Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, przemek144 napisał:

Obecna umowa na 15m-sc upływa 29.02.2020. 

Obecnie:

- Comfort+ - 29,99 zł

- HBO + HBO Go - 20,00 zł

- turboBox+/PVR ADB 5720SX

 

Proponowali:

- Extra+ z HBO - 64,99zł (umowa 24m-sc)

- dekoder 4K ULTRABOX+ - 5,00zł

Wysłana rezygnacja, dzwonili i proponują to co wyżej tylko dekoder 4K ULTRABOX+ za 10zł/msc  ? Czyli jest drożej niż przed wysłaniem rezygnacji ?

 

Jaka stawka będzie tutaj realnie do osiągnięcia dla pakietu Extra+ z HBO + dekoder 4K ULTRABOX+?

Czy do pakietu Comfort+ z HBO (proponują 44,99zł) jest szansa na dekoder 4K ULTRABOX+ taniej niż 15zł/m-sc?

 

Ja dostalem Extra z HBO/HBO GO, C+(2live), Paczke Canal+ na 3 miesiace , Manpack na miesiac, Filmobox na miesiac, Kolekcje Fox i Nat geo za 0 do konca umowy + wymiana dekodera na 4k za 0 aktywacja 0 . To wszystko za 69.99. Nie wiem jednak jak bedzie z wymiana bo zaczynaja mi robic pod gorke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca stycznia.Zaproponowałem comfort+ za 22.50 zł canal+ za 25 history 1,2 za 2,99 zl multiroom 0zł i za dekoder zwykly płace 2zł (wifibox).Miła pani powiedziala ze nie ma takiej oferty i po rozmowie.Nawet nie próbowała ratowac jakos tej naszej rozmowy.Jakies rady co ma robic?Po zakonczeniu umowy jest szansa ja przedłuzyc w lutym po odcieciu sygnału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jay Poważnie? Za szmelc zwany Wifibox chcesz 2 zł płacić? Za 0 i taka jest cena tego czegoś. O sam Comfort poproś.  C+ dobierzesz sobie potem. Tak samo History, które nie jest wart w ogóle dodatkowej opłaty. 

Zadzwoń 1 lutego do DUK i zapytaj gdzie masz sprzęt zdać, bo oni nie chcą abyś był ich abonentem .

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam umowę do maja. Wypowiedzenie wysłane. Aktualnie Extra+, 2C, Wifi premium box bez opłat. Cameleon.

W ICA mam ofertę przedłużeniową na Extra +HBO za 64.99 -zł. W sumie mnie interesuje. Tylko nie wiem czy w tym jest HBO Go bo na nim mi najbardziej zależy. 

 

Pytanie, czy jest sens czekać do maja? Jak rozumiem będą wymieniać karty więc muszą dać nowy dekoder, a zależy mi też na 4K. 

Netflix mam poza nimi.

Czekać i bawić się włącz/wyłącz HBO?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, sw6 napisał:

Kilka stron wstecz za 35 PLN dostał też czekam na taką ofertę .3 dni do końca umowy propozycje z infolinii 17 PLN za start+25pln c+

Dostałem za 35 zł Start+ z 10x C+, ale już po wyłączeniu sygnału. Byłem w punkcie oddać dekoder i tam wynegocjowałem 35 zł, bo infolinia dawała mi 40-45 zł.

Edytowane przez Barti
Usunięto zdublowaną treść postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jay napisał:

 Maly552 to było wynegocjowac.Jestem w podobnej sytuacji.Dla mnie oferta w sam raz.Miałes opcje multoroom?

Chciałem wynegocjować, z 10 telefonów było. Dla nich problem był żeby dekoder był za 0 zł bo miałem za 5 zł. Nie miałem i nie mam multiroom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę, poprzednia do końca stycznia. 

 

Było:

 

Comfort + Multiroom Standard (Sagemcom+ Pace PVR) za 22,50 zł

 

Nowa umowa:

 

Comfort+ 

Wszystkie Canal+

Canal+4K

Dekoder 4K (za Pace) (brak opłaty aktywacyjnej) 

Multiroom zostaje na starych zasadach

Dopełnienie na miesiąc do pakietu Extra

Dwa miesiące HBO+ HBO GO za 0

Hustler HD na pół roku za 0

 

Całość za 57,50 zł / 24 miesiące 

 

Edytowane przez Masters147
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maly552 napisał:

Dostałem za 35 zł Start+ z 10x C+, ale już po wyłączeniu sygnału. Byłem w punkcie oddać dekoder i tam wynegocjowałem 35 zł, bo infolinia dawała mi 40-45 zł.

