Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja przedłużyłem umowę (wysłane wypowiedzenie - umowa miała wygasnąć 31.03) na warunkach:

Comfort+ 22,50

MR 10,00

mediabox 0zł

umowa na 24mce

 

Po wygaśnięciu miesięcznego dopełnienia Extra+ postaram się włączyć za 10zł to dopełnienie do końca umowy.

Wtedy miałbym Extra+ MR w cenie 42,50/mc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostałem taką ofertę: 

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 86,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

+  dekoder 4K za 10 zł miesięcznie.  Czyli łącznie 101,89...

 

Do tej pory miałem Comfort+ Multiroom Standard, Mistrzowska Piłka, Eleven Sport. Jestem na czasie nieokreślonym.

Czy to sensowna oferta? Warto ją przyjąć czy może odrzucić, wypowiedzieć współpracę i czekać na coś lepszego?

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem rezygnacje złożona ze umowa sie rozwiąże 31 marca. Wycofałem ja bo dostałem ofertę którą odrzuciłem. Złożyłem ponownie wypowiedzenie w punkcie 9 marca. Czy umowa się rozwiąże jeśli jej nie przedłużę albo nie wycofam rezygnacji z dniem 31 marca? Nie dostałem meila od nc. W moje nc jest wycofaj rezygnację

Edytowane przez damio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy wysłanym wypowiedzeniu robią problemy z zejściem z Extra+ 6xC na pakiet Comfort+ 6C?

 

Zastanawiam się czy da się wynegocjować: Comfort+ 6C + Eleven + Mistrzowska Piłka + HBO za free na 3 miesiące, łącznie za 50-60 zł na miesiąc?

Nie chcę multiroomu, dekodera 4k czy innych gadżetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, damio napisał:

Miałem rezygnacje złożona ze umowa sie rozwiąże 31 marca. Wycofałem ja bo dostałem ofertę którą odrzuciłem. Złożyłem ponownie wypowiedzenie w punkcie 9 marca. Czy umowa się rozwiąże jeśli jej nie przedłużę albo nie wycofam rezygnacji z dniem 31 marca? Nie dostałem meila od nc. W moje nc jest wycofaj rezygnację

Minimalny okres wypowiedzenia to 30 dni.Czyli 31 marca umowa nie zostanie rozwiązana.Stanie się to 30 kwietnia.

Edytowane przez JoeDirt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz: Extra+ z C+(8) 82,50zł, Multiroom 10zł, HBO 25zł, HBO GO 5zł, Eleven 11,90zł, WifiPremiumBox 5zł, History+H2 3 zł
RAZEM 142,40 zł
Ich oferta: 6949075b791f0.png
Teraz widzę, że chcą mnie troszkę wydymać :) Szkoda, że 2 lata temu zaakceptowałem ich ofertę, bo też jest chyba przepłacona, ale już po ptokach.
Chciałbym od nich to samo co mam teraz + Mistrzowską Piłkę. Dekodera na 4k nie mogę zmienić, bo mam 2x Cameleon, mam rację?
Widzę, że podobne pakiety dobijaliście za około 100 zł. Jest to możliwe w moim przypadku?  Ich ofertę od razu odrzuciłem.
Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie. Za ponad 100.

Musisz zejść na Comfort za 22,50

Dopełnienie do E+ za 10

Paczka C+ za 25

Eleven 7,90 lub 11,90

HBO z Go 20 (17,50 w opcji włącz wyłącz)

MR 10

Dzierżawa dekodera 5.

Mistrzowska Piłka 15 w opcji włącz wyłącz.

?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów ! 

 

Panowie mam wielką prośbe. 

Jestesmy klientami NC+ od 6 lat , dzisiaj dopiero przypadkowo trafiłem na te super forum.

Jak widze, przez ten czas NC leciało ze mna w kulki dość mocno, dużo zawyżone oferty niż u innych klientów.

Wziałem teraz na okres próbny 14 dni taka oferte, kobieta tak naprawde wcisnela mi ja przez telefon bardzo [beep]ko.

Doświadczeni forumowicze , co powiecie na taka oferte?

Według mnie oferta jest poniżej przecietnej , poniewaz nowi klienci maja duzo lepsza oferta ode mnie.

Co można tutaj jeszcze ugrać ? Zależy mi przede wszystkim na kanałach sportowych z Liga Mistrzow  oraz HBO.

Macie jakies sprawdzone metody negocjacji z tymi "oszustami" ? 

 

Błagam o pomoc ! Za dobra rade podrzuce "dobra whisky " na terenie Warszawy ! :)

 

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, FOX Play, Filmbox Pack, Multiroom Standard, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+10zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 114,99  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ircios napisał:

Masz przecież wyżej napisane.

Samo E+ z paczką C+ 79,99.

Dzierżawa pudła 5.

Na 10 zł Cię naciągnęli, a Ty ich od oszustów wyzywasz. Co maja powiedzieć Ci co płacą 40-50 za dużo?

1

 

Porównując oferte kolegi  @kompozyt73  kompozyt z postów wyżej 

+  dekoder 4K za 10 zł miesięcznie.  Czyli łącznie 101,89...   

Dostał  HBO , Eleven , hbo go , mistrzowska piłke i nat geo play o 13zł taniej :)

Porównując obie oferty moja jest dość uboga , przynajmniej ja tak sądze ;)

 

YBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowa do 31 marca 2019. Wypowiedzenie wysłane pół roku temu. Obecnie mam Comfort+ za 29,90.

Konsultanci mówią, że oferty za 22,50 nie ma i 29,90 jest najtańszą opcją. Powiedziałem im, że kolega płaci 22,50 za ten pakiet.

Pani konsultant, w szyderczym tonie, że to nie koledzy układają oferty, a konsultanci. Na tym nasza kolejna rozmowa się zakończyła. Czy jest szansa, że oferta za 22,50 na Comfort+ znajdzie się dla mnie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, valdas napisał:

Konsultanci mówią, że oferty za 22,50 nie ma i 29,90 jest najtańszą opcją. Powiedziałem im, że kolega płaci 22,50 za ten pakiet.

Otóż taka oferta jest!  Jestem przykładem - dostałem taką ofertę 2 dni temu (moja umowa też miała się skończyć 31 marca)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...