Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to NC+ wymyśliła to ale po to by zarobić a nie żeby abonenci nadużywali tego i kombinowali z obniżaniem pakietów sobie w cenach :-) Trzeba naprawdę trafić na kumatego konsultanta na infolini by wiedział co może i dał np. Dopeł. do wyższego pakietu za 10 zł na zobowiązaniu do końca trwania umowy. Jak masz już krótki np. pół roku okres do końca trwania umowy to nie chcą dac Dopeł. za 10 zł i mówią jasno że za krótki okres do końca trwania umowy i trzeba albo aneksować umowę albo za 15 zł tylko. Nie ma zmiłuj. :-(

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawel napisał:

NC+ chce ukrócić coś co sami wdrożyli :D Przecież to nie klienci wymyślili opcje dopełnienia tylko operator. Z tą uciekającą kasą to gruba przesada. Większość klientów nawet nie wie o tego typu kombinacjach.

NC+ też wymyśliło +miesiąca z myślą o tych co chcieliby uruchomić opcję w dobrej cenie na próbę. Wyszło jak wyszło i dlatego minimalizuje się tą opcję. Nie zawsze to co wymyślą może okazać się strzałem w 10.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do odnowienia umowy (wygasa styczeń).

Mam: Start+ z dopełnieniem Comfort+ / HBO za 39,99 zł

 

Chcę: Extra+ / Eleven / ewentualnie nowy dekoder.

Dzwonili do mnie, za taki pakiet na dziś oferta 56,89 zł na 24 miesiące.

Na razie się nie targowałem, nie składałem wymówienia. 

 

Jakieś sugestie co można osiągnąć Cenowo i jak to zrobić?

Dziękuję i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór,

 

Mam umowę do końca lutego 2020, już zaczęli do mnie dzwonić. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Mam Extra+ z CANAL+ (8) za 79,99 zł, Man Pack za 5 zł, WiFi PremiumBox+ za 2 zł, czyli razem za 86,99 zł. Proponują mi Extra+ z CANAL+ (8), Polsat Sport Premium, dwa kanały History i Adventure oraz ten sam dekoder za ok. 96,99 zł. Multiroom i 4K na razie mnie nie interesują.

Czy to dużo czy mało za taką ofertę? Ktoś dostał podobną ofertę? Jeśli tak, to za jaką cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, roberttosat napisał:

NC+ też wymyśliło +miesiąca z myślą o tych co chcieliby uruchomić opcję w dobrej cenie na próbę. Wyszło jak wyszło i dlatego minimalizuje się tą opcję. Nie zawsze to co wymyślą może okazać się strzałem w 10.

Trudno gdybać jak wyszło bo nie mamy dostępu do danych ilu klientów aktywuje usługę,ilu wyłącza po okresie promocyjnym itd. Druga sprawa to fakt, że promocja +miesiąca oferowana jest kolejny rok i być może nie spełnia już pierwotnych założeń.

 

Trzeba też pamiętać o liberalnym podejściu do opłat za usługi dodatkowe czyli popularnej opcji włącz/wyłącz. Wystarczy, że będą trzymać się regulaminu i pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalony drodzy parafianie. 

Tak czytam to forum i się zastanawiam. Kilka postów wyżej ktoś napisał, że NC+ kończy z dopełnieniami do wyższego pakietu. Obecnie posiadam Nowy Comfort+ z 10 C+, C+4K, HBO i HBO GO, History HD i dekoder oczywiście UltraBox 4K. Dekoder mam za 0 zł. Za wszystko płace obecnie 82.98. Dzwonili kilka dni temu z infolinii i proponowali mi dopełnienie do Extra za 10 zł a na dekoderze ma to dopełnieni na 84.98 czyli wychodzi mi to 2 zł więcej jak teraz. Brać czy nie brać oto jest pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to trwało, ale cel osiągnięty. Nowy comfort+ 22.50zł, Canal+ 25zł, C+4k 0zł. Suma 47.50. Mieli problem z C+4k bo mam moduł własnościowy. Raz mówili że w ogóle na module nie da się już c+4k, inni że na pewno nie za 0zl. Ostatecznie dzisiaj zadzwonił kumaty gościu i przeszło. Mam 7 dni na zaakceptowanie oferty.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2019 o 18:42, [beep]iaqu napisał:

Dzień dobry wieczór,

 

Mam umowę do końca lutego 2020, już zaczęli do mnie dzwonić. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Mam Extra+ z CANAL+ (8) za 79,99 zł, Man Pack za 5 zł, WiFi PremiumBox+ za 2 zł, czyli razem za 86,99 zł. Proponują mi Extra+ z CANAL+ (8), Polsat Sport Premium, dwa kanały History i Adventure oraz ten sam dekoder za ok. 96,99 zł. Multiroom i 4K na razie mnie nie interesują.

