Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, leonblausport napisał:

Witam szanownych kolegow Czy nikt nie potrafi podpowiedziec zapproponowac w sprawie mojego zagadnienia :Witam Mam w tej chwili extra+ canal+komplet hbo,hbo go elewen sport dodatki history ,h2 ,sportklub cena 116 arta cameleon wlasny sprzet ich w szafie Co moge otrzymac za powyzsza oferte ewentualnie bym dolozyl pilke polsaty Nie wiem czy brac modul czy dalej uzywac cameleon Z gory za pomoc dzeki

Wszystko zależy na czym z tych Cameli korzystasz.Modułu raczej nie dostaniesz przy przedłużeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, XMAREKK30 napisał:

 

Będziesz płacił najem za dekoder 4k czy udało Ci się za darmo wyrwać go ???

Próbowałem niestety Pan twierdził że z Netflix się nie da najtaniej 5 zł najem miesięcznie aktywacja 0 zł, próbowałem jeszcze z aktywacją za 49 i najem 0 nie dało rady, ogólnie jestem zadowolony bo płaciłem 87 zł za extra z 8xC i HBO a netflixa i tak miałem odrębnie, średnio miesięcznie 2 zł więcej a mam MP eleveny filmboxy, brakuje mi jeszcze opisu Disney 2 m free i nat geo i Fox czy to też jakoś ukryte jest ? oby ten dekoder jednak był 4k bo się wk....e! Nie wiem czy to coś da ale to była jak się nie mylę z 4 rozmowa z Krakowem po złożeniu wypowiedzenia, poprzednie odrzucałem i głównie te rozmowy były prowadzone z kobitami, 2 lata temu to samo, nie wiem czy przypadek ale a facetami się szybciej dogaduje. 

Edytowane przez dawler
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, leonblausport napisał:

 Mam w tej chwili extra+ canal+komplet hbo,hbo go elewen sport dodatki history ,h2 ,sportklub cena 116 arta cameleon wlasny sprzet ich w szafie 

 

Czytając forum można znaleźć, że możesz otrzymać:

Extra+ za 44,99 do 49,99

Komplet HBO z GO za 20 zł

C+(6 lub 10) za 25 zł

Eleven za 7,90 do 11,90

H i H2 za max 2,99 zł

Sportklub za max 1,99 zł

wymana na ultrabox 4K za 0 zł lub 49 zł, abonament 0 zł lub 5 zł

 

Oczywiście można drożej, ale tak wygląda to najtaniej

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiam nad tym pakietem co wziąłeś SuperPremium+ 4k ale bez Neftlix a dlatego bo póki co nie ma z  poziomu dekodera HDR i Dolby Vision  , mam na myśli tu Netflix :)  Jak byś chciał 4 urządzenia  to po 12 miesiącach,  będziesz musiał dopłacić 9zł do wersji Premium tej za 52zł  i żeby mieć filmy 4K  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, XMAREKK30 napisał:

Sam się zastanawiam nad tym pakietem co wziąłeś SuperPremium+ 4k ale bez Neftlix a dlatego bo póki co nie ma z  poziomu dekodera HDR i Dolby Vision  , mam na myśli tu Netflix :)  Jak byś chciał 4 urządzenia  to po 12 miesiącach,  będziesz musiał dopłacić 9zł do wersji Premium tej za 52zł  i żeby mieć filmy 4K  :) 

Tak wiem, średnio mam to wyliczone 140 zł jak odejmiesz 87 za obecny abonament to wychodzi 53zl a teraz place 52 i tak za netflixa a mam jeszcze profity z tunera 4k i dodatkowych kanałów o których pisałem wcześniej, jestem zadowolony.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Czytając forum można znaleźć, że możesz otrzymać:
Extra+ za 44,99 do 49,99
Komplet HBO z GO za 20 zł
C+(6 lub 10) za 25 zł
Eleven za 7,90 do 11,90
H i H2 za max 2,99 zł
Sportklub za max 1,99 zł
wymana na ultrabox 4K za 0 zł lub 49 zł, abonament 0 zł lub 5 zł
 
Oczywiście można drożej, ale tak wygląda to najtaniej
Można. U mnie wisi następująca oferta do akceptacji:
Extra+ 49.99
Pełna paczka CANAL+ łącznie z 4k za 25 zł
HBO z GO 20 zł
Multiroom 10 zł
Dekoder 4k 0zł
Kolekcje Vod: Fox, National Geografic, Paramout za 0zł. To mnie interesowało. Pozbylem się Cinemax, Filmbox Pack i Eleven, który włączę jak ruszy sezon żużlowy.


Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, stamber napisał:

Witam,

umowę mam do końca czerwca, staż 11 lat, wypowiedzenie jeszcze nie złożone.

Obecnie mam za 69,99 zł: extra+, 6xC+, MR na cameleonach, sagemcom DSI83 i ultrabox+ PVR Pace.

Dzwonił wczoraj całkiem ogarnięty konsultant i zaproponował:

To samo co mam w tej samej cenie albo:

Extra+

10xC+

MR na cameleonach

DSI83 zostaje

Dekoder 4K (ginie jeden cameleon)  zamiast ultraboxa

To za 74,99 z umową na 24 m-ce.

Nie dopytałem co z NC+ Go i z ewentualną opłatą za zmianę dekodera.

Proszę o waszą opinię czy powyższa oferta za 74,99 zł jest dobra, średnia czy w ogóle jest to drogo i trzeba jak w poprzednich latach składać wypowiedzenie.

Konsultant twierdzi że najpierw muszę wymienić jeden z dekoderów żeby za kolejne 2 lata móc wymienić stary DSI83 na nowy dekoder wifibox (?) ale on też będzie działać na cameleonie ?

Prawda to ? :)

pozdrawiam

Prośba o opinię.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2020 o 15:25, Marcin80 napisał:

Jeśli dobrze rozumiem teraz przedłużyłes na takich samych warunkach jak miałeś? Bo jeśli tak to raczej dopełnienie dostałeś na 1 miesiąc 

No i kurna wykrakałeś...

Dzwoni jakaś inna babka i mówi,że ma zaznaczone żeby zadzwonić do mnie.

Pyta na czym stanęło to mówię.

Poszła do kierownika ? i ten też stwierdził,że dopełnienia na 24 miesiące nie dostanę. Nie ma takiej oferty w ogóle. Teraz rozkminka czy brać komfort za 22,50-to może- i ryzyk fizyk,że dopełnienie dostanę czy od razy przejść na nieoznaczony i czekać na lepsze czasy...

Ehhhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymaj się. Niebawem 25-lecie C+. Może będą jakieś profity? Skoro masz Comforta za 22,50 z dopeł. za 10, dopłacisz miesięcznie tylko 4. Tracisz + m-ca, to fakt, ale nie wiążesz się umową na kolejne 24 m-ce, bez pewności, czy dostaniesz dopełnienie za 10. Według mnie lepiej poczekać na rozwój sytuacji. Przedłużyć można w każdej chwili. Pozostałe opcje można dobierać wł/wył. Wychodzi korzystniej. Osobiście pozostałem na nieokreślonym. Nie dostałem gwarancji dopełnienia za 10. Nikt nie da. Chyba, że dostaniesz to na papierze.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Stasio777 napisał:

No i kurna wykrakałeś...

Dzwoni jakaś inna babka i mówi,że ma zaznaczone żeby zadzwonić do mnie.

Pyta na czym stanęło to mówię.

Poszła do kierownika ? i ten też stwierdził,że dopełnienia na 24 miesiące nie dostanę. Nie ma takiej oferty w ogóle. Teraz rozkminka czy brać komfort za 22,50-to może- i ryzyk fizyk,że dopełnienie dostanę czy od razy przejść na nieoznaczony i czekać na lepsze czasy...

Ehhhh...

Trochę rozmów z nimi przeprowadziłem i zawsze mówili że dopełnienie można dokupić oddzielnie na infolinii dlatego tak Ci napisałem. Dla mnie też korzystniej było przejść na nieoznaczony ale przedłużylem ze względu na posiadane dekodery, jak w lipcu się sprawdzi i będą wymieniać to zyskam, bo płacić Jeszce za 4k nie zamierzam. Start nowej umowy mam 1 marca i wtedy będe dzwonił i dopełnienie, dam na pewno znać za ile. 

