Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, PWojciechowska napisał:
14 godzin temu, adamo71 napisał:
Umowa przedłużona na 24 miesiące:
Superpremium - 99,99 zł
Stare dwa dekodery oddane, nowe trzy pobrane na multiroom w tym wifipremiumbox+ z kartą cameleon (moją starą) 25 zł
Polsat Sport Premium - 0 zł
MenPack - 5 zł
HBO GO - 0 zł
C+ VOD - 0 zł
Nc+ Go 0 zł
NatGeoPlay i FoxPlay - 0 zł
Eleveny nie brałem, oferowali za 11,90 zł na cały okres umowy. w sumie wyszło 129.99 zł za miesiąc. Bym zapomniał do końca roku gratis.

A za najem głównego dekodera płacisz, czy tylko za MR?

Za główny 5 zł a za dwa po 10 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, daro napisał:

W ramach zachęty na przedłużenie umowy(koniec 30 10.) dostałem propozycję 2 miesięcy gratis. Ktoś dostał coś takiego i czy da się wyrwać więcej miesięcy gratis? 

Sporo osób dostało. Można wynegocjować max 3 miesiące gratis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie długości umowy. Zawsze wywalczyłem krótszą i podpisywałem na 15 msc. Aktualnie widzę że wszyscy podpisują na 24. Coś się zmieniło czy można jeszcze walczyć o 15 msc? Ofertę mam do końca stycznia, ale zacząłem już obserwować jakie oferty dostajecie.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca 01/2019 na Extra c+(6) do tego dekoder wifi premiumbox. place 84,99zl. Co chwile telefony i mogą mi dać to samo za 74,99zl albo pełny pakiet Canal+ za 84,99.do tego mogą dorzucić HBO na 5 miesięcy za 0zl. HBO na cały okres umowy za 0zl nie chcą mi dać. Czy jestem wstanie ugrać coś więcej czy nie mam za bardzo szans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2018 o 13:27, schnap napisał:

Udało mi sie przedłużyć na dotychczasowych warunkach:

 

Comfort+, Dopełnienie do Extra+(przez pierwszy msc), MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR

Comfort+ 14,99 zł 24 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Przez dobry miesiąc odrzucałem oferty na 22,50. czekałem aż umowa przejdzie na czas nieokreślony.

Składałeś wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie się przesłyszałeś z HBO. Dają tym co mają już za free, a Ci co nie mają dostaja na Max 6m.

 

@radziu84

Ty chyba nie masz MR? To jest 20 zł więcej u niego. Fakt faktem, że chcą go naciągnąć i to sporo.  A co możesz ugrać? To już Max co Ci proponowali z HBO. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał odrazu gdybym to usłyszał w trakcie rozmowy tel. i prosił o przesłanie celem zatwierdzenia aneksu, ale tak jak pisze @ircios HBO dają na 6 m-cy i pilnować trzeba aby wyłączyć przed końcem, bo później się już nalicza dodatkowo za 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem telefon z propozycją: start+ z 6 canal+, multiroom(dekoder główny i dodatkowy), hbo pół roku free no i za free polsaty z ligą mistrzów do czerwca i jak przedłużą umowę z polsatem to do końca trwania mojej umowy, razem za 75zł.

Dobra oferta, czy targować się dalej, czy da się coś jeszcze ugrać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ircios napisał:

Prawdopodobnie się przesłyszałeś z HBO. Dają tym co mają już za free, a Ci co nie mają dostaja na Max 6m.

 

@radziu84

 

Nie przeslyszalem. Dopytywalem 2 razy i 2 razy konsultantka powiedziała o hbo na caly okres umowy za free. ZresZtą już potwierdziłem ofertę bo jeszcze się rozmyslą. A z tym hbo to wyszło chyba przez niedopatrzenie konsultantki bo na początku sprawdziła co mam aktualnie i tam też było hbo ale hbo z wrześniowego plusa miesiaca ( po weekendzie miałem w ica to wylaczyc). Więc dostałem propozycję za extra, 6 C+, hbo na całą umowę (24 m-ce) za 69 zł. Dostałem więc więcej w tej samej cenie. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sheldoncooper7373 napisał:

Otrzymałem telefon z propozycją: start+ z 6 canal+, multiroom(dekoder główny i dodatkowy), hbo pół roku free no i za free polsaty z ligą mistrzów do czerwca i jak przedłużą umowę z polsatem to do końca trwania mojej umowy, razem za 75zł.

Dobra oferta, czy targować się dalej, czy da się coś jeszcze ugrać?

 

a ktoś, coś do mojej propozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...