Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hello

chcę zrezygnować z najmu ultrabox+(pvr pace), bo niechcę płacić 20zł po 30.04(koniec umowy)

w/g regulaminu jest taka możliwość:

"Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po 
Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z najmu Sprzętu - typ ultraBox+"

oprócz tego mam multiroom po cyfrze 2xcamel, 2gi dekoder to dsi83.

Czy będę musiał wraz z dekoderem oddać kartę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia ostatniego tygodnia, po wypowiedzeniu, bez większego problemu można dostać minimalne stawki z rozpiski kolegi @shevchenko1987 - wystarczy trochę asertywności oraz ignorowanie tekstów "ale naprawdę nie da się taniej" oraz "nie wiem czy mój przełożony się zgodzi" + "MUSIMY to załatwić dzisiaj". Pierwsza zasada targowania: nie dajecie poznać, że wam zależy.

Nie da się? Żaden problem, pytamy czy trzeba szukać pudełka od dekodera i czy wystarczy do najbliższego punktu go oddać.

Jak macie wypowiedzenie złożone to bardzo fajnie działa zdanie "ale NETIA/TOYA/ORANGE daje mi to samo w tej cenie + internet w światłowodzie + 3 miesiące gratis za zmianę operatora".

 

Edytowane przez mw5972
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ww6 napisał:

hello

chcę zrezygnować z najmu ultrabox+(pvr pace), bo niechcę płacić 20zł po 30.04(koniec umowy)

w/g regulaminu jest taka możliwość:

"Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po 
Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z najmu Sprzętu - typ ultraBox+"

oprócz tego mam multiroom po cyfrze 2xcamel, 2gi dekoder to dsi83.

Czy będę musiał wraz z dekoderem oddać kartę?

 

Kto Ci wcisnął tą ściemę ,że będziesz płacił za dekoder ?Mam od października 2018 na jednej z umów(umowa bez zobowiązania) Pace Pvr , 2 x Mr po Cyfrze ,Comfort i płacę zamiast 14,99 całe 18,99 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Banan79 napisał:

Spoko? a powiedz mi moge zostawic pace a wymienic sagemcoma?

Taki przywilej tylko dla tych co mają  2×Pejs.

 

@lizbona jajka komuś można urwać.  

Zdarzało się Superpremium z HBO Go za 99,99. Max 104,99

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam pytanie do osób posiadających/przedłużających umowy odnośnie Superpremium 4k. Najczęściej powtarza się tu cena 109,99zł, ale czy to u Was cena na cały okres umowy (24 miesiące)? Pytam ponieważ za dwa miesiące kończy mi się umowa (Extra+ Canal+), dzwonią i dostaję propozycje Superpremium za 109,99 na 9 miesięcy, a później przez 15 miesięcy 139,99 (co wydaje mi się trochę za drogo). Dla mnie to w sumie ewentualnie pierwsze negocjacje i jeżeli 109,99 można dostać na 24 miesiące to spróbuję powalczyć. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przed chwilą wciskano pakiet Superpremium z dekoderem 4K za 114,99 zł, tj. 107,99 zł za ten sam pakiet co mam bez Canal+ 4K Ultra HD i 7 zł czynszu za dekoder. Aktywacja dekodera jednorazowo za 49 zł. Oferta odrzucona, umowa do końca lipca 2020, wypowiedzenie jeszcze nie złożone. Zastanawiam się po co mi dekoder 4K, skoro oferowano mi ten sam pakiet, czyli Superpremium bez Canal+ 4K Ultra HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także w dniu dzisiejszym przedłużyłem umowę z Canal+ na kolejne 24mies.

Ofertę dostałem taką jak chciałem i w cenie takiej jak oczekiwałem ,a przy okazji załączyłem sobie MMP za 0zł do końca kwietnia i oczywiście w kwietniu rezygnacja z tej opcji przez Strefę Canal+.

Paczkę Canal+ chciałem załączyć na 6 mies.,a nie na 24mies(cena ta sama).

Do końca kwietnia pakiet Extra+, ale w kweietniu chciałbym wziąść dopełnienie za 10zł.

Z tego forum wiem ,że raczej nie powinno być problemów.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, HBO GO
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Edytowane przez teson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Co prawda do końca umowy jeszcze około roku, ale widzę, że w ICA pojawiła się możliwość wymiany dekodera na 4K. Aktualnie mam mediaboxa, za którego płacę 5 zł miesięcznie. W ICA są 2 oferty, jedna z aktywacją 99zł druga z aktywacją 0zł. O co tutaj chodzi? :P

I czy warto wymienić mediaboxa na tego 4K? Telewizora 4K co prawda nie posiadam (jeszcze), i póki co z powodów technicznych mam pociągnięty z antenty tylko 1 kabel. Warto?

Dzięki.

 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mpoesp napisał:

Cześć,

Co prawda do końca umowy jeszcze około roku, ale widzę, że w ICA pojawiła się możliwość wymiany dekodera na 4K. Aktualnie mam mediaboxa, za którego płacę 5 zł miesięcznie. W ICA są 2 oferty, jedna z aktywacją 99zł druga z aktywacją 0zł. O co tutaj chodzi? :P

I czy warto wymienić mediaboxa na tego 4K? Telewizora 4K co prawda nie posiadam (jeszcze), i póki co z powodów technicznych mam pociągnięty z antenty tylko 1 kabel. Warto?

Dzięki.

 



 

 

ja wymieniam , trzeba isc do przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2020 o 21:09, ircios napisał:

Obowiązkowa wymiana? Chyba, że sam sobie tak zrobisz z Pejsem.

 

Mógłbyś mnie oświecić z wymianą tunerów. Pace nie muszę wymieniać? Interesuje mnie dekoder 4K co zrobić żeby nie płacić. Celuję w pakiet E+, C+10 za 79,99 lub  SP+4K za 109zł.oczywiście z MR. Czy wymienią mi Philipsa za 0 zł.? Czy Peace zostawią i dostanę dekoder 4K ?

Edytowane przez Wess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...