Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, terry_ck napisał:

Może komuś się przyda....

Raczej się nie przyda, bo prawie nikt tu nie czyta, tylko leci na łatwiznę i zadaje pytanie, choć odpowiedź ma nad postem. Założę się, że jeszcze na tej stronie padnie pytanie o ten zestaw?.  Oferta ta pada tu dość często nawet z Eleven za niecałe 8 zeta. Twoja też jest dobra. Choć mogła by być jeszcze tańsza o kilka zł.

 

29 minut temu, terry_ck napisał:

....Co ciekawe zostawią mi jedną kartę Cameleon a do Ultra dadzą nową Cayman.....

Dlaczego ciekawe?. Tak było i jest.

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużana. Kończyła się w tym miesiącu. Propozycja taka sama od czerwca. NIE pomogło wypowiedzenie - przedłużyłem ją dziś z dwóch powodów - nie miałem mistrzowskiej piłki a dziś jest kolejna kolejka to raz , dwa dają na 5 miesięcy HBO przy czym miesiac uruchomienia jest gratis czyli cały październik za free. Podobnie cały miesiac Filmbox za darmo bo policzą gratisowy miesiac dopiero listopad.

 

A więc:

Extra+ wszystkie Canal Plusy, Eleveny i Mistrzowska piłka, kolekcja Nat Geo i Fox, HBO na 5 miesięcy, 1 miesiąc Filmboxów. To wszystko 101,98 PLN.

Jeśli chciałbym tylko 6 Canal Plusów to 10 złotych mniej.

Skoro nie pomogło wypowiedzenie to odpuściłem - może i do ugrania jest 10 złotych mniej dla mnie ale innej opcji widzę nie ma a zależało mi na LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios poszło wypo i tel do nich z pytaniem o to ile teraz zapłacę po czym otrzymałem to co mi przypasowało 

 

Pakiet Extra+ z CANAL+ 10, Adventure TV HD, Eleven Sports, Filmbox Pack, History HD_H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR - 96,87zł

Edytowane przez tomi07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużana. Kończyła się w tym miesiącu. Propozycja taka sama od czerwca. NIE pomogło wypowiedzenie - przedłużyłem ją dziś z dwóch powodów - nie miałem mistrzowskiej piłki a dziś jest kolejna kolejka to raz , dwa dają na 5 miesięcy HBO przy czym miesiac uruchomienia jest gratis czyli cały październik za free. Podobnie cały miesiac Filmbox za darmo bo policzą gratisowy miesiac dopiero listopad.

 

A więc:

Extra+ wszystkie Canal Plusy, Eleveny i Mistrzowska piłka, kolekcja Nat Geo i Fox, HBO na 5 miesięcy, 1 miesiąc Filmboxów. To wszystko 101,98 PLN.

Jeśli chciałbym tylko 6 Canal Plusów to 10 złotych mniej.

Skoro nie pomogło wypowiedzenie to odpuściłem - może i do ugrania jest 10 złotych mniej dla mnie ale innej opcji widzę nie ma a zależało mi na LM.

Jeżeli akceptujesz 6xC+, to do ugrania jest 25zł mniej. Extra+ z 6C+ 69.99zł, MP 0zł, Eleveny 7.95zł na 12m lub 11.90zł na cały okres umowy. Pozostałe gratisy bez zmian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, NobelM napisał:
3 godziny temu, Tiesto12 napisał:
Umowa przedłużana. Kończyła się w tym miesiącu. Propozycja taka sama od czerwca. NIE pomogło wypowiedzenie - przedłużyłem ją dziś z dwóch powodów - nie miałem mistrzowskiej piłki a dziś jest kolejna kolejka to raz , dwa dają na 5 miesięcy HBO przy czym miesiac uruchomienia jest gratis czyli cały październik za free. Podobnie cały miesiac Filmbox za darmo bo policzą gratisowy miesiac dopiero listopad.

