Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy, że wejdziesz w ICA i w płatnościach sprawdzisz jaka będziesz miał cenę. Co do wypowiedzenia to zawsze możesz je wycofać poprzez ICA lub telefonicznie.

Ok. Sprawdziłem. Za wrzesień wychodzi mi 119,89. Jak bym wycofał wypowiedzenie to cy mi to dało? Siedzialbym na nioznaczonym i płacił 120,0 miesiecznie nie wiadomo jak długo... Raczej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Czy ktoś mi wytłumaczy promocje Eleven za 7,95 Ewentualnie za 9,95 na 12 miesięcy. Konsultantka wmawia że po tym okresie nie mogę zrezygnować tylko płacić 15,90. Czy tak faktycznie to wygląda (koncówki groszowe kwot nie pamiętam ale kazdy chyba wie o co chodzi). Byłem przekonany że promocja się konczy i mogę spokojnie Eleven wyłączyć albo negocjować nowe 12 miesięcy. ???

Oczywiście, że możesz wyłączyć lub negocjować dalej, tylko zlecenie wyłączenia i negocjacje muszą być w trakcie trwania tych 12m (a nie po), bo w 13m wyskoczy już opłata za 15.90zł. Najlepiej negocjować w ostatnim (12-stym) miesiącu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co by Ci to dało, ale chciałem pomóc na twoje marudzenie.

Dziękuję. Pomogłeś. Wycofałem wypowiedzenie. Mam ofertę do zaakceptowania (tą którą podawałem w poprzednich postach). Jeszcze sie zastanawiam co zrobić.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

Czas trwania umowy

(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +

24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 106,89 zł

Edytowane przez Sponge_Bob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili, do zapłaty miesięcznie 92,94:

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+

 

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

Praktycznie to co chciałem, bo walczyłem o Eleveny do końca umowy, ale myślę, że i tak jest dobrze. A co do pytania wyżej to dostałem odpowiedz, że muszę tylko zgłosić wyłączenie Eleven

 

Po 12 miesiącach promocji za ile eleveny ?

Oczywiście, że możesz wyłączyć lub negocjować dalej, tylko zlecenie wyłączenia i negocjacje muszą być w trakcie trwania tych 12m (a nie po), bo w 13m wyskoczy już opłata za 15.90zł. Najlepiej negocjować w ostatnim (12-stym) miesiącu.

Tomnie konsultantka w błąd wprowadziła....wmawiała że jest to umowa na 24 m. i po 12 wskakuje standardowa cena. Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca roku. Umowa jest na wypowiedzeniu. Dekoderów wymieniać nie chce bo brać dekoder 4K jako dekoder główny tylko po to by oglądać tylko na nim kanały w 4K i płacić jeszcze za niego 15 zł to bezsens. Jak będą dekodery 4K dla multiroomu to wtedy przejdę na nie. Liga Mistrzów za darmo przez cały okres trwania umowy czyli 24 miesiące. Czy jestem w stanie zejść jeszcze z ceną za ten pakiet? Powiedzmy 179,99 zł za VIP+ MAX przy zachowaniu warunków umowy jak na załączonym obrazku z tą różnicą że zamiast kolekcji VOD+ FUN VOD+ chciałbym kolekcję Disney Movies On Demand. Konsul dzwonił i wstępnie wysłał mi takie warunki. Ja jednak się zastanawiam czy to max jeśli chodzi o cenę. Z góry dziękuję za sugestie i pomoc. 2200b1601de2c3e2f7e80311593a1676.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa wygasła 31 sierpnia, rano sygnału już nie było. Wcześniejsze negocjacje były niesatysfakcjonujące. Wcześniej miałem Extra+ + C+(6) + dekoder = 77,50zł.

 

Dzisiaj zadzwoniłem do DUK i _bez żadnych_ dyskusji otrzymałem to, co chciałem: umowa 24msc, Comfort+ 22,50zł, paczka Canal+ 25zł, Eleven na całą umowę 11,90zł, dekoder 5zł = 64,40zł

Do końca października mam darmowe dopełnienie do Extra+ (potem wynegocjuję do końca trwania umowy za 10zł), do końca roku darmowa Liga Mistrzów (potem nie wiadomo, czy i za ile).

