Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarny_figa
W dniu 9.11.2018 o 18:26, zibi45 napisał:

czarny_figa No to proszę podpowiedz np na tą propozycję dla nowych 

https://sklep.ncplus.pl/oferta/comfortplus-premium-ns  co NC+ ma dla przedłużających umowy?

Dostaniesz dokładnie ten sam pakiet na przedłużenie umowy w DUK. Musisz powołać się na ofertę dla nowego klienta.Z tego co widzę nie ma tu Mistrzowskiej Piłki a w DUK ja dostaniesz bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie Superpremium + z 6 CANAL+, HBO, CINEMAX, Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+, Man Pack za 126,89 zl 

Zaproponowano bez wypowiedzenia : Pakiet Extra+ z 8 CANAL+, HBO, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, 6 Polsaty premium, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+ rowniez za 126,89 zl + za 5 zl wymiane dekodera na Wifi Premiumboxa+

 

 

Co sadzicie ?

Edytowane przez taki_tomcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2018 o 10:12, czarny_figa napisał:

Dostaniesz dokładnie ten sam pakiet na przedłużenie umowy w DUK. Musisz powołać się na ofertę dla nowego klienta.Z tego co widzę nie ma tu Mistrzowskiej Piłki a w DUK ja dostaniesz bez problemu.

To samo w takiej samej cenie czy można jako stały negocjować sam pakiet oraz cenę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Umowę posiadam do 31.12.2018 Superpremium+ 8xC+,HBOx3 bez GO, Eleven Sports, 2xPace PVR Multiroom w cenie 99,99zł. Wypowiedzenie zarejestrowane trzy miesiące temu. Zero kontaktu ze strony NC+, jedynie oferty w centrum abonenta ale strasznie beznadziejne. Mniej kanałów za więcej kasy. Moje pytanie do obeznanych w temacie, dlaczego ciągle zero kontaktu ze strony operatora i czy jest jakakolwiek szansa żebym zachował to co mam obecnie w tej samej kwocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zadzwoń do DUK i się zapytaj czy dotarto wypowiedzenie czy zostało zarejestrowane.

I przekornie zapytaj się do kiedy masz zdać sprzęt bo umowa ci się kończy 31.12.2018 roku.

Czekaj na ich odpowiedź w rozmowie telefonicznej co zaproponują.

Następnie stwierdź że za drogo i podaj swoją propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest...

Też mam umowę do 31.12.2018r , camele i 2x pace. Telefonów miałam sporo , ale wszystkie z wyższą ofertą. Dopiero jak stanowczo powiedziałam że chcę zejść z ceny (obecnie płacę 107,99) to usłyszałam że muszę poczekać do grudnia... i to był ostatni telefon z ich strony. Grzecznie czekam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam nc, wcześniej cyfrę od może 15 lat, zawsze wysyłam wypowiedzenie. 

Mam ofertę do 30.04.2019. Nie wysyłałem wypowiedzenia.

Posiadam:

extra + canal+ x6, HBO x3, nc+go,

Jeden WIFI Premiumbox, dwa Sagemcomy.

Płacę za to 99 zł.

W zeszłym tygodniu otrzymałem tel z propozycją tego i dodatkowo HBO go, bo mi na tym zależy za 110zł.

 

Muszę zadać sakramentalne pytanie: Chłopaki brać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tej opcji z comfortem+ za 22,5zł i dopełnieniem do extra+ za 10zł - to polega na tym, że przedłużam na sam comfort tam z dodatkami typu C+ za 25zł, eleveny itd., a samo dopełnienie extra+ dobiera się samemu na mojencplus.pl w następnym miesiącu okresu rozliczeniowego nowej umowy tak? :)

Edytowane przez sieko_94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez mojencplus raczej nie otrzymasz dopełnienia w cenie 10 zł.W przypadku przedłużenia opcji Comfort+ przeważnie w promocji jest darmowe dopełnienie do Extra+ na okres jednego miesiąca.Pod koniec miesiąca w którym wygasa dopełnienie dzwonisz i negocjujesz.Jak się nie uda to ponawiasz negocjacje już po wyłączeniu dopełnienia w kolejnym miesiącu.W ten sposób zyskujesz darmowy miesiąc aktywacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

10 godzin temu, avensis napisał:

Witam.

