Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.01.2020 o 15:20, XMAREKK30 napisał:

Mam w ofercie ICA pakiet SuperPremium 4K z Netflix za 109.99 a później 152,99  i tu moje pytanie ile kosztuje ten pakiet ale bez Netflix....

po złożeniu rezygnacji dzwonił do mnie pan konsultant i zapierał się, że nie ma takiej możliwości przedłużenia/renegocjacji umowy, w której superpremium4k z netflixem + mistrzowska piłka byłby za 109,90- najtańsza propozycja to 139,99 na rok i 182 w drugim roku lub 193 z Netflixem 4k - jak przekonać tego pana do tego że dla innych klientów jest to możliwe? (jestem umówiony na poniedziałek)- pan też twierdził, że netflix wzięty osobno jest dużo tańszy- trochę to dziwne bo Netflix w osobnym/bezpośrednim abonencie  na 4 urządzenia kosztuje 53 zł- dziwny rachunek??

Edytowane przez karolus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam

superpremium+ 99.99zł

eleven 11.90zł

mistrzowska piłka 10zł

multiroom standard 0zł

dekodery wifibox+ najem 2zł + sagemcom hd 0zł

W sumie 123,89zł

Dekodery na 2 kartach cameleon.

Umowa do marca 2021.

Mam pytanie czy można załatwić wymianę jednego dekodera na 4k do tego canal+ 4k tak, żeby dalej działało niezależnie od siebie.

Rozmawiałem dzisiaj z konsultantem na czacie i stwierdził, że da radę żeby tak działały ale zawołał za dekoder + program 25zł.

Jaką cenę da się wynegocjować z takim pakietem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że każdy ma u siebie w ICA  pakiet SuperPremium+4K z Netflix jest za 109.90 na 12 miesięcy ( 4 urządzenia) a drugie 12 miesięcy 152.90 ( 2 urządzenia)  a tu wychodzi że każdy ma inną ofertę i tylko 2 miesiące gratis Netflix :( . Ciekawe z czego to się bierze  ??? 

 

Edit:

Sam myślałem o pakiecie SuperPremium+ 4K bez Netflix ale teraz jak widzę że każdy ma inaczej,  to się zastanawiam że  póki jest na ICA czy nie wziąść z NETFLIX hmmm sam już nie wiem  :(

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im do końca umowy mniej czasu, tym oferty na Netflixa lepsze. U mnie Netflix tylko na 2m gratis, bo do końca umowy kawał czasu (blisko 2 lata). U innych Netflix 12m gratis, bo mają już mniej niż 6m do końca umowy (od mniej więcej tego czasu, można już normalnie negocjować przedłużenie).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...