Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, mixMZ napisał:

 

A jaki(e) to dekoder(y)?

wifi premium box+ ( z dyskiem)

a drugi to zwykly sagemcom.

Karty cameleon.

 

Czy są jakieś przewidywania jak długo te karty będą działać, czy planują wymiany ?

 

 

 

Edytowane przez kdw60
coś się zdublowało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wypowiedzenie złożone. Umowa do 31 grudnia 2018.

Obecnie place 69.99zl za ekstra+canal+(6)live.

Pierwszy mój tel do duk Kraków. 

Chcę to samo plus HBO, jedyna oferta dla mnie z tym co mam i HBO i HBO go ktorego i tak nie chciałem to 89.99zl. Innej oferty pan nie przedstawił. Zadnych darmowych miesięcy też nie było. 

Pan na infolinii był trochę opryskliwy i sprawiał wrażenie poddraznionego.

Na ICA mogę przedłużyć to samo co mam teraz za tyle samo lub superpremium za 104.99zl.

Trzeba chyba dalej czekać. Za 79.99zl bym wziął ale 20zl za samo Hbo nie zapłacę a na wiecej kanałów mi nie zależy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, madridista_PL napisał:

Extra+ z 6 albo 8 C+, Elevenem, Ligą Mistrzów + dekoder 4k + multiroom z wifiboxem.
Za ile coś takiego jestem w stanie wyrwać? 89zł to realna cena?

Wydaje mi się raczej niemożliwe. Po przeliczeniu ok. stówki powinno być lub więcej, a to zależy jak policzą albo nie, dekoder 4K (zero -15 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Freddie napisał:

Kamilos2521

w tej cenie powinieneś mieć 3*HBO i Mistrzowską Piłkę  gratis.

 

No właśnie, tak teraz poczytałem i w sumie masz rację. Generalnie HBO tato nie chce, ale Ligę Mistrzów już chętnie. Wiec rezygnuję z oferty na mailu i w grudniu wyślę wypowiedzenie. Zobaczymy, co po tym dadzą.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Obecnie posiadam ofertę (dwa Cameleony):

Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17)
HBO 0 zł 6m dla Abonentów
Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów
Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 72,50 zł 15 m, a po tym okresie 79,50 zł/m dla Abonentów

Da się ugrać lepszą cenę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, 4r73k napisał:

Hej. Obecnie posiadam ofertę (dwa Cameleony):


Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17)
HBO 0 zł 6m dla Abonentów
Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów
Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 72,50 zł 15 m, a po tym okresie 79,50 zł/m dla Abonentów

Da się ugrać lepszą cenę? 

Za około 80 zł wedle wpisów na forum istnieją oferty z Extra+, 8xC+, HBO, MR,

(choć ja mam za tyle bez MR), więc teoretycznie można coś ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca lutego w wersji:

extra +, HBO na cały okres - 59.99 -zł.

Dekoder WIFI Premium bez dzierżawy.

 

Telefon z propozycją:

Extra +HBO, + HBO GO, + 2 Canal (discovery i seriale), Canal VOD, FOX VOD, National Geografic VOD, za łącznie za 59.99 -zł.

Wypowiedzenie wysłane wczoraj, więc pewnie nie dotarło.

 

Da się taniej? Zależy mi na Extra (Cartoon Network być musi) i VOD. Zwykłych filmowych i tak nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję ale przeczytałem. Tylko sytuacje użytkowników są inne.

Może nie do końca dobrze zapytałem. Chodzi mi o zatem bardziej o zasadę, szczególnie patrząc na Twoją stopkę.

Masz Comfort za 22.50 -zł. i za 10 złoty Extra. Czyli masz w istocie Extra za 32.50 zł. Co muszę zrobić by coś takiego dostać? Skoro konsultant twierdzi, że nie ma takiej opcji w dodatkach na moim koncie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Milamber napisał:

...Masz Comfort za 22.50 -zł. i za 10 złoty Extra. Czyli masz w istocie Extra za 32.50 zł. Co muszę zrobić by coś takiego dostać? Skoro konsultant twierdzi, że nie ma takiej opcji w dodatkach na moim koncie?

