Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Obecnie: Superpremium ze wszystkimi Canal+ za 99,99 zł, HBO GO za 5 zł, Eleven za 7,95 zł, MR za 0 zł z WiFi Premiumbox+ i Sagemcomem (dwie karty Cameleon), czyli co miesiąc 113 zł. Do tego dobieram PSP za 30 zł miesięcznie, by móc wyłączać. Za sezon trzeba zapłacić 120 zł (4 razy), więc niech będzie, że to dodatkowe 10 zł, więc wychodzi 123 zł miesięcznie, koniec mojej 24-miesięcznej umowy dobiega z końcem lutego 2020.

 

Dzisiaj telefon: z kanałów wszystko co mam do tej pory, ale zabierają Cinemax i dają Filmbox, do tego PSP, wymiana głównego dekodera na 4K, opcja Canal+ 4K, zabierają mi darmowy multiroom. Nowa kwota od października to 124,99 zł miesięcznie, umowa na 24 miesiące.

 

Zabierają: Cinemax, Multiroom

Dają: dekoder 4K, Canal+ 4K, Filmbox.

 

Czy da się coś tu jeszcze urwać jeśli chodzi o kwotę abonamentu lub opcję dodatkową? Z multiroom obecnie i tak nie korzystam, wziąłem kilka lat temu dlatego, że przy migracji z Cyfry+ dało się go dostać za darmo. Filmy z Cinemax chyba i tak są na HBO GO, prawda? Proszę o opinię, czy godząc się na taką umowę nieumyślnie nie ładuję się w coś gorszego. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boss509 Masz ponad 5 miesięcy do końca. Masz darmowy MR. Tak szybko chcesz zrezygnować z tego darmowego MR i już teraz płacić.? A niby dlaczego?  Masz darmowy teraz to niech dają darmowy dalej. Czekaj na święta na wypowiedzeniu. Może coś pojawi się ciekawego. Śpieszy Ci się gdzieś?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boss509 Możesz przez bez problemu zachować swój bezpłatny darmowy Multiroom po Cyfrze+ i wymienić tylko główny dekoder na 4K UltraBox+. Tym bardziej bym zachował ten Multiroom, bo działa niezależnie i nic za niego nie płacisz a za jakiś czas może się okazać, że będziesz potrzebował odbioru na drugim telewizorze i nie będziesz musiał dobierać płatnego łączonego Multiroomu. Ja sam obecnie posiadam dekoder 4K UltraBox+ i mam zachowany do tego na umowie stary Multiroom po Cyfrze+, także nie daj sobie wmówić konsultantom, że trzeba zrezygnować z Multiroomu post C+. Poza tym masz jeszcze czas do końca umowy, więc trzymaj się tego żeby zachować ten darmowy Multiroom i wymienić tylko dekoder główny na ten 4K UltraBox+ do przedłużenia umowy. Przy wymianie na ten dekoder 4K zostanie Ci wymieniona też jedna karta Cameleon na kartę Cayman. Dodatkowo możesz mieć do tej oferty kolekcję FOX Play oraz Nat Geo Play, które się dostaje bezpłatnie przy przedłużeniu umowy, tylko trzeba czasami się o te dwie kolekcje upomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam dwie 2 odrębne umowy z kartami cameleon (jedna u tesciow, druga u mnie):

1. dekoder wifi PremiumBox+ oraz WifiBox+ z pakietem Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE. Wynajem i multiroom 0 zł. Łączna kwota 72 zł. Umowa kończy sie w grudniu. Chciałbym zachować bieżący system lecz jeśliby się udało to otrzymać dekoder 4k + canal4k. Czy jest taka mozliwość i jaką kwotę mógłbym utargować ? Jeśli zostawić bierzące dekodery ale powiekszyć pakiet na 8xC+?

2. Dekoder Pace 500 + Box/DSI83s Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE. Wynajem i multiroom 0 zł. łączna kwota 69,99. Zależy na utrzymaniu systemu oraz bieżącego pakietu lecz koniecznie wymiana dekoderów, jaką kwotę mogę utargować i na jakie dekodery byłaby wymiana? Umowa konczy sie w listopadzie.

