru gałęzi rozmawiać z klientem nie chcą. Znasz takich co przyjadą i właściwie przytną, daj namiar. Uczciwie zapłacę. Może sam zechcesz? zapłacę i załącznik się znajdzie.
 2. Chyba za bardzo zagłębiacie się w szczegóły, zamiast spojrzeć szerzej. Mam banalny problem czereśni u mieszkającego wyżej sąsiada. Efekt prosty, jak pojawiają się liście to by by sat. Na około pół roku. Okazuje się, że da się przeżyć z tylko samą naziemną i Internetem. Dalej, po zasygnalizowaniu konsultantce problemu dostałem plusa od NC+ i uzyskałem (w ramach umowy) bezpłatny dostęp do wersji mobilnej. W praktycznym stosowaniu okazało się, że to jednak [beep]. Bez takiego negatywnego napinania "jak żyć bez satelity" wierzcie mi da się. Mam zainwestowane w niezależny sprzęt i jakoś się nie boję. Jak zechcą mnie zmusić do czegokolwiek, to oczywiście by by. Ostatnie dwie umowy, to szybka piłka. Oni wiedzą na czym pracuję, nic nie kombinują, ja też. Dogadujemy się łatwo. Wiedzą, że jak zakombinują to do widzenia. Zachowują się racjonalnie. Jak zaczną kombinować, odejdę be żalu i bez żałosnych postów na forum.
 3. Klientów Orange przybywa wraz z rozbudową sieci światłowodowej. U mnie też w niedługim czasie ma być. Sentymentu do NC+ miał nie będę. Relacja oferty ceny do oferty, to jedyne co się liczy. Myślę, że nie tylko dla mnie.
×
×
 • Create New...