Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.11.2019 o 13:56, shevchenko1987 napisał:

 

 

1) Comfort - 22,50 zł 

2) Canal+ - 25,00 zł 

3) Canal+ 4K - 0,00 zł 

4) HBO i HBO GO - 20,00 zł 

5) Dekoder 4K - 0,00 zł 

 

 

 

Mam pytanie. Mam Extra+ 6C i MR na starych cameleonaca za 69,99 zł. Umowa kończy się 31 grudnia. Czy mogę obniżyć abonament do samego Comfortu z MR za 22,50 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już możliwości włączania dopeł. do wyższego pakietu za 10 zł na zobowiązaniu do końca trwania umowy lub jest ono utrudnione. Tak samo pakiet Start+ za 9,99 zł i Comfort+ za 22,50 zł przy aneksie umowy. W ogóle konsultanci nie chcą właczac teraz dopełnienia do wyższego pakietu a jedynie upgrade obecnego pakietu na wyższy. Cena promocyjna Comfort+ w takim wypadku to 29,99 zł lub 34,99 zł a Extra+ 44,99 zł lub 49,99 zł. :-( Sam spr. z podejściem chyba 10 razy i za każdym razem trafiając na innego losowo napotkanego na infolinii konsultanta PC+. Konsule wszyscy odp. że nie ma już Dopeł. do wyższego pakietu lub nie są one osiągalne za kwotę 10 zł. Jeden konsul rzucił mi kwote 20 zł za Dopeł. do Extra+. Tak więc idą zmiany i podwyższki tak jak w CP :-(

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pablo21 napisał:

Nie ma już możliwości włączania dopeł. do wyższego pakietu za 10 zł na zobowiązaniu do końca trwania umowy lub jest ono utrudnione. Tak samo pakiet Start+ za 9,99 zł i Comfort+ za 22,50 zł przy aneksie umowy. W ogóle konsultanci nie chcą właczac teraz dopełnienia do wyższego pakietu a jedynie upgrade obecnego pakietu na wyższy. Cena promocyjna Comfort+ w takim wypadku to 29,99 zł lub 34,99 zł a Extra+ 44,99 zł lub 49,99 zł. :-( Sam spr. z podejściem chyba 10 razy i za każdym razem trafiając na innego losowo napotkanego na infolinii konsultanta PC+. Konsule wszyscy odp. że nie ma już Dopeł. do wyższego pakietu lub nie są one osiągalne za kwotę 10 zł. Jeden konsul rzucił mi kwote 20 zł za Dopeł. do Extra+. Tak więc idą zmiany i podwyższki tak jak w CP :-(

Ja dostałem w pazdzierniku dopełnienie ze start+ na comfort+ za 10 zł ale tylko jak dokupilem canal+ za 25 zł bo bez tego nie chcieli dać. Ogólnie to o canal+ też mi chodziło więc jestem zadowolony. 

3 minuty temu, Kristiano Rinaldo napisał:

Dodam że dostałem to w połowie umowy. 

 

Edytowane przez Kristiano Rinaldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką propozycję też miałem przy jednej z rozmów z konsultantem PC+. Powiedział że za niska cena za Comfort+ (22,50!) i że jak dobiorę paczkę C+ w promocyjnej cenie za 25 zł to może przy tym dać za 10 zł Dopeł. do Extra+. Powiedział coś za coś. Ja na to czy to jakiś przykaz z góry żeby dusić na właczenie paczki C+ za 25 zł po to by dostać dopeł. do wyższego pakietu za 10 zł? Powiedział że to jest wyjątkowa propozycja od niego bo inaczej nie da rady właczyc za 10 zł a teraz już wymagane jest podnoszenie do wyższego pakietu bez drogi poprzez dopełnienie. Chyba idą zmiany w cennikach i pakietach w PC+? :-( Podwyżki jak nic! :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie umowa do 31 grudnia. Wczoraj rozmowa z jednym z numerów które tutaj znalazłem i oferta jaka dostałem :

Comfort plus 

Canal plus (10x)

2 x multiroom 

Główny dekoder premium box z nagrywarka 

Za kwotę 90 zł po czym była skłonna zejść do 80 

Z tego co tutaj czytam jestem w stanie to ugrać za 47.50 plus 2 dekodery 20 zł czyli 67. 50 zgadza się? 

Pytanie rowniez do was czy mogę dostać w tym pakiecie canal plus 4k za 0 zł jak również dekoder 4k za 0 zł? 