 

Na żadne umowy wypowiedzenie nie zostało jeszcze złożone. Czy APS biędzie mógł dać takie same oferty jak przez callcenter ? Warto iść do Punktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @lukx95, właśnie o taki przykład z życia mi chodziło. Czyli tego MR nie oddaję bez walki. Wiesz @ircios, jak ogłosili ze 2 lata temu przeniesienie wszystkich abonentów na nowe karty, to miałem taki plan, że będę trzymał ten darmowy MR, dzięki czemu w trakcie umowy wymienią mi kartę i będzie nadal za darmo, czego chyba przy Caymanach nie robili (nie zaglądałem tu 1,5 roku). Znając ich politykę do takiego czegoś chyba jednak nie dojdzie i pewnie powiedzą, że albo biorę to nowe i płacę, albo mam prawo do wypowiedzenia umowy bez konsekwencji. Tylko, że C+ znowu ma dobrą piłkę u siebie, jeśli chodzi o filmy to ich pozycja nie uległa zmianie, więc niejako nie mają konkurencji i jestem raczej na tę platformę skazany.

 

Podając cenę jaką mi krzyknęli nie wspomniałem o aktywacji dekodera, którą wycenili na 49 zł, co średnio daje 2 złote więcej do miesięcznego rachunku. Mamy zatem 127 zł za m-c, gdzie nowemu abonentowi, przy obecnej promocji, wychodzi za to samo (no, bez Filmboxów) dokładnie 128,74 zł, plus jeszcze te 2 kolekcje VOD, o których wspomniał @piotr77sat, a o których mnie nie powiedziano. Czy długość stażu abonenckiego już rzeczywiście nie ma żadnego znaczenia, czy po prostu konsultantka zaoferowała mi standardową ofertę? No chyba, że Filmboxy to jest ten prezent za lojalność (pewnie ani razu ich nie włączę).

 

W ofercie dla nowych ten pakiet nazywa się chyba Superpremium 4K i Cinemax został z niego wywalony. Co ciekawe, w ICA mam opcję przedłużenia na Superpremium (6) za 99,99 zł i tam Cinemaxy są. Wspominam o nich, bo da się tam trafić coś wartościowego, ale jeśli wszystko z Cinemax jest na HBO GO, to chyba lepiej skupić się na jakimś innym gratisie (niech ktoś potwierdzi jak jest z tym Cinemax).

 

Plusem podpisania umowy teraz jest na pewno fakt, że będę mógł szybciej zareagować na ewentualne straty praw sportowych, mam spokój z Ligą Mistrzów, nie muszę się bawić we włączanie i wyłączanie Elevenów (teraz akurat mam je w promocji za 7,95 zł na rok, po roku przedłużyłem na kolejny za tyle samo, ale kto wie co będzie na wiosnę). Rezygnując teraz nie mam pewności, że zadzwonią w święta, kiedy można spodziewać się promocji (a czy lepszych to też nie wiadomo), samemu dzwonić to chyba na starcie się pokazuje, że i tak nie odejdę, a jak przedłużę od marca, to tak naprawdę tej zrabatowanej Ligi Mistrzów zostanie mi tylko sezon, jeśli za 5 miesięcy też będą dawać ją "za darmo". Nie wiem też, czy obecne promocje nie są związane ze zmianą nazwy platformy, przez co mogą być lepsze niż normalnie, bo nie śledziłem oferty od marca ub. roku. Jeśli powiecie, że te rzeczy można od dawna wyrwać w takich samych cenach jakie ja usłyszałem, to też będzie dla mnie ważna informacja, żeby się nie śpieszyć.

 

Bo, przyzwyczajony przedłużeniami z Cyfry+, rzucać się na propozycję, jaką dostają ludzie z ulicy, to nie zamierzam. Średnio mam czas na TV i tych Filmboxów nawet nie odpalę, więc dla mnie to żadna korzyść.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Staż się nie liczy. Suprroremium 4k bez Cinemax mozna dostać za 99,99 przy przedłużaniu. Dekoder 4k też mozna dostać przy aneksowaniu za 0. Nie jesteś świerzakiem i nie musisz płacić tyle co nowy. Masz czas. Taką ofertę mozna dostać na wypowiedzeniu.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ircios napisał:

Niestety. Staż się nie liczy. Suprroremium 4k bez Cinemax mozna dostać za 99,99 przy przedłużaniu. Dekoder 4k też mozna dostać przy aneksowaniu za 0. Nie jesteś świerzakiem i nie musisz płacić tyle co nowy. Masz czas. Taką ofertę mozna dostać na wypowiedzeniu.

109,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boicie sie przedłużać w momencie kiedy HBO i CANAL+ mogą stracić licencje na 20 Country Fox lub Disneya albo na jeszcze wiecej produkcji na rzecz platform streamingowych ??