Mam nc, wcześniej cyfrę od może 15 lat, zawsze wysyłam wypowiedzenie. 

Mam ofertę do 30.04.2019. Nie wysyłałem wypowiedzenia.

Posiadam:

extra + canal+ x6, HBO x3, nc+go,

Jeden WIFI Premiumbox, dwa Sagemcomy.

Płacę za to 99 zł.

W zeszłym tygodniu otrzymałem tel z propozycją tego i dodatkowo HBO go, bo mi na tym zależy za 110zł.

 

Muszę zadać sakramentalne pytanie: Chłopaki brać?

 

NIE.Wyslac wypowiedzenie i negocjować, cena za to co masz można mieć za max 80zl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

W tej chwili mam extra+ 6x canal+ MS za 79.90

Umowa do końca listopada oczywiście jestem na wypowiedzeniu ;-)

Interesuje mnie nowa oferta na Superpremium https://sklep.ncplus.pl/oferta/superpremium-ns

po doliczeniu MS wychodzi 140PLN.

Przy tej umowie nie ma oplaty za dekoder 4k, canal+ 4k jest w cenie, do tego man pack, hbo go, LM itd.

Czy jest szansa wynegocjowania dokładnie tego samego z wymianą obu dekoderów za kwote niższą niż 140PLN?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowę mam do 31.01.2019, jeszcze nie wysyłałem wypowiedzenia. Obecnie posiadam Pakiet Extra+ z CANAL+, Eleveny, History z dekoderem głównym Wifi Premiumbox i dodatkowymi 5 dekoderami wifibox. Za wszystko płacę 159zł. Dzwonili do mnie dzisiaj i proponują to co mam plus HBO, Cinemaxy, Filmboxy, i Polsaty z ligą mistrzów za około 170zł. Opłaca się czy lepiej wypowiedzieć umowę i próbować zbić cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał:

Przecież to zwykła oferta z ukrytą opłatą za dekoder i inne. ??. Zawsze jest szansa na tańszą ofertę. 

Ok w takim razie jaka cena za to będzie możliwa do ugrania?To co dla nowych z multirumem daje 140PLN. Mam oferte na ICA za "gołe" Superpremium za 125PLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to ta oferta na Superpremium+ dla nowych nie jest zła, bo budując taką samą ofertę samemu po stawkach minimalnych otrzymujemy:

 

1) Comfort+ - 22,50 zł

 

2) Dopełnienie do Extra - 10,00 zł 

 

3) Canal+ - 25,00 zł 

 

4) HBO  i HBO G0 - 20,00 zł 

 

5) Cinemax - 10,00 zł 

 

6) Filmbox - 5,00 zł 

 

7) Canal+ 4K - 10,00 zł

 

8.) Multi Man Pack - 20,00 zł

 

9) Mistrzowska piłka - 5,00 zł 

 

10) Dekoder 4K - 15,00 zł 

 

Pomijam już Fox Play i Nat Geo Play, bo pewnie daliby za 0,00 zł przy przedłużeniu. 

 

Podsumowując: 142,50 zł i to bez multiroomu. 

 

Plus tego też jest taki, że nie otrzymujemy czynszu za dekoder 4K. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za ile mozna wyrwac przy przedluzeniu nastepujace opcje :

1. 8 CANAL+, HBO, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Nat Geo Play, Filmbox Pack, HBO GO, 6 Polsaty premium, MULTIROOM STANDARD, + Wifi Premium Box

2. 6 CANAL+, HBO,  Eleven Sports, FOX Play, Nat Geo Play, HBO GO, 6 Polsaty premium, MULTIROOM STANDARD, + Wifi Premium Box

 

Czy H1, H2 i Adventure sa dostepne tylko z Multi Man Pack ? Czy osobno tez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na forum jestem dość rzadko ale mam sprawę.

Od 7 lat mam umowę i niedługo mi się kończy. Chciałem wynegocjować comfort+, 6 canal+. Do tego dają mi extra+ na miesiąc bez wymiany dekodera. Chcą za to 60 zł. Jak myślicie mogą jeszcze zejść z ceny? 

