Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, czerstwy napisał:

No to chyba oczywista oczywistość.?obecnie nie ma najmniejszych szans by ugrać Extra z C+ za 49 zeta.No chyba że ktoś z dawna ma Comfort za 14.99zł + dopełnienie do Extra +C+ za 25 zł.Ale takich jest tylu że nawet nie ma co wspominać o takiej ofercie?

Tak czy inaczej dziękuje za info i życze DOSIEGO ROKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, czerstwy napisał:

Extra za 49 zł i z dekoderem 4K w cenie nie jest wcale złą ofertą.Choć przy kombinacjach może by i ugrał parę zł.Ale kwota chyba nie bardzo warta uwagi by ryzykować teraz jak trudno ugrać dopełnienei do Extra

Witam,

Panowie gdzie zadzwonić aby uzyskać taką ofertę. Obecnie mam umowę niestety ale do 31.01.2021  (Comfort+ za 22,50zł + mediabox za 5zł oraz HBO+GO za 20zł do końca marca). Interesuje mnie bardzo  pakiet Extra+, wymiana dekodera na 4K (49zł aktywacja i dalej bez opłat) i zakup anteny najlepiej za 1zł. Poradzicie jak to w możliwie bezbolesny sposób zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kornelkraw napisał:

Witam,

Panowie gdzie zadzwonić aby uzyskać taką ofertę. Obecnie mam umowę niestety ale do 31.01.2021  (Comfort+ za 22,50zł + mediabox za 5zł oraz HBO+GO za 20zł do końca marca). Interesuje mnie bardzo  pakiet Extra+, wymiana dekodera na 4K (49zł aktywacja i dalej bez opłat) i zakup anteny najlepiej za 1zł. Poradzicie jak to w możliwie bezbolesny sposób zrobić?

Trudna sprawa, zbyt długi okres do końca umowy, bez opłaty aktywacyjnej i co miesięcznej za dekoder raczej się nie obejdzie

Dzisiaj wymieniłem dekoder na 4K pierwsze wrażenia z jakości odbioru jak najlepsze, natomiast sam dekoder z tym dyskiem pod spodem wygląda dziwacznie jak by stał na podstawku albo na talerzu odwróconym do góry dnem, poprzedni mediabox lepiej mi się komponowal z otoczeniem, ale cóz nowe możliwości zawitały i nie ma co kręcić nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fascynator napisał:

Trudna sprawa, zbyt długi okres do końca umowy, bez opłaty aktywacyjnej i co miesięcznej za dekoder raczej się nie obejdzie

Na zwykłej infolinii pakiet jest za 49,99zł ale dekoder już za 99zł + 10zł najem. Zakup anteny po standardowej cenie tylko w punkcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Była kiedyś promocja na antenę i konwerter w promocyjnej cenie i dla stałych ale nie była to 1 złotówka.Sam z niej skorzystałem ale  obecnie  zapene jej nie ma choć można dopytać.

Ok dzięki. Musze podejść do punktu. Wymianę dekodera jeszcze przeboleję na 99zł, bo dla nowych jest opłata aktywacyjna konta i dekodera w sumie też 99zł tylko żeby znieśli miesięczną opłatę. Najwyżej wymienię/zakupię tylko antenę, a negocjacje dopiero po wakacjach. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2019 o 20:31, gebi napisał:

 

12 lat 2 nc. Umowa skończyła się 31.12 - wyłączli sygnał. Chciałem sam comfort z cameleonami za 22,50 - 25, ale nie udało sie. Telefonów było dużo i dawali w kółko 35-30, kolejna rozmowa 35-30... Mam 14 dni na oddanie sprzetu. Jakieś propozycje jak zagrać z nimi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odepnij sprzęt i udaj się do Punktu Obsługi i Sprzedaży Platformy Canal+. Zagadaj, że w zasadzie to nadal jesteś zainteresowany korzystaniem z usług PC+ ale na trochę lepszych warunkach aniżeli Ci proponują przez telefon. Jest szansa, że zaproponują coś co bardziej będzie Ci odpowiadać. Skoro u mnie udało się zejść z Extra+ z Canal+ i najmem 5 zł/ mies. za Wifi Premiumbox na Nowy Start+ z bezpłatnym najmem dekodera za 9,90 zł to u Ciebie tym bardziej nie powinno być problemu, zwłaszcza że mnie również proponowali Nowy Comfort+ za 22,5 zł i bezpłatny najem dekodera, ale wybrałem pakiet najniższy. Powodzenia w negocjacjach.

Edytowane przez Marcin_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, zygi77 napisał:

Dzisiaj, drugi dzień po wyłączeniu sygnału zaakceptowałem ofertę jaką dostawałem wcześniej.

Mam 7 dni na wymianę Wifiboxa na dekoder 4K ten dodatkowo płatny 5 zł.

Przez 12 lat nie miałem tak męczącego przedłużania umowy. 

qYg17m.png

Taką ofertę biorę w ciemno  (o ile zawiera pakiet canal+VOD), nie odbieram w takim razie do końca stycznia i czekam na wyłączenie sygnału , to samo im mówiłem za 86.99 bez multiromu i nie chciałem 4k, niestety nie dali ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dawler napisał:

Taką ofertę biorę w ciemno  (o ile zawiera pakiet canal+VOD), nie odbieram w takim razie do końca stycznia i czekam na wyłączenie sygnału , to samo im mówiłem za 86.99 bez multiromu i nie chciałem 4k, niestety nie dali ;(

Tak to 10 czy 11 x Canal+ i pakiet VOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, coobran napisał:

12 lat 2 nc. Umowa skończyła się 31.12 - wyłączli sygnał. Chciałem sam comfort z cameleonami za 22,50 - 25, ale nie udało sie. Telefonów było dużo i dawali w kółko 35-30, kolejna rozmowa 35-30... Mam 14 dni na oddanie sprzetu. Jakieś propozycje jak zagrać z nimi? 

Mnie proponowali comfort za 22,50 - aktualnie też tyle płacę. Natomiast nie dogadałem się w kwestii dopełnienia. Twierdzą, iż DUK nie ma możliwości dać dopełnienia na cały okres umowy. Dzwoniłem na infolinię, proponowali za 15. Umowa przeszła na czas nieokreślony. 22,50 comfort + 10 dopełnienie + 4 za nieokreślony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, gebi napisał:

Mnie proponowali comfort za 22,50 - aktualnie też tyle płacę. Natomiast nie dogadałem się w kwestii dopełnienia. Twierdzą, iż DUK nie ma możliwości dać dopełnienia na cały okres umowy. Dzwoniłem na infolinię, proponowali za 15. Umowa przeszła na czas nieokreślony. 22,50 comfort + 10 dopełnienie + 4 za nieokreślony. 

Tak jak ty brałbym. Zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marcin80 napisał:

Też zastanawialem się nad przejściem na czas nieoznaczony +4 zł, ale mam  stare dekodery pace i sagema 87 za 0zl i gdy może będą wymieniać karty to  na nieoznaczonym by mi tego za 0zł nie zrobili 

Również mam stare deki - dwa pejsy. Do czasu zapowiadanej wymiany, zapewne przedłużę umowę.

Do warunków o których pisałem wcześniej, proponowano mi wymianę jednego pejsa na 4K bez kosztów 0/0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...