Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w moim przypadku do ugrania jest:

Comfort 22,50 z dopełnieniem do extra za 10

C+(8) 25 zl

HBO 20 zl

Polsat sport Premium 0 zl

Najem premiumbox 0zl

2x multiroom 20 zł

 

Bo wtedy dawałoby to 97,50 zl

 

Dotychczas miałem extra C+(8) i HBO za 79.99 + 25 zł najem premiumbox z 2 multiroom. W ramach przedłużenia umowy dodają mi gratis najem (-5zl) +Polsat sport Premium. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w moim przypadku do ugrania jest:
Comfort 22,50 z dopełnieniem do extra za 10
C+(8) 25 zl
HBO 20 zl
Polsat sport Premium 0 zl
Najem premiumbox 0zl
2x multiroom 20 zł
 
Bo wtedy dawałoby to 97,50 zl
 
Dotychczas miałem extra C+(8) i HBO za 79.99 + 25 zł najem premiumbox z 2 multiroom. W ramach przedłużenia umowy dodają mi gratis najem (-5zl) +Polsat sport Premium. 
 
 
Nie ugrasz kanałów PSP za 0zł przy takim składańcu. Jeżeli miałeś Extra 8C+ z HBO za 79.99zł, to w mojej opinii warto zostać przy takim pakiecie (dają w tej cenie tym, którzy mieli wcześniej HBO za 0zł, czyli Twój przypadek), wtedy PSP dostaniesz gratis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla konsultanta, który na bieżąco obserwuje wątek i negocjuje warunki:) Szkoda, że się nie dogadaliśmy. 

NobelM (mam nadzieję, że to ni Ty jesteś tym konsultantem) rzeczywiście nie bardzo z tym  PSP idzie... przy tej konfiguracji cena 20 zł.

 

Cóż przedstawiłem swój ostatni warunek do pakietu jak wyżej HBO Go w cenie i zobaczymy.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanka:
1)Czy dopełnienie z Comfort + do Extra + bierze się na całą umowę? Chodzi mi o niezmienność ceny lub tej oferty po jakimś czasie.
2)Mówić o tym konsultantowi, czy sam to robię na stronie?
3)Po wzięciu Comfort+ mogą się w jakiś sposób nie zgodzić na te dopełnienie? 
Dzięki i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopełnienie na jeden miesiąc jest przeważnie w gratisie z automatycznym wyłączeniem. Jełśi bierzesz w promocyjnej cenie np. 10 zł to jest zobowiązanie do końca trwania umowy. Jeśli chcesz na kilka miesięcy to po cenie standardowej 30 zł za miesiąc co w opcji włącz/wyłącz da średnią 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuj, ja mam:

- Superpremium+ - 99.99 zł 

Eleven Sports - 7,95 zł (na 12 miesięcy później dzwonić)

- HBO GO - 5 zł

- Filmbox - 5 zł

- Canal+ 4K - 0 zł

- Mistrzowska piłka za 0 zł

- Kolekcja Fox Play - 0 zł

- National Geographic Play - 0 zł

- Dekoder 4k - 15 zł
- Multiroom - 10 zł

Rachunek jaki mi przychodzi to 142,94 zł

 

Swoja droga za ile ile dobrać MP? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet extra+HBO  i pakiet c+ za 25 zł z zobowiązaniem do końca czerwca .dekoder wifipremiumbox  za 5 zł  w sumie płace 99.99 zł miesięcznie. Umowa kończy mi się 30 czerwca .Już od począktu marca wydzwaniają z ofertami powyżej 105 zł .

Bo chce zostawić sobie pakiet extra i canal plus bo HBO nie oglądam. Czy jest szansa ugrać coś mniej? Czy lepiej już wysyłać wypowiedzenie i czekać na lepsze oferty ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2019 o 16:16, NobelM napisał:
W dniu 22.03.2019 o 13:20, mner napisał:
Czy w moim przypadku do ugrania jest:
Comfort 22,50 z dopełnieniem do extra za 10
C+(8) 25 zl
HBO 20 zl
Polsat sport Premium 0 zl
Najem premiumbox 0zl
2x multiroom 20 zł
 
Bo wtedy dawałoby to 97,50 zl
 
Dotychczas miałem extra C+(8) i HBO za 79.99 + 25 zł najem premiumbox z 2 multiroom. W ramach przedłużenia umowy dodają mi gratis najem (-5zl) +Polsat sport Premium. 
 
 

Nie ugrasz kanałów PSP za 0zł przy takim składańcu. Jeżeli miałeś Extra 8C+ z HBO za 79.99zł, to w mojej opinii warto zostać przy takim pakiecie (dają w tej cenie tym, którzy mieli wcześniej HBO za 0zł, czyli Twój przypadek), wtedy PSP dostaniesz gratis.

Przy takiej konfiguracji nie dostanie Mistrzowskiej Piłki za 0zł.

Sam mam pakiet Extra+ z Canal+ HBO i HBO GO za 79,99zł i Mistrzowską Piłkę zaproponowano mi za 10zł przy przedłużeniu. Jak chciałbym mieć ją za 0zł to musiałbym zrezygnować z opcji HBO i HBO GO.  

Jednak brak Multiligi skutecznie mnie zniechęcił do zakup tego pakietu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...