Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Miki983 napisał:

Ja mam takie pytanie do satelitarnych wyjadaczy ;)

 

Mam okazję zrobić cesję, od Szwagra, któremu umowa kończy się w październiku (wypowiedzenie złożone, teraz ma bodajże C+ start za 59,90) wziąłem jego dekodery (Pace i Sagemcom DSI83 plus stare kameleony).

Teraz pytanie chciałbym mieć:

11x C+

C+ 4k

HBO + GO

Eleven Sports

Polsat Sport

Fox Play

Nat Geo Play

Dekoder z nagrywarką

Multiroom 

 

Po pierwszym telefonie do C+ dostałem propozycję:

C+ tak jak chcę + dekoder z nagrywarką 79,99zł + 5 zł za dekoder

Hbo + GO za 20 zł

Eleven 11,90 zł

Mistrzowska piłka 0zł

multiroom na tym dekoderze co jest 0zł, a jeśli bym chciał wymienić na WifiBOX 10 zł miesięcznie.

Łącznie 116,89 zł ( jako nowy musiałbym płacić 139,99zł, a po roku 149,99zł)

 

Teraz moje pytania - czy idzie ugrać coś lepszego? (wiem, że zawsze idzie, ale o 2 zł nie chodzi ;P)

- czy warto zostawić ten dekoder DSI83? (od zawsze miałem kablówkę, więc się nie znam).

 

84,99zł  da ugrać za prawie wszystko dokładnie to co wyżej i z dekoderem, bo widziałem taką ofertę.z DUK (po wypowiedzeniu) ktoś dostał.

Trzeba podliczyć tylko dopłaty za Eleven i Polsat Sport - nie wiem ile to warte najmniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowa była do 30 września 2020. Miałem dotąd: Pakiet Extra+ z CANAL+, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD - za 106, 89 zł. Wypowiedzenie złożone w poniedziałek 24 sierpnia. Środa 26 sierpnia telefon z Krakowa, z DUK-u. Ofertę przyjąłem. Wymieniłem dekoder na 4K Ultrabox z dyskiem za 5 zł miesięcznie, więc co miesiąc dalej płacę tyle ile płaciłem 106,89 zł. Spokój na kolejne dwa lata.

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na umowie na czas nieokreślony.  Mam comfort za 24,99 i sama karte bez dekodera. Chciałbym przedłużyć umowę na ten sam pakiet i multirom na 5 tv ( dotychczas posiadałem splitter) . Wczoraj konsultant proponował mi to za 92 zł plus 147 za aktywację jak dla mnie za dużo  . Dziś złoże wypowiedzenie i pytanie za ile mogę to dostać . Na swoim koncie mam w tej samej cenie ofertę plus 5 zł za dekoder a on mi z takim abonamentem wyskoczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort za 25 dostaniesz, ale każdy dekoder multiroom + 10 zł, może jedna dyszkę uda ci się urwać przy tylu urządzeniach  + główny 5 zł. 

Aktywacji nie zapłacisz (tak tu podawali) jeśli wyślesz wypowiedzenie. 

8 minut temu, szogun napisał:

Witam. Jestem na umowie na czas nieokreślony.  Mam comfort za 24,99 i sama karte bez dekodera. Chciałbym przedłużyć umowę na ten sam pakiet i multirom na 5 tv ( dotychczas posiadałem splitter) . Wczoraj konsultant proponował mi to za 92 zł plus 147 za aktywację jak dla mnie za dużo  . Dziś złoże wypowiedzenie i pytanie za ile mogę to dostać . Na swoim koncie mam w tej samej cenie ofertę plus 5 zł za dekoder a on mi z takim abonamentem wyskoczył

Comfort za 25 dostaniesz, ale każdy dekoder multiroom + 10 zł, może jedna dyszkę uda ci się urwać przy tylu urządzeniach + główny 5 zł. 

 

Aktywacji nie zapłacisz (tak tu podawali) jeśli wyślesz wypowiedzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PawelTSW napisał:

Comfort za 25 dostaniesz, ale każdy dekoder multiroom + 10 zł, może jedna dyszkę uda ci się urwać przy tylu urządzeniach  + główny 5 zł. 

Aktywacji nie zapłacisz (tak tu podawali) jeśli wyślesz wypowiedzenie. 

Comfort za 25 dostaniesz, ale każdy dekoder multiroom + 10 zł, może jedna dyszkę uda ci się urwać przy tylu urządzeniach + główny 5 zł. 

 

Aktywacji nie zapłacisz (tak tu podawali) jeśli wyślesz wypowiedzenie. 

Aktywację na dwa deki mi dawał za zero 147 za pozostałe 3 ....25 za komfort 5 zł za główny i 4x 10 za multiromy to  coś koło 70 by wyszło a nie ponad 90 zł . Zobaczę po wypowiedzeniu co zaoferują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pół roku kończy mi się umowa w PC+, będę chciał zatrzymać to co mam w stopce. Wiem że to jeszcze kupa czasu ale zadzwoniłem dziś do DUK sam bo liczę na wymianę dekodera na 4K Ultra Boxa, trafił mi się kumaty konsul. Nie przedłużyłem umowy bo oferował mi to co mam za 20zł więcej, ale stwierdził żebym się nie spieszył, bym poczekał co najmniej do świąt. Czyli jednak jeszcze pracują tam normalni konsule którzy nie liczą tylko by wcisnąć ofertę droższą za wszelką cenę. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc w poniższym.

