Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Templariusz napisał:

Cześć 

Pytanie do bardziej ogarniętych w temacie. Obecnie posiadam Pakiet Start za 24,99, C+ 8 kanałów  za 25 zł do końca umowy, najem Mediabox 5 zł, eleven w opcji włącz/ wyłącz. Umowa do grudnia 2019 wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Chciałbym utrzymać to co mam , eleven może być włącz wyłącz. Na co mógłbym liczyć przy aneksowaniu. Dziękuje za pomoc.

Straszną masz tą cenę za Start+ :/ Walcz o zbicie chociaż na 17.50 zł bo za tyle dostaje nowy klient. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2019 o 10:40, shevchenko1987 napisał:

1. Składasz wypowiedzenie. 

2. Czekasz na telefony. Im bliżej końca tym są bardziej ulegli.

3. Mówisz, że chcesz Comfort+ za 22,50 zł na 24 m-ce. 

4. Razem z tym otrzymujesz dopełnienie do Extra+ na miesiąc. 

5. Jak wygaśnie dzwonisz i przedłużasz za 10 zł.*

 

* - Nie ma jednak gwarancji, że otrzymasz za tyle. Czasem mogą się mocno upierać. Wtedy trzeba być bardzo cierpliwym i wykonywać kilka telefonów aż trafi się na takiego konsultanta, który będzie skłonny za tyle Ci to zaoferować. Można np. powiedzieć, że obiecano Ci przy przedłużeniu za tyle. U mnie kiedyś zadziałało ;)

 

czesc

jestem obecnie na 3 punkcie listy - podobno rozmawiam z ostatecznym DUK z Krakowa i juz trzeci telefon gdzie po drugiej sronie slysze ze nie ma czegos takiego jak Comfort za 22,50 - jest mozliwosc 19.90 na pol roku...

rozumiem ze sciema i czekac wrecz do wylaczenia sygnalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obecnie posiadam:

 

pakiet VIP + za 139,99 zł

Eleven Sports za 11,90 zł

HBO GO za 0 zł

Opłata za najem WiFiBOX+ 2zł/mies.

MULTIROOM STANDARD 0zł/mies.

Najem HD Multiroom 0zł/mies.

 

Razem: 153,89 zł

 

Umowa kończy mi się 9 września, zaproponowali mi to samo za tą samą cene + Polsat Sport za 3zł, Fox Play i na National Geographic Play za 0zł.

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jag888 napisał:

 

czesc

jestem obecnie na 3 punkcie listy - podobno rozmawiam z ostatecznym DUK z Krakowa i juz trzeci telefon gdzie po drugiej sronie slysze ze nie ma czegos takiego jak Comfort za 22,50 - jest mozliwosc 19.90 na pol roku...

rozumiem ze sciema i czekac wrecz do wylaczenia sygnalu?

Oczywiście, że ściema. Czekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dotychczas na umowie z pakietem Comfort+ za 29,99 zł + Dopeł do Extra+ za 10 zł. Od dzisiaj umowa przedłużona na kolejne 2 lata. Pakiet Nowy Comfort+ za 22,50 zł i po tym okresie za 26,50 zł (czas nieokreślony umowy!). Do tego 1 miesiąc Dopeł. do Extra+ za 0 zł oraz HBO z HBO GO miesiac aktywacji + 2 miesiace za 0 zł. Umowa była na wypowiedzeniu.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, cześć!

To co mam:
 

·         Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)

·         Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 72,50 zł 15 m, a po tym okresie 79,50 zł/m dla Abonentów (03/18)

·         Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

·         HBO 0 zł 6 m i 25 zł 6 m dla Abonentów

 

To wychodzi za w/w średnio 96,9zł za pakiety + najem mediaBox 5zł= średnio 101,90zł miesięcznie

 

 

Dostaję oferty przedłużenia na w/w + pakiet Polsat sport za 116,90zł … już 4 czy 5x to samo.

 

Jakie rady ? czy to jest max? Na co mogę liczyć?

Umowa jest do 31-08-2019

Z góry dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje przedłużenia umowy wyglądają następująco, nie wysyłałem wypowiedzenia. Extra razem z 6 canal plus, mistrzowska piłką, elevenami, HBO na 5 miesięcy, kolekcja Fox i NatGeo za 91,89. Jak chcesz do tego 8 canal plus dopłata 10 PLN . Jak chcesz mieć do tego HBO na całą umowę dopłata 20 PLN. Oferta ta jest niezmienna od miesiąca.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje przedłużenia umowy wyglądają następująco, nie wysyłałem wypowiedzenia. Extra razem z 6 canal plus, mistrzowska piłką, elevenami, HBO na 5 miesięcy, kolekcja Fox i NatGeo za 91,89. Jak chcesz do tego 8 canal plus dopłata 10 PLN . Jak chcesz mieć do tego HBO na całą umowę dopłata 20 PLN. Oferta ta jest niezmienna od miesiąca.
No to już wiesz, że musisz złożyć to wypowiedzenie. Przynajmniej o 10zł za dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, qwertyuiop napisał:

Witam, czy komuś również proponowali po przedłużeniu umowy (abonentem jestem już 18 lat) niezależny dodatkowy dekoder wifi premiumbox +  ~124 kanały na rok za darmo a potem 35 zł miesięcznie?