Na moje pytanie dostałem informację ze nie ma takiej możliwości. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Moja sytuacja: umowa do końca roku, wypowiedzenie wysłane.

 

Mój pakiet: Pakiet Extra+ z CANAL+ +pakiet Eleven, dekoder wifipremiumBox (0 zł/mies.) za całość płacę 96,89.

 

interesują mnie trzy opcje:

- zostawić to co jest i płacić mniej (jaka ew. kwota wchodzi w grę do utargowania) ?

-zostawić to co jest i niech dorzuca pakiet HBO

-zostawić to co jest i niech dorzuca MMP

 

Czy któryś ze scenariuszy jest możliwy, który najbardziej ? Ewentualnie jakby to można inaczej rozegrać ? (idealnie by było dostać HBO lub MMP i płacić trochę mniej ale to chyba mało realne :D) Wszelkie wskazówki mile widziane.

 

WifipremiumBox jest ogólnie ok, mam tylko czasami problem z dyskiem, który się zacina i np bez resetu nie idzie nic nagrać, chętnie bym go wymienił. Coś takiego też można negocjować ? Za dekoder płaciłem wcześniej, teraz już nie płacę.

Edytowane przez krav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy gdzie można było mieć Comfort+ w cenie 14,99/19,99+dopełnienie za 10 zł widać odchodzą w niepamięć. Przecież od początku to była dziwna sytuacja, że składak wychodził taniej niż podstawowy pakiet (była już na ten temat dyskusja). A, że przy okazji chcą podnieść arpu wciskając paczkę C+ też nie powinno dziwić.

@pablo21 bierzesz promocję w CA i podwyżki masz zrekompensowane z nawiązką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pablo21 napisał:

Nie ma już możliwości włączania dopeł. do wyższego pakietu za 10 zł na zobowiązaniu do końca trwania umowy lub jest ono utrudnione. Tak samo pakiet Start+ za 9,99 zł i Comfort+ za 22,50 zł przy aneksie umowy. W ogóle konsultanci nie chcą właczac teraz dopełnienia do wyższego pakietu a jedynie upgrade obecnego pakietu na wyższy. Cena promocyjna Comfort+ w takim wypadku to 29,99 zł lub 34,99 zł a Extra+ 44,99 zł lub 49,99 zł. :-( Sam spr. z podejściem chyba 10 razy i za każdym razem trafiając na innego losowo napotkanego na infolinii konsultanta PC+. Konsule wszyscy odp. że nie ma już Dopeł. do wyższego pakietu lub nie są one osiągalne za kwotę 10 zł. Jeden konsul rzucił mi kwote 20 zł za Dopeł. do Extra+. Tak więc idą zmiany i podwyższki tak jak w CP :-(

Czyli niema już comfort+ za 22,50zł tylko za 29.99zł minimum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, 

Mam extra+ (6 canal) z elevenami za 81,89 z dekoderem Turbobox i Multiroomem na box+ 1 szt w tej cenie. 

 

Po złożeniu wypowiedzenia dostałem dzisiaj. 

79,99 Canal+10 +11,90 za eleveny , MP za 0 zl + Dekoder 4K za 5 zl miesiecznie, Multiroom nadal 0zl. 

To daje 96,89 zł. 

 

Mogę zostać z Turboboxem ale twierdzili że przy Multiroom za 0 zł nie mogą dać extra z Canal+ za 79,99 tylko 84,99 i wychodziło mi kwotowo to samo. 

 

Brać/nie brać?  może ten dekoder szłoby za 0 zł wyrwac...

Edytowane przez koralow
Brak info o 6 Canal, zly dekoder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koralow, a potrzebne Ci Canal+ x 10? Bo za 6 jest cena 69,99 zł z MP za 0 zł. 

 

Generalnie to zastanawiam się po co brać pakiet Extra+? Generalnie to oprócz Eurosportu 2 HD to i tak nie ma tam nic ciekawego do oglądania. Sam się o tym przekonałem jak po przedłużeniu umowy wygasło mi dopełnienie i zauważyłem, że ja nic z tego pakietu nie oglądam.  

 

Weź Comfort+ z Canal+ (6) i MP za 59,99 zł. Do tego Eleveny i dekoder. Wyjdziesz na swoje. ;)

Edytowane przez shevchenko1987
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie na tym forum!

 

Aktualnie mam EXTRA+, CANAL+ (6) i HBO za 69,99zl (kiedyś mi się trafiła promocja w trakcie umowy HBO za 0zł na 6 miesięcy a potem mi przedłużyli do końca umowy).

