Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam! 

Obecnie mam umowę na pakiet Extra do końca sierpnia, chciałbym przejść na Superpremium, bo zabawy w włącz/wyłącz przestały mnie bawić lecz cena pakietu wynosi 154 złote, no to jednak przesada, czy mogę przez Ica coś wynegocjować lepiej, bardziej? 

 

Edytowane przez Dr. Falcon
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dr. Falcon napisał:

 Witam! 

Obecnie mam umowę na pakiet Extra do końca sierpnia, chciałbym przejść na Superpremium, bo zabawy w włącz/wyłącz przestały mnie bawić lecz cena pakietu wynosi 154 złote, no to jednak przesada, czy mogę przez Ica coś wynegocjować lepiej, bardziej? 

 

 

Nie opłaca się  SuperPremium+ za 99,90zł, lepiej wybrać SuperPremium 4K za 109,90zł - dostajesz MP, Eleveny, FilmBox pack, HBO GO - brak jest tylko Cinemax

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry potrzebuje pomocy 5 stycznia kończy mi się umowa 

Posiadam karty cameleon i multirum na starych zasadach 

Jakie są teraz opcje i co wybrać żeby jedna karta była w domu a druga w pracy bo wogule tego nie ogarniam  

Druga sprawa to posiadam pakiet  superpremium+

Dekoder UltraBox+/PVR PACE (MR) i WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 i tv Samsung ue55mu6102

Jaką ofertę mogę dostać 

Wypowiedzenie umowy złożone 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ircios napisał:

Jeszcze 8 miesięcy i będziesz mógł drugą kartę zabrać tylko do drugiego pokoju.  Oczywiście z dekoderem. Ewentualnie do sąsiada za ścianą ?

To znaczy że zostało mi 8 miesięcy a jak sprawa z dekoderem zostać przy obecnym stanie czy coś zamienić 

I co później jak to będzie wyglądało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, lyncz napisał:

Jak oceniacie teraz szansę ewentualnego dopełnienia za 10/15 zł do Extra+? Zawsze to taniej niż niż normalny pakiet. W tym tygodniu kończy mi się umowa i mam dylemat...

Dawno się nikt nie chwalił zdobyciem dopełnienia.Nawet w standardowej cenie nie chcą włączać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mateusz14422 napisał:

Dzisiaj telefon z ofertą: superpremium,  wszystkie Canal+,  paczka filmbox, Cinemax,  Eleven,  HBO i HBO Go,  mistrzowska piłka,  wypożyczalnie Fox i National Geographic, mulitiroom na 112,94 zł na 24 miesiące.

 

Oferta pod koniec umowy czy wcześniej. Jaka jest aktualna. Multiroom nowe urządzenia czy te, które posiadasz? 100 nc+ go wliczone? Rozumiem , że superpremium bez 4k?

Edytowane przez nkardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...