Edytowane przez Marcin80
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, że:

44,99 za Extra+

25,00 za C+ - pytanie czy 6,8,10

Eleven - 11,90

Filmbox 10 zł

 

Oferta nie jest zła, można pewnie mieć Filmox taniej i pytanie ile kanałów ma Canal+ i jaki dekoder i z czego przechodził - czy to samo?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, XMAREKK30 napisał:

 

Jaki dekoder Ci dali  ADB czy Technicolor ??? Pytam się bo był jakiś czas że dawali te drugie i stąd moje pytanie ??

Technicolor. W lipcu nie było jeszcze ADB

 

Godzinę temu, problem napisał:

Strzelam, że:

44,99 za Extra+

25,00 za C+ - pytanie czy 6,8,10

Eleven - 11,90

Filmbox 10 zł

 

Oferta nie jest zła, można pewnie mieć Filmox taniej i pytanie ile kanałów ma Canal+ i jaki dekoder i z czego przechodził - czy to samo?

Przy składakach paczka C+ to zawsze 10 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2020 o 06:59, stamber napisał:

Witam,

umowę mam do końca czerwca, staż 11 lat, wypowiedzenie jeszcze nie złożone.

Obecnie mam za 69,99 zł: extra+, 6xC+, MR na cameleonach, sagemcom DSI83 i ultrabox+ PVR Pace.

Dzwonił wczoraj całkiem ogarnięty konsultant i zaproponował:

To samo co mam w tej samej cenie albo:

Extra+

10xC+

MR na cameleonach

DSI83 zostaje

Dekoder 4K (ginie jeden cameleon)  zamiast ultraboxa

To za 74,99 z umową na 24 m-ce.

Nie dopytałem co z NC+ Go i z ewentualną opłatą za zmianę dekodera.

Proszę o waszą opinię czy powyższa oferta za 74,99 zł jest dobra, średnia czy w ogóle jest to drogo i trzeba jak w poprzednich latach składać wypowiedzenie.

Konsultant twierdzi że najpierw muszę wymienić jeden z dekoderów żeby za kolejne 2 lata móc wymienić stary DSI83 na nowy dekoder wifibox (?) ale on też będzie działać na cameleonie ?

Prawda to ? :)

pozdrawiam

Po pierwsze staż nie ma znaczenia. Do końca czerwca jest dużo czasu i dużo może się zmienić z ofertami. W czerwcu masz szansę dostać ten dekoder za free. Dają Ci teraz sprzęt 4k bez kanału C+4k. Porażka.  Pewnie za 10 zł Ci wtedy wcisną. Po co masz pytać o nc+ go? To dostaje się z automatu i jest darmową częścią składową Twojego pakietu.

Bzdura, że musisz czekać dwa lata aby wymienić DSI83 na Wifiboxa. Przy aneksowaniu możesz odrazu załatwić sprawę. Złóż wypowiedzenie i czekaj .

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie napisał w tym temacie, a że wypowiedzenie to podstawa, to wolałem o tym wspomnieć.
A odpowiedziałem z własnego doświadczenia - 6 miesięcy przed końcem umowy, na wypowiedzeniu, dzwoniłem sam i już przy drugiej rozmowie dostałem, co chciałem (w tym to, o co kolega pyta).
Z tego co pamiętam, Ty również przedłużałeś umowę dużo wcześniej niż w ostatnim miesiącu :)
Dlatego nie trzeba czekać do końca umowy, tym bardziej, że kolega nie walczy o coś nadzwyczajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Przedłużyłem. Comfort za 19,99 Z paczką C+ za 25 na całą umowę.  Na dużo wcześniej niż 6 m. Bez wypowiedzenia. Dla mnie wypowiedzenie to podstawa dopiero wtedy jak próbują robić jelonka bez wypowiedzenia, uparcie twierdząc, że nie ma takiej oferty. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...