Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, waldemarr3 napisał:

Masz od nich 2 dekodery czy 1 a 2 swój?

Ten superpremium+ to ten bez cinemaxów  ?

I czy przy wzięciu  deka 4k jest dodatkowa opłata za C+4k, czy to już w tym jest?

Mam teraz S+, 2 camele z Pace'm, wylaczylem dodatki, wypowiedzenie poszło, smsy z numerem końcówka .999 z Krakowa żeby  dzwonić, umowa do 31.10 i się właśnie nad tym zastanawiam, co wziąć i czy jest szansa na multiroom z dekiem 4k i jako drugi ten pace z camelem i za ile.

 

Mam od nich dwa dekodery.

Teraz wymieniam Pace'a z jednym cameleonem, drugi cameleon zostaje z sagemcomem.

C+4K sam nie wiem ale chyba go nie będę miał...

Superpremium jest z cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie posiadam umowę do końca grudnia 2019r. w takej konfiguracji:

Pakiet Superpremium+               -129,99 zł

Opcje dodatkowe HBO GO         -5 zł

CANAL+4K ULTRA HD                -0 zł

Eleven Sports                              -0 zł

MRS                                            -10 zł       

najmu sprzętu                              -0 zł

                 razem           144,99 zł

I teraz moje pytanie co z tego można ugrać żeby płacić mniej.Miałem kilka telefonów oczywiście z ofertą o kilka złotych większą.Niewiem czy dzwonić do nich czy wypowiedzieć umowę w październiku i czekać na oferty a jak niebędzie nic konkretego podpisać nową umowę bo napewno będą jakieś promocje na święta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mariusz5891 napisał:

Oferta na przedłużenie umowy obowiązującej do 31.12.2019 r. bez wypowiedzenia:

- Comfort+ 22,50 zł
- History HD 2,99 zł
- Najem WiFiPremiumbox 5,00 zł
- Najem Box+ 0 zł
- Multiroom 0 zł
RAZEM 30,49 zł (w październiku 27,50 zł bo history hd za darmo)

Dodatkowo za darmo:
- dopełnienie do Extra+ do 31.10.2019 r.
- Canal+ do 30.11.2019 r
- HBO + HBO GO do 28.02.2020 r.

Clipboard_qsapxrw.jpg

Poprzednio miałem to samo prócz History HD za 27,50 zł

@mariusz5891 czesc - za ile miales teraz do tej pory comfort ? ja mam za 27.50 i dzwonilem do DUK juz ze dwa razy i nie idzie utargowac (umowa do stycznia 2020 - na razie bez wypowiedzenia)

na ile masz ta umowe na 15 czy 24 miesiecy ? bo nic nie widac na tym zrzucie zbyt mala rozdzielczosc

na jaki numer dzwoniles czy gdzie i jak to wynegocjowales ? w zeszlym roku trafilem na konsula to sie mnie zapytal od razu na wstepie rozmowy  "co by pan chcial i za ile " bo juz pare razy pan dzwonil :D

 

Edytowane przez cruzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, torre24 napisał:

W APS wszystko załatwisz. Nic nie musisz pisać.

Zależy od APS. Ja musiałem pisać w punkcie, bo też uwierzyłem, że wystarczy poinformować. Więc jak pójdzie bez niczego i nie dostanie czystej kartki, nie będzie potrafił wypowiedzenia napisać/znaleźć w necie i napisać, to mogą mu powiedzieć "proszę przyjść innego dnia z wypowiedzeniem na piśmie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni Pan z ICA i oferuje caly czas to samo, mowie mu ze idzie taniej, ze idzie mistrzowska pilke zrobic za 0 i 10c+ tez bez doplat. On mo mowi, ze zeby moec za darmo te dwie opcje to pakiet extra musialby wyniesc 89 pln zamiast 69. Toz to bez roznicy, a on mowi, ze moze i tak ale mam za 0 mistrzowska pilke i 10c+ heh. Czy ja jako posiadacz extra+ moge zejsc na comfort+z dopelnieniem na extra+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, torre24 napisał:

W APS wszystko załatwisz. Nic nie musisz pisać.

 

9 minut temu, the cable guy napisał:

Zależy od APS. Ja musiałem pisać w punkcie, bo też uwierzyłem, że wystarczy poinformować. Więc jak pójdzie bez niczego i nie dostanie czystej kartki, nie będzie potrafił wypowiedzenia napisać/znaleźć w necie i napisać, to mogą mu powiedzieć "proszę przyjść innego dnia z wypowiedzeniem na piśmie".