 

A więc:

Extra+ wszystkie Canal Plusy, Eleveny i Mistrzowska piłka, kolekcja Nat Geo i Fox, HBO na 5 miesięcy, 1 miesiąc Filmboxów. To wszystko 101,98 PLN.

Jeśli chciałbym tylko 6 Canal Plusów to 10 złotych mniej.

Skoro nie pomogło wypowiedzenie to odpuściłem - może i do ugrania jest 10 złotych mniej dla mnie ale innej opcji widzę nie ma a zależało mi na LM.

 

Jeżeli akceptujesz 6xC+, to do ugrania jest 25zł mniej. Extra+ z 6C+ 69.99zł, MP 0zł, Eleveny 7.95zł na 12m lub 11.90zł na cały okres umowy. Pozostałe gratisy bez zmian.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wilos napisał:

Oferta z przed chwili Bardzo promocyjna(tak Pani mówiła) , do końca umowy 6 miesięcy:

Pakiet Superpremium+4K

Dekoder 4K Ultrabox,

HBO GO

2 x Multiroom

175 zł

Brać ;) jak myślicie

 

To nie jestes sam rowniez mam 6 m-cy do konca i super oferta 

Pakiet Superpremium 4K

Man Pack

MP

i super cena 146,99??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką dostałem propozycję, chyba trzeba jeszcze powalczyć, czy sądzicie że może być taniej 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Superpremium+ 109,99 zł 24 m, a po tym okresie 124,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Filmbox Pack 0 zł 12 m i 15 zł 12 m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0z ł/m dla Abonentów (01/19), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 5 zł/m dla Abonentów (04/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 144,99 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi64

A co? Na 6 miesięcy dobremu płatnikowi mają zaproponować ten pakiet za 109? ??

 

@radzion19. Pewnie że może być To jest normalne Suprroremium, więc 99,99.  Dekoder 0/0. MMP 15, Eleven niecałe 8, HBO Go za free. A gdzie NG Play Fox Play za free?

 

Tragedia. Chcą doić z Ciebie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP za 20 zł miesięcznie w opcji na stałe do końca umowy.

MP za 30 zł miesięcznie w opcji włącz / wyłącz co drugi miesiąc = 15 zł miesięcznie.

 

Czyli wychodzi Comfort+ za 22,50 + 8xC+ za 25 zł + MP ( 20 zł lub 15 zł ) = 67,50 zł lub 62,50 zł.

Edytowane przez tweed77
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oferują:

 

Superpremium+ 4K za 109,99zł

Canal+ 4K - w cenie

HBO GO - w cenie

Eleven Sports - w cenie

Mistrzowska Piłka - w cenie

Filmbox - w cenie

Kolekcja FOX - w cenie

Kolekcja Nat Geo Play - w cenie

 

Multiroom - 0 zł

Pace PVR (do multiroomu) - 0zł

 

Wymiana głównego Pace PVR (w obecnej umowie za 0zł) proponują wymianę na dekoder 4K za opłatą miesięczną za 10zł

 

Umowa na 24 miesiące. Razem wychodzi 119,99zł, brać?

 

Dodam, że umowa do końca grudnia i nie składałem wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedłużyłeś umowę to pewnie dostałeś dopełnienie gratis na jeden miesiąc.Po tym okresie dzwoń na infolinię.Ale tez nie ma i nigdy nie było dostania tej opcji za 10 zł.

 

Jeszcze taka dobra rada dla przedłużających.Czasami zamiast się boksować z konsultantami o 10 zł nie lepiej skorzystać z promocji banku Credit Agricole ?Przecież tam jest do wyciągnięcia na śmiesznych wręcz warunkach 460 zł.A korzystając z kodu polecenia można zyskać kolejne co najmniej 50 zł nic nie robiąc. Można znacząco obniżyć miesięczne zobowiązania lub włączyć sobie dodatkowe opcje.Zainteresowanych kodami zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...