 

Do tej pory Extra, paczka C+, HBO, HBO GO i mistrzowska piłka za 89,99. Po złożeniu wypowiedzenia dzisiejsza propozycja z krakowskiego DUK to dokładnie ta sama oferta w tej samej cenie na 24 miesiące + darmowa wymiana dekodera na 4K. Konsultantka mega ogarnięta, od raz zapytała jaka oferta sprawi, że zostanę z firmą. Zastanawiam się jeszcze nad usunięciem z pakietu HBO i HBO GO, ale usłyszałem że to nie zmieni ceny.

 

Na bazie Waszych ostatnich przedłużeń: w jakiej cenie można wyrwać Extra z paczką C+ ew. Comfort z paczką C+?

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kudłaty napisał:

Prośba o pomoc w poniższym.

 

Do tej pory Extra, paczka C+, HBO, HBO GO i mistrzowska piłka za 89,99. Po złożeniu wypowiedzenia dzisiejsza propozycja z krakowskiego DUK to dokładnie ta sama oferta w tej samej cenie na 24 miesiące + darmowa wymiana dekodera na 4K. Konsultantka mega ogarnięta, od raz zapytała jaka oferta sprawi, że zostanę z firmą. Zastanawiam się jeszcze nad usunięciem z pakietu HBO i HBO GO, ale usłyszałem że to nie zmieni ceny.

 

Na bazie Waszych ostatnich przedłużeń: w jakiej cenie można wyrwać Extra z paczką C+ ew. Comfort z paczką C+?

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

mój Comfort z pełną paczką Canal+ i canal+4K to 47 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam Extra+6xC+. Przedłużając, chcę jedynie Comfort+6xC+. Wczoraj niezbyt miła Pani powiedziała mi że ofert przedłużeniowych na Comfort i 6 C+ już nie ma bo jest wycofywana, i jedynie mogę mieć Comfort i 10xC+. Prawda to ? Bo podejrzewam że to kolejna z wielu ściem.

Edytowane przez kibic229
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzwonili z jednej umowy. Po przedstawionej ofercie niestety musiałem się dołączyć. Nie rozmawiam z niepiważnymi ludźmi. Umowa z Comfort za 19,99 kończy mi się na koniec lutego 21. Też chce utrzymać tą cene.  2 lata temu na BF były ciekawe oferty.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, arteco napisał:

kolego najpierw wziąłem comfort+ za 22,50 na cały okres umowy 2 lata ,a potem dzwonisz i bez problemu resztę za 25 zł

 

Czyli masz drożej  niż kolega pisze.

 

A czy uda się zejść na cenę poniżej 22,50 za comfort+? Umowa kończy mi się za miesiąc, wypowiedzenie dawno wysłane, a telefonów brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, piracik napisał:

 

Czyli masz drożej  niż kolega pisze.

 

A czy uda się zejść na cenę poniżej 22,50 za comfort+? Umowa kończy mi się za miesiąc, wypowiedzenie dawno wysłane, a telefonów brak.

Wiele osób marzy o comforcie za 22,50 ale pewnie, lepiej januszować i liczyć że zejdą 2,50 zł! 

Wg mnie nie dostaniesz takiej ceny, bo wtedy starty powinien być za 4,99 idąc tym myśleniem ? możesz próbować 

Za 22,50 bym nie przedłużał umowy 

Ale za 19,99 to już tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was nie krzyczcie tylko proszę podpowiedzcie. Mam dwa dekodery Sagem i jaki stary Philps PVR z dyskiem. Philips po zmianach na kartach przestał działać - mam na nim cameleona. Sagem działa normalnie. Teraz rozumiem muszę oddać Philipsa z cameleonem i pobrać nowy dekoder ze sparowaną kartą i do sedna chce jeszcze 2 MR wziąc ile za to policzą i czy dadzą mi 2 tunery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale musisz wymienić go na główny dekoder na ultrabox 4k lub Wifipremiumbox 

10 zł za każdy dekoder w multiroom. 

Możesz mieć aż 6 dekoderów 

W skrócie: musisz przejść na multiroom na nowych zasadach. 

Aktywacja 49 zł za każdy dekoder 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, PawelTSW napisał:

Tak, ale musisz wymienić go na główny dekoder na ultrabox 4k lub Wifipremiumbox 

10 zł za każdy dekoder w multiroom. 

Możesz mieć aż 6 dekoderów 

Dzięki .

Tylko, że  Sagem jest Głównym bo ten Philips to chyba z 10 lat mam. 

10 zł to gites tylko chyba aktywacje policzą dziady bo to nie jest przedłużka tylko w trakcie dobranie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

umowa kończy mi się 01.09 posiadam comfort+ za 22.50 i dopełnienie do ekstra za 10.

chciałem to samo na przedłużenie czyli przedłużyć comfort za 22.50 i pozniej wykupić dopełnienie za 10 lub 15 zł

o ile z comfortem  nie ma problemu ale darmowe dopełnienie jest mi proponowane na 1 pełny cykl i będzie wyłączone a jak twierdzi konsultant nie ma już dopełnień-czy to prawda?

i co mogę najtaniej wyrwać w mojej konfiguracji(nie mam multi room ani nie chce wymieniać dekodera, jestem po N więc nigdy nie miałem opłaty za dzierżawę ( i tu kolejne pytanie-oferta przedłużenia na stronie wymusza wymianę dekodera z dzierżawą lub bez wymiany i jest adnotacja "opłata cennikowa 20zł/miesiąć"  o co tu chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...