Czy to dużo czy mało za taką ofertę? Ktoś dostał podobną ofertę? Jeśli tak, to za jaką cenę?

W tej cenie zdecydowanie lepiej wziąć Superpremium za 99,99zł, dochodzi Ci wtedy HBO oraz Cinemax, do tego bez problemu powinni Ci dać Polsat Sport Premium za 0zł i jeśli Ci zależy na ManPacku to możesz też ponegocjować żeby zostawili Ci go w dotychczasowej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kuku83 napisał:

Cześć

Pewnie wiecie lepiej, jeśli uda mi się wynegoccjować Comfort+ za 22.50 i Canal + za 25zł. to czy jest to paczka 6xCanal+ i czy da radę dobrać do pakietu Comfort+ mistrzowską piłkę za 0zł ?

A to są jakieś opcje dodatkowe za 0 zł? Bo pierwsze słyszę o czymś takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jak Ty mało jeszcze Wiesz, tak na poważnie, pytam bo dostałem propozycję comfortu+ za 64zl. z canal+ a nie wiem, czy mistrzowska piłka to opcja dodatkowa czy nie, ale chciałbym ją wynegocjować na najlepszych możliwych warunkach, dlatego pytam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lary504 napisał:

Trochę to trwało, ale cel osiągnięty. Nowy comfort+ 22.50zł, Canal+ 25zł, C+4k 0zł. Suma 47.50. Mieli problem z C+4k bo mam moduł własnościowy. Raz mówili że w ogóle na module nie da się już c+4k, inni że na pewno nie za 0zl. Ostatecznie dzisiaj zadzwonił kumaty gościu i przeszło. Mam 7 dni na zaakceptowanie oferty.

Czyli można na własnościowym module uzyskać dostęp do Canal+ 4K...mam nadzieje, że taka oferta będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś się nie zdziwił. W tej firmie dają jak chcą i co chcą. Ja miałem wcześniejszą umowę na super premium, którą chciałem przedłużyć i wymienić tuner na moduł i płacić dalej 100 co miesiąc, to nie ma takiej możliwości. Kupiłem więc moduł i płaciłem przez rok 44.90 za start z c+ i c+4k, a teraz będę płacił 47.50. Chciałem płacić 100 to nie chcieli. Musiałem zrezygnować i kupić nową umowę. Gdzie tu sens i logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, proszę o podpowiedź co mogę wyciągnąć za 115zł miesięcznie, z obecnej umowy, która kończy się 30 września 2019, obecnie pakiet superpremium + , umowa 12 miesięcy w tym HBO i HBO GO, wszystkie C+, i inne których nigdy nie oglądam. Chciałbym wymienić dekoder na 4k ale od razu +10zł plus aktywacja 49zł. Multiroom plus 15zł. Pochwalcie się co można wytargować za te 115zł co mam obecnie i czy to dobra oferta żeby przedłużyć umowę po staremu na kolejne 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie kończy mi się umowa. W nc + jestem jeszcze od czasu cyfry+. W tej chwili mam superpremium z multiroom na kartach cameleon, za 124.99. Miałem pierwszy tel z ofertą za 119zł. Na pytanie czemu tak drogo i czy da rade coś taniej nie dostałem żadnej oferty. W jaki sposób najlepiej to rozegrać aby obniżyć cene lub dołożyć jakieś fajne pakiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matfit napisał:

Ostatnio dzwonili z ofertą Filmbox Pack za 5 zł/mies. Taka sama oferta widnieje w Moje Nc+. Warto za taką cenę? 

 

Godzinę temu, Jax napisał:

Moim zdaniem nie warto.Nic ciekawego na Filmoboxach nie leci.

Dlaczego twierdzisz, że nie warto? Jeśli @matfit lubisz starsze filmy to za 5 zł jak najbardziej warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...