Mi uparcie proponują EXTRA+ CANAL+ 10 sztuk, HBO i GO, MP i NAT GEO PLAY za 85zł przez całą umowę. Druga opcja jaką mi proponowano to EXTRA+ C+ 6, MP, NAT GEO PLAY za 74.99.

Z tym, że ja akurat do HBO przekonany nie jestem. Bardziej sport i dokument.

Nie wiem czemu nie chcą mi niczego zaproponować z COMFORT+ np. tak jak kolega wyżej napisał Comfort+ CANAL+ MP za 59zł to akurat dla mnie dobra oferta, wtedy dorzuciłbym H/H2 i NAT GEO PLAY i powiedzmy w 65zł się zamknął /lub dostać C+10. Jest generalnie jakiś problem lub niemożność z zejściem do niższego pakietu? Wypowiedzenie na razie nie złożone gdyż umowa jest od kilku miesięcy na nieokreślonym. Kontakt był z DUK z Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie było. Oczywiście na box+. Poprawiłem post wcześniej.

1 godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

Weź Comfort+ z Canal+ (6) i MP za 59,99 zł. Do tego Eleveny i dekoder. Wyjdziesz na swoje. ;)

 

Mam doświadczenia z drugiej strony, że mi właśnie brakowało jednego kanału, więc wolę mieć niż nie mieć... ;) a 10 Canal to tylko przez Canal+Vod.

Dzięki i powodzenia innym w negocjacjach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

@koralow, a potrzebne Ci Canal+ x 10? Bo za 6 jest cena 69,99 zł z MP za 0 zł. 

 

Generalnie to zastanawiam się po co brać pakiet Extra+? Generalnie to oprócz Eurosportu 2 HD to i tak nie ma tam nic ciekawego do oglądania. Sam się o tym przekonałem jak po przedłużeniu umowy wygasło mi dopełnienie i zauważyłem, że ja nic z tego pakietu nie oglądam.  

 

Weź Comfort+ z Canal+ (6) i MP za 59,99 zł. Do tego Eleveny i dekoder. Wyjdziesz na swoje. ;)

A na Eurosporcie 2 jest coś do oglądania??Może po to brać Extra by posiadać Eleven 4 na którym ostatnimi czasami lecą hitowe spotkamia z danych lig.Wiec nie koniecznie trzeba pisiadać opcję Eleven a można pooglądać sporo dobrej piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Dla fanów F1 nie ma opcji by żyć na samym Eleven Sports 4. 

 

Teraz na Eurosporcie 2 nic dla mnie nie ma, dlatego go nie posiadam, ale kiedyś była Bundesliga ;)

Dokładnie. W razie konieczności można wykupić sam ESP2.Dla mnie Extra+ to też zbędny dodatek dlatego nawet za dychę go nie włączyłem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, pablo21 napisał:

Nie ma już możliwości włączania dopeł. do wyższego pakietu za 10 zł na zobowiązaniu do końca trwania umowy lub jest ono utrudnione. Tak samo pakiet Start+ za 9,99 zł i Comfort+ za 22,50 zł przy aneksie umowy. W ogóle konsultanci nie chcą właczac teraz dopełnienia do wyższego pakietu a jedynie upgrade obecnego pakietu na wyższy. Cena promocyjna Comfort+ w takim wypadku to 29,99 zł lub 34,99 zł a Extra+ 44,99 zł lub 49,99 zł. :-( Sam spr. z podejściem chyba 10 razy i za każdym razem trafiając na innego losowo napotkanego na infolinii konsultanta PC+. Konsule wszyscy odp. że nie ma już Dopeł. do wyższego pakietu lub nie są one osiągalne za kwotę 10 zł. Jeden konsul rzucił mi kwote 20 zł za Dopeł. do Extra+. Tak więc idą zmiany i podwyższki tak jak w CP :-(

Polecam poszukać na necie forum pracowniczego (podstrona pracownicza)nc+  i dowiesz się ,że zmienili im tylko prowizję od sprzedaży,można znaleźć ceny za ile można opcję dodatkowe wynegocjować,nie oferują dopełnień ,bo mają za to całe 4,5 zł prowizji , a za wyższy pakiet  14 zł .Dlatego proszę skończ już wymyślać na temat podwyżek. Zatrudnij się w nc i włączysz nam wszystkim co będziemy chcieli...Podwyżka ma być na jedynie za  Mistrzowską piłkę .

Edytowane przez Buziaczek1982
Edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...