 

 

Na pewno nie czytałeś. O tym też było w koło pisane jak tak zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Oferta bez wypowiedzenia. Obecna umowa do końca kwietnia. Czy to dobra oferta? Akceptować?
 

Drogi Abonencie, 
dziękujemy za ponowne wybranie oferty nc+. 
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Man Pack, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Man Pack 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 116,89 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca Lutego 2019

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane

Obecnie Extra 6xC+ eleven, multiroom , 2x dekoder

 

Zaproponowano i raczej zaakceptuje, (nie miałem wcześniej HBO wiec przekazał mi konsultant że nie ma możliwości HBO gratis na 24msc)

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

łącznie ~88zł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kolejny telefon i kilka propozycji. Standardowo nacisk na ofertę świąteczną Extra+ z C+ i dodatki za 99,99 zł. Jednak co najważniejsze ponoć widnieje w systemie dla mnie opcja wymiany mojego modułu CAM CI+ (własnościowy) na ich dekoder 4K za 0 zł / m-c czyli walki na wyniszczenie CAM'ów cd. ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.12.2018, wypowiedzenie złożone.

 

Chce zejść z pakietu Superpremium na Comfort. Propozycje z DUK:

 

- Comfort+, 8C+ za 79,99 - odrzucona

- Extra+ 44,99, 8C+ 25/40 - odrzucona

 

Twardo obstawałem przy Comfort+ 22,50 i Canal+ 25/40. Po minucie zastanowienia ze strony DUK taka oferta się znalazła, jednak gdy nie zgodziłem się na HBO za 25 stwierdzili, że z racji tego, że mam ponad miesiąc do końca umowy to nie mogę tej oferty dostać. W zamian zaproponowano:

Comfort+ za 35 i 8C+ 25/40. 

 

Oferta odrzucona, stwierdziłem, że takim bądź razie poczekam te pare dni do grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bomel91, na najlepszą ;) A serio to chyba będę celował w Comfort+ - 22,50 zł, Canal+ - 25 zł, Eleven - 7,95 zł, Mistrzowska Piłka - 10 zł i C+ 4K - 10 zł. 

 

Obecnie mam jeszcze dopełnienie do Extra+ za 10 zł / m-c, ale jak to przeanalizowałem to chyba nie potrzebuje tego pakietu, gdyż oglądam z niego tylko Eurosport 2 i to w dodatku rzadko.

 

Co do dekodera to zobaczymy co czas przyniesie ;) Mam aktualnie Vu+ Uno 4K SE i moduł CAM CI+. Jakbym go spieniężył to praktycznie na rok abonament byłby opłacony, ale z drugiej strony ciężko się rozstawać z Linuksowym sprzętem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja wiem że wszystko było opisane ale czytam wątek od godziny i nadal nie wiem czy tak magicznie działa wypowiedzenie czy po prostu samemu trzeba dzwonić. Pogubiłem się.

Mam umowę do 31 grudnia, wydzwaniali miesiac temu ale nie mieli nic sensowengo do zaproponowania. Obecnie mam comfort+ za 39,99 z wifiboxem.

Chcę dzisiaj złożyć wypowiedzenie - osobiście w placówce czy da się w moje nc+ to zrobić?

Generalnie bym umowę przedłużył, ale zależy mi na comedy central, a ten jest w extra+ i w moim koncie oferta na przedłużenie z tym pakietem to 59,99. Tutaj czytałem, że da się za 22,5 wziąć comfort+ z dopełnieniem do extra+ za 10zł, czyli łącznie mamy extra+ za 32,50 - a to już dla mnie super oferta by była. Złożyć wypowiedzenie i czekać czy wydzwaniać? Jeżeli wydzwaniać to gdzie najlepiej (mieszkam w BIałymstoku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złóż w APS, np. na Jurowieckiej (w moje nc+ nie da się tego zrobić, a pocztowo już pewnie nie zdąży dojść przed grudniem). Walcz do końca o Comfort+ za 22.50zł (w ostatnim miesiącu, a najpóźniej po zakończeniu umowy, w tych 14 dniach co jest na zdanie sprzętu, powinieneś bez problemu dostać). Potem (nie od razu) dobierzesz sobie dopełnienie do Extra+ za te 10-15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...