Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam umowę do końca lipca. Chciałbym już przedłużyć umowę w najbliższych tygodniach. Obecnie posiadam Extra+ z Canal+, HBO z HBO GO, WiFi PremiumBox, płacę za wszystko 109zł.

Chciałbym przejść na pakiet dla nowych Superpremium za 129zł razem z wymienia dekodera na 4K. Gdybym zadzwonił dadzą? Czy szkoda zachodu z mojej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, el_toro napisał:

Oferta która jeszcze nie zaakceptowałem .umowa do końca stycznia.

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99 zł

Hej to oferta z 8x canal ? HBO i HBO GO na caly okres umowy ? Miales go do tej pory ?

 

Ciekawe czy by sie udalo wziasc oferte 6 x canal za 69,99 i dolozyc Eleven + cala reszta tak jak pisales ... wtedy moze by sie zamknal w kwocie ok 85 zl.

Edytowane przez tomek198609
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, propozycja z NC+

C+ 8 kanałów - 79,99 zł

HBO - 0 zł

Eleven x3 - 7,95 zł na rok

C+4K - 10 zł na rok

Mistrzowska Piłka - 0 zł

Dekoder 4K - 15 zł/miesiąc - aktywacja 0 zł

NC+GO TV + Fox Play + Natgeo Play

W sumie 112,94 zł

Obecnie  mam C+Extra + HBO + Eleven i dekoder MediaBox - za 102 zł

Jest o co walczyć ?

Zależy mi na dekoderze 4K

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę ważną do maja 2020  i miałem dekoder turbo boxa wczoraj poszedłem do punktu i wymieniłem na dekoder 4k za 49zl aktywacji i 5zl wynajmem  posiadam pakiet superpremiun za 99 zl i 5zl za 4k jeśli miało się dekoder jeszcze po starej n  to teraz  dają rabaty przy wymianie dekodera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, brumq napisał:

Wczoraj dostałem poniższą propozycję. Jeszcze nie zaakceptowałem. Wydaje mi się, że to dobra oferta.

Mam sprzęt własnościowy z kartą conax, więc C+4k, mnie nie interesuje.

 

Czy do takiego pakietu ktoś z Was dostał Multi Man Pack za mniej niż 20zł? Wtedy usunąłbym Adventure TV, gdyż jest już w tym pakiecie.

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Adventure TV HD, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 113,88 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

 

Czy ktoś z Was do takiego/podobnego pakietu dostał Multi Man Pack za mniej niż 20zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. I mi się powoli kończy 2 letnia umowa (do końca marca). Aktualnie Extra+z 8C+ 82zł (było free HBO bodaj 5 mies), w tym też MR na dwóch dekoderach Pace i Sagem...

(wcześniej 69,99zł Extra z 6C+, zmiana na 8C+ głównie dla VODCanal+ (ta z filmami z kanałów C+), która to przestała działać na Pace jakieś 2m po przedłużeniu i dobitnie się przekonałem, że... usługa nie jest gwarantowana)

 

Widzę, że niektórzy piszą o otrzymanych Extra+ z *C+ za 79,99zł w czym jest HBO 24m, MP i opcja Eleven 12m 7,95zł plus coś tam jeszcze. Dostanę to, czy tak jak piszą

niektórzy to tylko dla tych co mają HBO? Jeśli tak, czy nie byłoby sensownym mykiem kupić HBO w styczniu free, luty zapłacić i wtedy przedłużyć z free HBO 24m?

Bo te 79,99 plus Eleven byłoby ok. Czy ta opcja Eleven 7,95zł 12m jest tylko przy przedłużaniu umowy. Bo dla mnie Eleven głównie dla F1, ale  może się okazać

że F1 jednak będzie w ogólnodostępnej którejś.

 

Widzę w tivi tez jakąś promocję, że przy umowach 24m kanały filmowe gratis (m.in widać tam HBO i Cinemax). Czy to tylko dla Nowych? Nie obraziłbym się, poza HBO, za free Cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ofertę jaką mam dla mnie fajną, ale z siostrą załatwiłem pod nr 22 310 47 47.

 

Oferta Edyty : Extra+ 2x Ultrabox+ 500GB (MR) 49,99 złotego przez 24 miesiące ( Gratis Canal+ i HBO na trzy i dwa miesiące z możliwością wyłączenia) bez wypowiedzenia oferta.

Oferta Madzi : Comfort+ 22,50 + Dopełnienie Extra+ 10,00 dekoder własny umowa 24 miesiące wypowiedzenie złożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzis koles zalamal. zadzwonilem pod numer 12 2947879. Spytalem kulturalnie o oferte na 8xC+, HBO, MP + Eleveny. Koles mi zaspiewal za to 115 zl (cos kolo tego). jak mu powiedzialem o ofercie na 79,99 to upieral sie ze nie ma... Obecnie place 102 bez HBO z wifipremium box, Mulitroom,

Edytowane przez flisiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ADUSIEK XPS 5 napisał:

Ja mam ofertę jaką mam dla mnie fajną, ale z siostrą załatwiłem pod nr 22 310 47 47.

 

Oferta Edyty : Extra+ 2x Ultrabox+ 500GB (MR) 49,99 złotego przez 24 miesiące ( Gratis Canal+ i HBO na trzy i dwa miesiące z możliwością wyłączenia) bez wypowiedzenia oferta.

Oferta Madzi : Comfort+ 22,50 + Dopełnienie Extra+ 10,00 dekoder własny umowa 24 miesiące wypowiedzenie złożone.


Co to znaczy 2x Ultrabox (MR)?
Przecież nie możesz mieć Ultraboxa jako dodatkowego w MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Mam umowę na czas nieokreślony.

 

Mam:

Pakiet Extra+ z Canal+ (6)

Eleven sports

Najem Pace PVR oraz Sagecom 

Multiroom Cameleon

 

Obecnie płacę za to 88,80 zł.

 

Pytałem się o możliwość dołożenia Polsatów Premium. Babeczka zaśpiewała najpierw 10 zł więcej, potem 5 zł więcej. To i tak dużo. Jak wcześniej jak miałem umowę to płaciłem 81,80 zł (Liga Mistrzów była wtedy w C+). Oczywiście już wtedy będę związany umową na 24 miesiące. Trochę to jest ryzykowne, bo jak NC+ nie przedłuży umowę na Ligę Mistrzów, choć konsultantka mówiła, że trwają negocjacje i na pewno będzie (skąd miała takie informacje to Bóg wie, ale jestem pewien, że po prostu kłamała). Argumentowałem, że wcześniej płaciłem mniej i miałem Ligę Mistrzów, a obecnie mam płacić jeszcze więcej. Nic się nie odezwała.

 

Co mam w takiej sytuacji zrobić? Wysłać wypowiedzenie, chociaż mam umowę na czas nieokreślony, czy gdzieś konkretnie zadzwonić? Czy mogę coś jeszcze wyciągnąć w tej cenie?

 

Proszę o informacje.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ktory numer polecacie dzwonic? Czy to obojetne, tylko zalezy, na kogo sie trafi?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś sprawdzić, ile wyniesie abonament, po przejściu umowy na czas nieokreślony?

 

Teraz płacę 49,99 PLN za Comfort+ z 8xCanal+ (umowa do końca miesiąca).

Konsultant twierdzi, że po wycofaniu wypowiedzenia, będzie tylko 4 PLN więcej.

 

W moje nc jest prognoza płatności. Tam sprawdz, ale myślę że masz jakąś promocje. Po przejściu na nieokreślony za c+ zapłacisz co najmniej 40 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...