Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pociej napisał:

Dziękuję za odpowiedź.

 

Jeśli już w trakcie trwania umowy dobiorę je za 11,90 zł to rozumiem że ich zobowiązanie trwa do końca umowy zależnie ile jej zostało (nie przedłuża całości np. o 24 miesiące)?

W zależności na ile miesięcy dostaniesz w promocji. Może to być np. 6 m, 12m itd. Zależy co wcisną. Opcji dodatkowa nie przedłuża umowy.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa koniec października - 2 telefony z Warszawy.

 

Mam Extra - 6 Canal plusów, Eleveny, multiroom po starej Cyfrze, Pace 500 i Sagemcom. To wszystko za 84 zł.

 

Proponują to samo oraz dokładają Mistrzowska piłkę oraz na 5 mies. HBO za wszystko 91 zł z groszami.

2 te same propozycje, nie składałem wypowiedzenia. Poczekam do października - moze sie do tegu uda wyrwac jakies Cinemax albo któraś z płatnych kolekcji - ba na dołożenie HBO na cała umowe na 2 lata zeby rachunki miesieczne nie pzrekraczały 100 pln to sie nie nastawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2019 o 11:47, shevchenko1987 napisał:

Dali komuś do "składaka" Mistrzowską Piłkę w zobowiązaniu za 10 zł? Pytam, bo chyba nie kojarzę takiego przypadku. 

 

_________________________

Ps. przypominajka ;)

 

Gdyby ktoś chciał dodatkowo obniżyć sobie abonament w nc+ to warto skorzystać z tej promocji: https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=242626

 

A dzięki użyciu kodu promocyjnego można zyskać dodatkowe 50,00 zł! :D

 

Zostało mi w puli 6 kodów. Chętnych zapraszam na priv! 

Mnie zaproponowali za 20 zł,  o niższej kwocie nie chcieli rozmawiać lub przejście na pakiet Extra Canal+ za 89,99 zł wtedy MP za 0 zł (czyli ukryta opłata za MP).Podziękowałem poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa kończy się z końcem września. Wydzwaniają do mnie od kilku tygodni. Obecnie posiadam: extra+ z canal+(82,5zł), eleveny(11,9zł) i multiroom(10zł). Dodatkowo 2 zł za najem mediabox+. Za wszystko płacę 106.4. Ostatnia oferta to dodanie do tego co mam PSP i cena 113 z groszami. Wypowiedzenia nie składałem, ale zamierzam, może nawet dzisiaj to ogarnę.

Przejrzałem oferty dla nowych i od pakietu comfort+z canal+ dodają polsaty za darmo na całą umowę, więc zakładam, że należą mi się za darmo jak psu buda.

Przejrzałem forum i widzę, że to co mam teraz ktoś miał za 79.9...Chciałbym zachować to co mam i mieć polsaty i chętnie hbo bym wycisnął. Moje pytanie brzmi: ile ja za to powinienem płacić żeby nie być [beep]em? :)

Pozdrawiam

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NobelM napisał:

W takim przypadku, tylko opcja włącz/wyłącz ma sens.

Wiadomo ;) Tylko mnie ciekawiło bardziej czy komuś udało się wyszarpać do składaka za mniej niż 20 zeta w zobowiązaniu, ale jak widać chyba nie, bo się nikt nie chwali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcje Mistrzowska Piłka za 0zł,5zł i 10zł są dostępne do pakietów od start z 6 canal+  za 54.99. Czyli kanały canal+ muszą być w pakiecie a nie jako opcja dodatkowa (np. 8canal+ za 25zl).Z moich informacji MP  w tych cenach daja tylko do umów 2letnich.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie podpisałem nową dwuletnią umowę do końca lipca 2021:

Start+

6x Canal+

Mistrzowska Piłka

HBO do końca września 0 zł potem OFF

WifiPremiumBOX za 0 zł

Całość właśnie za 54,99

Zależało mi na MP i C+ dlatego pakiet startowy - mam kablówkę :)

Wydaje mi się, że chyba nie dało nic taniej ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, umowa do 31.10.2019, dzwonili już w kwietniu, wyśmiałem oczywiście ofertę bo tragiczna. Teraz dzwonili znowu od dwóch tygodni po kilka razy, w końcu odebrałe, poczytałem temat i przygotowałem się. To co posiadam od lat to extra+ (6 c+), eleven sports, MR ( najem, dzierżawa i mr mam od lat za 0 zł, z tym że stare pace i sagemcom z 2 kartami Cameleon). Płacę za wszystko 81 zł/m-c.