 

Byłem w tamtym tygodniu w APS NC+ wypowiedziałem.

Pracownik APS wydrukował co trzeba i było sprawie.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Zaczynam negocjacje o przedłużenie. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone.

Przeglądam regularnie ten wątek.

( w tej chwili mam EXtra+ 6XC+ za 69zł)

Czy dobrze zapamiętałem i czy następujące warunki są Waszym zdaniem realne?

Extra+ 6xC+ - 69zł

Canal+4K -0zł

MP - 0zł

Dekoder 4K - 0zł

Całość za 69zł

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ircios napisał:

Szkoda. Operator tylko liczy na takich. Wymieniłeś darmowy MR na płatny. 

No nie wiem to musiałby konkretnie napisać @DrNo ale da się wymienić DSI87/83 na wifiboxa zachowując dotychczasowy multiroom.

9 godzin temu, DrNo napisał:

Rozumiem Cię i jak najbardziej popieram. W moim przypadku kwestia tego, że to dziadostwo chciałem po tylu latach wreszcie wymienić zwyciężyło. Zwrot z CA mi to zrekompensuje. 

Płacisz za ten mtr?

 

 

9 godzin temu, bifu napisał:

 

Niekoniecznie będziesz musiał płacić, wczoraj jak przedłużałem umowę, to zagadnąłem o to przy okazji konsultanta. "Teoretycznie " do lipca mają camele działać we własnym sprzęcie, natomiast zapewnił mnie ( potwierdziłem to zresztą, że będę się powoływał na naszą-nagrywaną rozmowę ) że od dnia wczorajszego do końca czerwca 2020 r.  mogę ( kiedy chcę ) wymienić mydelniczkę, którą mam na umowie, oraz dobrać drugi dekoder za darmo i nadal moja opłata za multiroom będzie wynosiła 0 zł.

 

 

 

Aktualnie mydelniczkę można wymienić na wifiboxa dla dedykowanej grupy bez problemu (wymiany idą partiami), co do drugiego dekdoera mtr za 0 zł to obawiam się, że na ten moment to lipa.

 

 

4 godziny temu, the cable guy napisał:

Zależy od APS. Ja musiałem pisać w punkcie, bo też uwierzyłem, że wystarczy poinformować. Więc jak pójdzie bez niczego i nie dostanie czystej kartki, nie będzie potrafił wypowiedzenia napisać/znaleźć w necie i napisać, to mogą mu powiedzieć "proszę przyjść innego dnia z wypowiedzeniem na piśmie".

 

4 godziny temu, ircios napisał:

To raczej do nich należy dać taki druk.

Nie należy.

3 minuty temu, tweed77 napisał:

@ircios sami wydrukują odpowiedni druk - mają w systemie.

Później wystarczy podpisać.

 

W regulaminie macie zapis, że wypowiedzenie należy złożyć na piśmie. To, że jest dostępne w systemie (nie zawsze) nie znaczy, że APS ma odwalić całą robotę z pisaniem za abonenta. Tak jak napisał @the cable guy jak traficie na awarię czy konsultanta, który będzie chciał zgodnie z regulaminem wypowiedzenia na piśmie to nic nie załatwisz bez napisanego wypowiedzenia.

5 minut temu, ircios napisał:

Tak wiem. Chodziło mi o to, że są chyba od tego jak d..a od s....a, a nie każą samemu pisać. 

No nie są ;-) przynajmniej w regulaminie nic o tym a wręcz przeciwnie jest informacja jak ma być złożone wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

Dzięki za pomoc.

teraz jeszcze konto w CA i można żyć ;-)

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł 6 m i 25 zł 6 m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 57,5  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Zaczynam negocjacje o przedłużenie. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone.

Przeglądam regularnie ten wątek.

( w tej chwili mam EXtra+ 6XC+ za 69zł)

Czy dobrze zapamiętałem i czy następujące warunki są Waszym zdaniem realne?

Extra+ 6xC+ - 69zł

Canal+4K -0zł

MP - 0zł

Dekoder 4K - 0zł

Całość za 69zł

 

 

 

 

MP za 0zł przy tym pakiecie bez problemu. Natomiast zestaw kanał C+4k i dekoder 4k za 0zł może być ciężko. Niektórzy dostawali, ale rzadko. Prędzej nastawiaj się na 5zł,max 10zł za te 2 rzeczy łącznie.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...