Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Umowę miałem do końca dzisiejszego dnia. Dzwonili do mnie dzisiaj z numeru: 122947879 (Kraków).

Przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

Extra+ z CANAL+ (6)

Eleven Sports

Mistrzowska Piłka

HBO + HBO GO do końca czerwca

Filmbox Pack do końca lutego

Kolekcja Fox Play

Kolekcja Nat Geo Play

Multiroom Standard C+

Najem ultraBox+

Najem HD Multiroom

 

Umowa na 24 miesiące - 91,89 zł w tym 3 pierwsze miesiące gratis. Średnia na miesiąc 80,41 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Place za wynajem Wifipremiumbox 5 zl. Cos tam kiedys dzwonili ale tylko mnie denerwowali cenami. Multiroom mam za free a cyfre/nc+ 10 lat.

2 minuty temu, adi90 napisał:

Witam,

 

Umowę miałem do końca dzisiejszego dnia. Dzwonili do mnie dzisiaj z numeru: 122947879 (Kraków).

Przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

Extra+ z CANAL+ (6)

Eleven Sports

Mistrzowska Piłka

HBO + HBO GO do końca czerwca

Filmbox Pack do końca lutego

Kolekcja Fox Play

Kolekcja Nat Geo Play

Multiroom Standard C+

Najem ultraBox+

Najem HD Multiroom

 

Umowa na 24 miesiące - 91,89 zł w tym 3 pierwsze miesiące gratis. Średnia na miesiąc 80,41 zł.

 

W tym ukladzie chyba nie masz dostępu do C+VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne te 3 mies gratis, tak jakby podwyższyli ceny a jednocześnie 3 miesięcznym rabatem wracali do poprzednich

Bo te 91,89 za te ofertę drogo, a średnia 80,41zł uzyskiwana przez 3mies free... normalna.

 

(wiele ofert powyżej bywało 69,99zł za 6C+ w tym te gratisy HBO 5m itp plus Eleven 7,95 12m lub 11,95 na całą umowę)

Wziąłbym w tej wersji z Eleven 7,95zł 12m ostrożnościowo ze względu na to czy F1 jednak nie wyląduje na otwartych kanałach.

 

A poza ty przedłużyłbym na początku lutego a nie ostatniego dnia stycznia.

Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, prwsk napisał:

Dziwne te 3 mies gratis, tak jakby podwyższyli ceny a jednocześnie 3 miesięcznym rabatem wracali do poprzednich

Bo te 91,89 za te ofertę drogo, a średnia 80,41zł uzyskiwana przez 3mies free... normalna.

 

(wiele ofert powyżej bywało 69,99zł za 6C+ w tym te gratisy HBO 5m itp plus Eleven 7,95 12m lub 11,95 na całą umowę)

Wziąłbym w tej wersji z Eleven 7,95zł 12m ostrożnościowo ze względu na to czy F1 jednak nie wyląduje na otwartych kanałach.

 

A poza ty przedłużyłbym na początku lutego a nie ostatniego dnia stycznia.

 

Z tego co tłumaczył konsultant to ceny poszły do góry bo dwa dni temu dowiedzieli się że mistrzowska piłka zostanie na nc+ na dłużej. Jakbym czekał na początek lutego to miałbym jakieś większe korzyści? Nie wyłączyliby mi sygnały dzisiaj o północy? A jeśli chodzi o C+VOD to i tak bym nie korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prwsk napisał:

Dziwne te 3 mies gratis, tak jakby podwyższyli ceny a jednocześnie 3 miesięcznym rabatem wracali do poprzednich

Bo te 91,89 za te ofertę drogo, a średnia 80,41zł uzyskiwana przez 3mies free... normalna...

 

 

Wytłumaczenie jest jedno.... Przy następnych negocjacjach będą patrzyć na ostatnie 3 wpłaty, a nie średnią. Negocjacje zaczną się od prawie 92 zł. Czyli drogo za ten zestaw.

 

@adi90.  Co kunsul powie to prawda???

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Propozycja: Extra+ z CANAL+ (6), Mistrzowska Piłka, HBO + HBO GO do końca czerwca, Filmbox Pack do końca lutego,  Kolekcja Fox Play, Kolekcja Nat Geo Play za 69.99 zł

Obecnie za to samo oczywiście bez Polsatów 65 zł

 

Pytanie odnośnie usługi MR - konsultant poinformował mnie iż usługa płatna jest 10 zł + (3 zł za dekoder MediaBox bez kosztów aktywazcji lub 5 zł za WiFi PremiumBox + 49 zł za aktywację) + dekoder WiFi Box za 0 zł - czy jest możliwe wynegocjowanie tejże usługi za zero? Na moje pytanie dostałem odpowiedź że za zero mają tylko Ci którzy korzystali już wcześniej z usługi MR (ja nie posiadałem MR i dotychczas posiadam w dzierżawie Pace 500GB za 0 zł).

Co do Mistrzowskiej Piłki również informował mnie iż już są pewni iż usługa u nich pozostaje na min. 2 lata

Pytanie jeszcze jak jest z tymi darmowymi miesiącami, widzę iż przewijał się temat 2/3 miesięcy gratis, jest to coś pewnego przy zachowaniu powyższej ceny ? Czy można coś więcej ugrać ?

Edytowane przez Tamass1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Wytłumaczenie jest jedno.... Przy następnych negocjacjach będą patrzyć na ostatnie 3 wpłaty, a nie średnią. Negocjacje zaczną się od prawie 92 zł. Czyli drogo za ten zestaw.

 

@adi90.  Co kunsul powie to prawda???

3 ostatnie wpłaty będą na kwotę 80,41zł bo będę płacił cały czas średnią. Konsul nie zawsze prawdę powie zgodzę się z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od listopada walczę z dopełnieniem do ekstra i mi również proponują 25 lub 29 - nie mam oferty w ICA.

Wcześniej przez dwa lata miałem comfort za 19.99 + dopełnienie za 10= łącznie 35 za eksta z najmem. Teraz udało mi się wyrwać comfort za 15 i tłumaczą że mam za niską cenę abo i nie mogą mi włączyć dopełnienia za 10 czy 15 a jedynie za 25 lub więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedluzylem na warunkach tych co wszyscy teraz. 2 miesiace za 0zl.

 

Nowy Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł24 m, a po tym okresie 66,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...