Możesz być abonentem 18 lat czy 2 lata. Nie ma to wpływu na Twoją ofertę. 

Nie bardzo wiem o co pytasz. Twoje pytanie to taki kisiel  Jedno jest pewne.  WifiPremiumbox nie jest dekoderem dodatkowym. Wifibox tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@irciosPo co spamujesz skoro Twoja odpowiedź nic nie wnosi(po raz kolejny) ??? Nie widzę  żeby forumowicz @qwertyuiop pytał się  czy staż ma wpływ na warunki umowy, więc po co zaśmiecasz?  

Uzytkowniku @qwertyuiop propozycja którą dostałeś jest to najprawdopodobniej  nowa umowa  w ogóle nie powiązana z obecna. Sam kiedyś miałem podobną propozycję tylko z dekoderem mediabox.zaproponowano mi 2umowę: pakiet comfort+ za 39,99 na 24m z czego opłata za pierwszy rok zrabatowana do 0zl.Ciekawostka jest, że po 2latach jeśli wypowiesz umowę możesz liczyć na przedłużenie tej umowy za 14,99 lub 19,99 a nie jak w większość przypadków 22,5(oczywiscie pakiet comfort +)

Edytowane przez hubson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie spamuje i odpowiedź wnosi. A po drugie udzieliłem informacje, dałem do wiadomości, że staż nie ma wpływu. Gdyby usrea to nie interesowało to by nie pisał o stażu.  Napisałem też o dekoderze. Po drugie, sam zaśmiecasz, bo zgadujesz, bładzisz po omacku i nie potrafisz odpowiedzieć, bo nie wiesz jaki ma pakiet. Po ilości to sobie możesz zgadywać.  

Chciałeś coś napisać pod moim adresem, brawo. Udało Ci się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj dzwoniła babka ( taka mało ogarnięta ) o przedłużenie umowy. Obecnie nowy comfort+ za 34,90. Jej propozycja ta sama cena ale na 24 miesiące. Umowa kończy mi się w grudniu, jeszcze nie wypowiadałem bo mam czas. Realne jest ugranie za 22,50 i tej ceny będę się trzymał. Bez wypowiedzenia pewnie nie da rady. Jakie  dodatkowe pakiety można dostać taniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospamuje trochę znów. Bez wypowiedzenia też jest szansa.  Musiałbyś na konkretnego konsula trafić odrazu. Jakie pakiety można ugrać taniej...  A więc tak jak jest napisane prawie na każdej stronie. 

Dopełnienie do E+ za 10

Superpremium za 99,99.

Jeśli chodzi o opcję dodatkowe to tak jak masz w ICA lub w standardowej cenie w opcji włącz wyłącz

No i jeszcze Canal+ całą paczkę za 25 w zobowiązaniu.

 

Przy przedłużeniu można w gratisie do Comfort dostać HBO na 2 m.? za free.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest aktualnie możliwość przy przedłużaniu umowy zachować Ultraboxa 500 GB w najmie i własnego Sagemcoma DSI187 z cameleonami ? Czy będą się upierać i koniecznie będą wciskać swoje nowe dekodery?

Tak w ogóle to mam superpremium z multiroomem i najmem dekodera za 94,99. Zastanawiam się na przejście na Comfort + z HBO albo na Extra + z HBO. Za ile można te pakiety wychaczyć z multiroomem i najmem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej pospamuje... Jeszcze jest. Oczywiście będą proponowali Ci nowy sprzęt.  Dlaczego nie czytasz. Przecież o pakietach masz post nad Twoim. 

 MR po Cyfrze jak wiadomo od dawien dawna jest za free. 

Ty płacisz najem za dekoder Pejs? 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Czy w poniższej konfiguracji da rade wyrwać ten sam kontent za niższą cenę(zależy mi na 8xC+, HBO, Mistrzowska Piłka i Eleveny)?

Dopełnienie do Extra w tej cenie byloby super na stałe, ale bez tego spokojnie przeżyje.

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/19) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dl a Abonentów (01/19), Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89  zł 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...