Poza tym kto wie czy pozycje Netflixa nie bedą wkrótce dostepne jako osobny pakiet czy przykładowo takie HBO MAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu ubiegłego roku dostałem ofertę 30 zł taniej niż w cenniku dla nowych, więc to 99,99 zł za Superpremium 4K wydało mi się w miarę realne (z tymi 3 miesiącami za 50 zł wychodzi średnio niecałe 129 zł przy umowie na 24 miesiące), ale z tego co przeczytałem regulamin, to ten pakiet zrobił się bogatszy niż to Superpremium+, który mam za 99,99 zł, bo są w cenie Eleveny, Canal+4K, HBO GO i Filmbox, a ja za Eleveny i HBO GO bulę dodatkowe 13 złotych. Wspomniany użytkownik startuje z pakietu Comfort, więc płaci mniej. U mnie musiałoby dojść z obniżki ze 113 zł i w dół pewnie iść trudniej, a jeszcze mają tam, że biorę co 2 miesiące MP za 30 zł.

 

No nic, tej oferty którą teraz dostałem na pewno nie przyjmę. Umowę mam do marca, w styczniu i lutym nie będę brał MP, zrezygnuję też z HBO GO i wypróbuję wszelkie darmowe miesiące próbne itd., żeby zejść do 107,94 zł za miesiąc i aby taką kwotę widzieli u siebie konsultanci.

 

Jeszcze pytanie. Ostatnio przedłużyłem umowę na 1,5 miesiąca przed jej końcem i oferta została aktywowana dopiero po tym czasie (czekałem na dostęp do HBO GO i możliwość wymiany dekodera). Teraz konsultantka powiedziała, że dekoder mógłbym wymienić w ciągu 7 dni, a nową kwotę płaciłbym już od przyszłego miesiąca. Jak z tym jest? Czy jeśli dobra oferta trafi się w styczniu albo lutym, to będę musiał czekać do marca i tym samym stracę pierwsze mecze LM (są w lutym, i tak wiem, że jest IPLA)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2019 o 16:43, MaRIO84 napisał:

Jestem w trakcie przedłużenia umowy i mam propozycje Comfort za 22,50 + Paczka Canal+ za 25,00.Moje pytanie dotyczy opcji dodatkowej Canal+,doczytałem,że Canal +Dokument i Canal+ Seriale jest niegwarantowany.Czy w normalnych pakietach(nie jako opcja dodatkowa)też tak macie?

 

Edytowane przez MaRIO84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2019 o 21:11, Pablito napisał:

Cześć, z końcem sierpnia zakończyła się moja umowa z nc+. W lipcu wypowiedziałem umowę, którą wcześniej miałem w wyniku cesji (przez kilka miesięcy). Za całość (pakiet extra+, 8xC+, HBO, Multiroom 2x cameleon) płaciłem trochę ponad 100 zł. I niestety kwota ta była dla mnie sporym obciążeniem. Kilkakrotnie kontaktowałem się z konsultantami, próbując ustalić, czy mogę zejść do "gołego" comfort+. Każdorazowo trafiałem na takich, którzy nic nie mogli i informowali, że skierują moje zapytanie do właściwego działu. Właściwy dział ani razu nie skontaktował się ze mną. I tak umowa wygasła, sygnał wyłączyli 1 września, a mnie pozostało spakować sprzęt i odnieść do najbliższego punktu teraz już Platformy Canal+?. I po tym lekko smutnym wstępie, pytanie: jakie są wasze doświadczenia z tą chyba ostateczną wizytą w punkcie? Odbiorą sprzęt i podziękują? Czy może coś zaproponują (wcześniej w systemie nie było żadnych ofert dla mnie)? Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?

Cześć! I po przygodzie z nC+/Platformą Cyfra+. Nie udało się przedłużyć/wznowić umowy na moich warunkach (comfort+ za 22,50 zł, a nawet za 29,99 zł). Jedyne oferty, jakie proponowano, wywoływały tylko uśmiech na twarzy (comfort+ za 49,99 zł). Ostatni tydzień wyglądał w zasadzie następująco: godz. 9:00 telefon z nr 12 2947999 z pytaniem "Prosił Pan o kontakt", ja zdziwiony odpowiadam "Nie prosiłem, no chyba, że macie dla mnie jakąś ofertę wznowienia umowy?," konsultant "Ja nie mam, ale zgłoszę do właściwego działu", następnie dzwoni właściwy dział (22 3104747) "Nic dla Pana nie mamy, bardzo nam przykro". I tak w zasadzie dzień w dzień. No i nastąpił 14 dzień i sprzęt trzeba było zdać. Szkoda, przede wszystkim dlatego, że zależało mi na kontynuowaniu umowy (ale nie za wszelką cenę), ale z drugiej strony nie widziałem żadnej chęci na dalszą współpracę. Piszę to tylko dlatego, żeby podziękować @tweed77 i @lukx95 za podpowiedzi, z których skorzystałem. Szkoda, że się nie udało. Póki co przechodzę na prepaid, a potem się zobaczy. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...