Takie ofert dopiero po wyłączeniu sygnału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Propozycja z dziś: 

- Extra+

- C+ 12 kanałów z C+4K

- HBO + HBO GO 5 mies. gratis 

- Fox Play - 0zł

- Nat Geo Play - 0zł

- MR Cameleon x 2

- wymiana na dekoder 4K 0zł/0zł

Całość na 79,99 PLN

Dodatkowo MP 10 zł na cały okres rozliczeniowy.

Gdybym został przy starym sprzęcie, bez wymiany na dekoder 4K cena za MP 0 zl

Mam pytanie, czy jest sens wymieniać Pace na dekoder 4K? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, majami napisał:

Cześć

Propozycja z dziś: 

- Extra+

- C+ 12 kanałów z C+4K

- HBO + HBO GO 5 mies. gratis 

- Fox Play - 0zł

- Nat Geo Play - 0zł

- MR Cameleon x 2

- wymiana na dekoder 4K 0zł/0zł

Całość na 79,99 PLN

Dodatkowo MP 10 zł na cały okres rozliczeniowy.

Gdybym został przy starym sprzęcie, bez wymiany na dekoder 4K cena za MP 0 zl

Mam pytanie, czy jest sens wymieniać Pace na dekoder 4K? 
 

W tej cenie MP powinna być za 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Masters147 napisał:

Przedłużyłem umowę, poprzednia do końca stycznia. 

 

Było:

 

Comfort + Multiroom Standard (Sagemcom+ Pace PVR) za 22,50 zł

 

Nowa umowa:

 

Comfort+ 

Wszystkie Canal+

Canal+4K

Dekoder 4K (za Pace) (brak opłaty aktywacyjnej) 

Multiroom zostaje na starych zasadach

Dopełnienie na miesiąc do pakietu Extra

Dwa miesiące HBO+ HBO GO za 0

Hustler HD na pół roku za 0

 

Całość za 57,50 zł / 24 miesiące 

 

Mam pytanie czy złożyłeś rezygnację, oraz czy oni do Ciebie dzwonili czy Ty do nich? Wychodzi na to że Comfort+ 22,50 Pakiet C+ za 25 i sam C+4K za 10. W sumie chcę coś podobnego, póki co chcą ode mnie dodatkowo piątaka za dzierżawę dekodera Ultrabox4K i twierdzą że do Comfort+ za 0zł nie da rady ;) Stąd moje pytanie o rezygnację? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ircios napisał:

@Jay . O sam Comfort poproś.  C+ dobierzesz sobie potem. 

Zadzwoń 1 lutego do DUK i zapytaj gdzie masz sprzęt zdać, bo oni nie chcą abyś był ich abonentem .

Witam. Mam podobną sytuację. Sygnał mają wyłączyć 01.02.2020. Chcę zejść z superpremium z hbo go do comfort. Interesuje mnie cała paczka c+ bez 4K. jeszcze hbo z hbo go i czasami dobranie extra bo dzieci oglądają nick jr, a tylko ten kanał jest w extra. Czy warto brać sam comfort i dopełniać to wszystko jako włącz/wyłącz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ircios napisał:

To chyba Ty powinieneś wiedzieć. Jak będziesz korzystać z nc+go tv, chcesz oglądać 4k to chyba Tak. Prawda?

A jak nie chcesz 4k to wymień na WifiPremiumbox.

Mam pytanie, czy jest sens wymieniać Pace na  WifiPremiumbox i czy dostanę go za 0 zł przy przedłuzeniu ( rezygnacja złożona) z pakietem 

Extra+

- Canal 6

- HBO + HBO GO 5 mies. gratis 

- MP - 0 zł

- Fox Play - 0zł

- Nat Geo Play - 0zł

- MR Cameleon x 2

Całość za 69.99 zł

Edytowane przez bartc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pawel1003 napisał:

Czy warto brać sam comfort i dopełniać to wszystko jako włącz/wyłącz?

To sam powinieneś wiedzieć czy warto dzieci pozbawić kanału, czy nie.

 

2 godziny temu, bartc1 napisał:

Mam pytanie, czy jest sens wymieniać Pace na  WifiPremiumbox i czy dostanę go za 0 zł przy przedłuzeniu....

Jak chcesz oglądać VOD w nc+go tv na tv to chyba jest sens. Chyba, że nie przeszkadza Ci oglądanie na telefonie, tablecie czy kompie, to nie ma sensu :-D

Swoją drogą dziwne pytania zadajecie.

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ircios napisał:

To sam powinieneś wiedzieć czy warto dzieci pozbawić kanału, czy nie.

 

Ja dzieci nie mam zamiaru pozbawiać kanału. Rozchodzi się czy warto bawić się w dopełnianie do extra jako włącz/wyłącz. Chyba, że takiej opcji nie ma do wyboru.Jeśli nie ma to wezmę extra normalnie.

Edytowane przez Barti
Treści swojego postu nie zamieszczamy w obszarze cytowania treści innego postu, tylko pod nim. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...