 

Propozycja: za to samo z Mistrzowską Piłką 91zl czyli dochodzi opłata za MP 10 zł.. no i HBO na 5 m-cy za 0 z możliwością wyłączenia. 

 

Szczerze? Słaba oferta? Ale przy takim pakiecie nie ma szans zejść z ceny za MP?

 

Druga kwestia, że kupiłem tv 4k i chcąc wymienić pace na dekoder 4k i drugi sagemcom na wifibox dochodzi opłata 49 zł za aktywację i 25 zł m-c za nowe dekodery. Nie ma żadnej możliwości obniżyć koszty? Wyjdzie 116 zl/ m-c... Tylko dlatego że interesuję się wymianą tak starych dekoderów? :/

 

Co sądzicie o tym? Jest jakaś szansa obniżyć miesięczna opłatę? Cos gdzieś ugrać? 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie koledzy, co dwa lata swietnie zawsze mi podpowiadacie, tym razem znowu musze przedluzyc. Umowa do konca sierpnia wypowiedzenie nie wyslane, obecnie MR, dwa dekodery i goly Extra+ za 44,90 pln - gdyby chciec celowac w ten sam budzet o co prosic? nie musi byc C+ ani HBO, widze jakies kombinacje z Comfortem i dopelnieniem - ale jak to zrobic majac teraz Extra+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Składasz wypowiedzenie. 

2. Czekasz na telefony. Im bliżej końca tym są bardziej ulegli.

3. Mówisz, że chcesz Comfort+ za 22,50 zł na 24 m-ce. 

4. Razem z tym otrzymujesz dopełnienie do Extra+ na miesiąc. 

5. Jak wygaśnie dzwonisz i przedłużasz za 10 zł.*

 

* - Nie ma jednak gwarancji, że otrzymasz za tyle. Czasem mogą się mocno upierać. Wtedy trzeba być bardzo cierpliwym i wykonywać kilka telefonów aż trafi się na takiego konsultanta, który będzie skłonny za tyle Ci to zaoferować. Można np. powiedzieć, że obiecano Ci przy przedłużeniu za tyle. U mnie kiedyś zadziałało ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

Powinieneś dostać za tyle samo tylko z MP, bo:

 

1) Extra z Canal+ x 6 i MP na 24 m-ce - 69,99 zł 

 

2) Eleven - 11,90 zł 

 

 

No właśnie Pani konsultantka twierdziła, że nie ma takiej możliwości żebym otrzymał MP w cenie bo za 0-5 zł otrzymują ofertę tylko osoby mające pakiet VIP/superpremium płacące po 200 zł miesięcznie. 

 

No i podziękowałem, mam niby czas do października ale głowie się jak tu obniżyć opłatę i czy da się wyrwać mniej biorąc pod uwagę opcję gdybym chciał wymienić dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

31 minut temu, shevchenko1987 napisał:

1. Składasz wypowiedzenie. 

2. Czekasz na telefony. Im bliżej końca tym są bardziej ulegli.

3. Mówisz, że chcesz Comfort+ za 22,50 zł na 24 m-ce. 

4. Razem z tym otrzymujesz dopełnienie do Extra+ na miesiąc. 

5. Jak wygaśnie dzwonisz i przedłużasz za 10 zł.*

 

* - Nie ma jednak gwarancji, że otrzymasz za tyle. Czasem mogą się mocno upierać. Wtedy trzeba być bardzo cierpliwym i wykonywać kilka telefonów aż trafi się na takiego konsultanta, który będzie skłonny za tyle Ci to zaoferować. Można np. powiedzieć, że obiecano Ci przy przedłużeniu za tyle. U mnie kiedyś zadziałało ;)

 

dziękuje, ten MR i dwa dekodery tez przejdą z comfortem za 22,50?

Edytowane przez jag888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tweed77 napisał:

Nie ma takiej możliwości wymiany dekodera na moduł CAM.

Zaś istnieje możliwość wymiany modułu CAM na dekoder.

Taka polityka - kasa się liczy.

 

Jak ma się własnościowy moduł CAM CI+ to chętnie dają Ultraboxa+ 4K za 0 zł. Sam to przerabiałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...