Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj po tel. z DUK przedłużyłem, jak poniżej:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kole kcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Plus kwiecień za 0zł, z racji przedłużania po wygaśnięciu umowy.

Przed wygaśnięciem umowy, jak ponizej:

Czym rożni się zapis Pakiet Extra+, CANAL+..itd, od Pakiet Extra+ z CANAL+ i czym skutkuje na przyszłość??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toja00, potwierdzenie wysłania dokumentu do C+ otrzymasz na maila, tak jak każdego innego dokumentu, wysyłając poprzez formularz kontaktowy na stronie Strefa CANAL+ (dawne moje nc+). Możesz tam dodać wypowiedzenie jako załącznik.

Jednakże mógłby to ktoś potwierdzić z forumowiczów.

Edytowane przez myrkur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oferta z wczoraj Extra +wszystkie Canal + łącznie z Canal + 4k+eleven 4 kanały+szybka piłka+Hbo,Hbo go do czerwca,najem dekodera tego z 4k zmieniony z 15 zł na 10 zł razem 102 zł.

Dodam wypowiedzenie złożone koniec umowy 30-04-2020.

Co o tym Sadzicie brać czy czekać dalej ?

Edytowane przez Torentorix
bład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Gdyby ktoś był zainteresowany pracuje w Canal+ w DUK. Z racji iż panuje pandemia i ciężko kontaktować się z CallCenter. Mogę zainteresowanym osobom przedstawić oferty przedłużenia umów. Żeby móc to zrobić  bez potrzeby wymieniania tysiąca wiadomości, osoby zainteresowane proszę w wiadomości prywatnej o informacje:

1/ numer abonenta

2/ jaki pakiet, zakres kanałów Was interesuje

 

W wiadomości zwrotnej wyśle informacje o korzystnych pakietach, a osobom zdecydowanym wyśle ofertę na adres mailowy i wtedy macie 7 dni na zaakceptowanie oferty. Adres mailowy zgodny z podanym w Canal+ lub jeśli jest inny to prośba o wysłanie go w wiadomości.

 

Jeżeli chodzi o wymianę sprzętu na nowy na chwilę obecną wszystkie upgrady w punktach, a tylko tak się odbywają, są wstrzymane do odwołaniami że względu na zaistniałą sytuację.

 

Wielka prośba o nie pisanie wiadomości prywatnych typu "cześć mam pakiet comfort za 39.99 czy dostanę za 22.5 bo kolega tak ma". 

 

Pozdrawiam, Miki

  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu zawsze przewija się 8xCanal+ zamiast 10? Czy przedłużając umowę nie dostajemy już C+ Sport 3 i 4?

W dniu 31.03.2020 o 19:06, piotr77sat napisał:

W obecnej sytuacji, gdy komuś się kończy umowa, a opłata na czas nieokreślony wzrasta minimalnie to lepiej zostać na nim i czekać na rozwój sytuacji z KORONA niż pchać się w kanały sportowe na których obecnie i oby nie w przyszłości, oglądać powtórki powtórek i narzekać że się płaci i nic z LIVE .

Dokładnie. W moim przypadku cena wzrasta o niecałe 10 zł. Poza tym nie wiem jak wyjdzie z Cameleonem w lipcu. Nie zdziwię się jak zostawią go przy starych umowach a zabiorą tym którzy niedawno przedłużyli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dzisiejsza oferta z DUK Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów cena końcowa 74.99. Oferta odrzucona chcieli naciągnąć na 5zł więcej inni maja tą oferte za 69.99 dekoder pace za 0 zł i mr 0zł. Czekam dalej oferta do końca kwietnia teraz pakiet extra+6canal plus za 69.99.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tomasz123 napisał:

 Dzisiejsza oferta z DUK Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów cena końcowa 74.99. Oferta odrzucona chcieli naciągnąć na 5zł więcej inni maja tą oferte za 69.99 dekoder pace za 0 zł i mr 0zł. Czekam dalej oferta do końca kwietnia teraz pakiet extra+6canal plus za 69.99.Pozdrawiam

To jest dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaco2 napisał:

Pytanko :  dostałem pierwszą  ofertę   Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m    ale z ciekawości orientujecie się czy to 4k idzie bez problemu na sprzęcie turboBox+/PVR ADB 5720SX  bo telewizora 4k nie mam  . Oferty nie biorę ale chodzi o sam fakt .

Nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z końcem czerwca, obecnie: Extra+, 8 C+, Eleven, Multiroom Standard 0zł (karty Cameleon), 2 x PVR 500 GB 0 zł oraz History i SportKlub (z których rezygnuję, H nie pamiętam po co brałem bo i tak tego nie oglądam, nie interesują mnie starożytni, średniowieczni, ani współcześni kosmici. Natomiast SK wziąłem ze względu na Copa Libertadores, którego się za dużo nie naoglądałem bo po pół roku skończyły im się prawa, ale nie żałuję po pamiętny finał Boca - River był świetnym widowiskiem).

Obecnie płacę 96,87 zł.

 

Oferta sprzed kilku dni:

 

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Całość 106,89 zł

 

Nie jestem pewien co do HBO, tak naprawdę to mi jest niepotrzebne, gdy miałem na pół roku za 0 zł, to obejrzałem dosłownie jeden film i to przez przypadek bo akurat leciał "Sully", ale zapytałem ile by to kosztowało.

Eleven - w normalnej sytuacji super sprawa ze względu na angielska piłkę i Juventus, ale teraz nawet konsultant doradzał mi, żeby na razie z tego zrezygnować i dołożyć gdy ligi zaczną grać - tutaj pytanie, czy jeżeli tak bym zrobił to włączą mi za 11,90/msc czy 16 zł, czy ile to tam kosztuje?

Kolejne pytanie - wg tego co wyżej za Extra+ i C+ wychodzi 74,99. A co to dokładnie jest Mistrzowska Piłka - czy to C+, Eleveny i Polsaty?

Polsaty - z jednej strony kusi wygoda - pilot w rękę i mogę sobie dowolnie przełączać między meczami, z drugiej strony płacić 20 zł lub więcej miesięcznie za tak naprawdę kilkanaście meczów w sezonie trwającym jakieś 6 miesięcy, czyli przez pół roku za nic, a w dodatku ci komentatorzy Polsatu... Nie jest to tego warte. Poza tym mam internet...

No i ostatnie i chyba najważniejsze pytanie, czy da radę za coś zejść z ceny (np. HBO), czy taniej niż to, co zaproponowali się nie da?

Edytowane przez lukaszo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...