Interesuje mnie jeszcze jedna kwestia czyli nc+ go. Narazie rzadko z tego korzystam. Sprawdzałem, że mam teraz tego 3 godziny miesięcznie. Czy po podwyższeniu abonamentu ta ilość godzin się zwiększy czy to też trzeba negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
21 godzin temu, shevchenko1987 napisał:

Według mnie to ta oferta na Superpremium+ dla nowych nie jest zła, bo budując taką samą ofertę samemu po stawkach minimalnych otrzymujemy:

 

1) Comfort+ - 22,50 zł

 

2) Dopełnienie do Extra - 10,00 zł 

 

3) Canal+ - 25,00 zł 

 

4) HBO  i HBO G0 - 20,00 zł 

 

5) Cinemax - 10,00 zł 

 

6) Filmbox - 5,00 zł 

 

7) Canal+ 4K - 10,00 zł

 

8.) Multi Man Pack - 20,00 zł

 

9) Mistrzowska piłka - 5,00 zł 

 

10) Dekoder 4K - 15,00 zł 

 

Pomijam już Fox Play i Nat Geo Play, bo pewnie daliby za 0,00 zł przy przedłużeniu. 

 

Podsumowując: 142,50 zł i to bez multiroomu. 

 

Plus tego też jest taki, że nie otrzymujemy czynszu za dekoder 4K. 

1.Cinemax można mieć za 7.50 w ofercie 12m 0zl 12 25zl

2.Mistrzowska piłka narazie oferowana jest w promocyjnych cenach tylko i wyłącznie do ofert z "zeszytym" canale + czyli np.extra z 6 canal za 69.99

W dniu 13.11.2018 o 07:11, Marcin80 napisał:

Tak

NIE.Wyslac wypowiedzenie i negocjować, cena za to co masz można mieć za max 80zl

 

Oferta extra + canal+ x6, HBO x3, nc+go, na 3 dekodery za Max 80zl? ciekawe jak to poskladales.89.99 to najtaniej biorąc pod uwagę że główny dekoder jest za 0 oraz hbo za 0zl. Powalcz o hbo to w cenie,fix Play i nat geo Play oraz mistrzowska piłkę.99.99 to dobra cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarny_figa, tak czy inaczej ta oferta dla nowych nie jest zła. :)

 

25 minut temu, grzesiek22krosno napisał:

Witam. Na forum jestem dość rzadko ale mam sprawę.

Od 7 lat mam umowę i niedługo mi się kończy. Chciałem wynegocjować comfort+, 6 canal+. Do tego dają mi extra+ na miesiąc bez wymiany dekodera. Chcą za to 60 zł. Jak myślicie mogą jeszcze zejść z ceny? 

Interesuje mnie jeszcze jedna kwestia czyli nc+ go. Narazie rzadko z tego korzystam. Sprawdzałem, że mam teraz tego 3 godziny miesięcznie. Czy po podwyższeniu abonamentu ta ilość godzin się zwiększy czy to też trzeba negocjować?

 

Comfort+ z Canal+ (8) to odpowiednio 22,50 zł / 24 m-ce i 25 zł czyli 47,50 zł. Za dodatkowe 10-15 zł możesz dobrać dopełnienie do pakietu Extra+.

 

 

 

 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, grzesiek22krosno napisał:

Witam. Na forum jestem dość rzadko ale mam sprawę.

Od 7 lat mam umowę i niedługo mi się kończy. Chciałem wynegocjować comfort+, 6 canal+. Do tego dają mi extra+ na miesiąc bez wymiany dekodera. Chcą za to 60 zł. Jak myślicie mogą jeszcze zejść z ceny? 

Interesuje mnie jeszcze jedna kwestia czyli nc+ go. Narazie rzadko z tego korzystam. Sprawdzałem, że mam teraz tego 3 godziny miesięcznie. Czy po podwyższeniu abonamentu ta ilość godzin się zwiększy czy to też trzeba negocjować?

Jak chcesz mieć taniej Comfort+ z 8C+ poczytaj chociaż kilka ostatnich stron wątku.W opcji Comfort+ z 6C+ będziesz miał 100 godzin w nc+go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...