Edytowane przez _tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa wygasła 31 sierpnia, rano sygnału już nie było. (...) Dzisiaj zadzwoniłem do DUK i _bez żadnych_ dyskusji otrzymałem to, co chciałem (...).

 

Gratuluję. Bardzo dobra oferta :)

 

Mam ogólne pytanie, ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na ten problem.

 

Obecnie posiadam dekoder własny z kartą Conax. Umowa do lutego 2019, a więc mam trochę czasu. 

W każdej chwili mogę wycofać wypowiedzenie i przejść na czas nieokreślony. Jednak chciałbym raz zapolować na dobrą ofertę i potem z taką ofertą przejść na nieokreślony.

 

Czy istnieje możliwość wznowienia umowy, gdybym tak jak _tomek poczekał do wyłączenia sygnału? Nie muszę przecież oddawać żadnego sprzętu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Zastanawiam się ile ludzie płacą za abonament w NC+

Piszcie jaki abonament, czy promocja czy nie, czy cena z przedłużenia umowy, opłata za dekoder itd.

 

Ja mam:

- Pakiet Extra+ (ostatnio przedłużyłem umowę na kolejne 2 lata), dostałem HBO do 30 października i Filmbox Pack na miesiąc za free.

- Klientem jestem chyba ponad 10 lat

- Za dekoder nigdy nie płaciłem,nawet po wymianie pare lat temu na PACE-a (który właśnie umarł po aktualizacji i z Clone+ nie trybi)

- Z każdym przedłużaniem umowy przez te ponad 10 lat kwota za abonament wzrastała lub malała :) między 49zł a 54,99zł które płacę teraz.

- Karta, stara Cameleon nieparowana z dekoderem :)

 

Konfiguracja to karta Cameleon, konwerter na 2 kable :), Clone+ na 2 dekodery CryptoBox i Pace ten od nc+ (umarł po aktualizacji i nie trybi z Clone+) w jego miejsce wrócił stary Ferdek Ariva 100, ale niestety tnie obraz na HD, najnowszy soft 2.18B8.

 

A i może nie każdy wie ale żeby mieć abonament 5zł taniej to trzeba zaakceptować zgody na [beep]oły marketingowe itd.

 

jak to wyglada u was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim. Chciałbym się poradzić waszej opini. Dzwoniłem kilka razy w sprawie przedłużenia umowy do warszawy ale jakoś nie proponują mi nic ciekawego. Obecnie posiadam:

pakiet Extra + z HBO 69.90zł/msc

Najem dekodera WiFi Premium Box+ z karta Cayman 5zł/msc

Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-10-2018

 

Ostatnia oferta: to samo co posiadam + filmbox do końca października za darmo lub 5zł/msc do końca nowej umowy na 15 msc. Patrząc to co posiadacie to chyba zacznę dzwonić do Krakowa po jakieś inne oferty. Możecie jakoś poradzić ? Nie zależy mi na hbo go czy też kanałach/pakietach sportowych. Z góry dziękuje za pomoc :) Pozdrawiam.

Edytowane przez teka2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kończy mi się umowa z końcem października.Posiadam pakiet exstra + czy jest szansa na comfort + za 14;99 z dopełnieniem do exstra za 10 zł do końca umowy i canal+ za 25 zł na 6 miesięcy potem negocjacje . HBO z go na 5 miesięcy za 0 zł. Opłata za dekoder 5 zł. Wcześniej płaciłem z dekoderem 49.90 jest szansa czy nie. Proszę o poradę czy walczyć czy coś innego w podobnej ceny polecacie. Dziękuję za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warianty Comfort+:

 

1) 22,50 zł x 24 m-ce

 

lub

 

2) 27,50 zł x 15 m-cy.

 

Tak, jak wyżej pisali koledzy nie ma szans na 14,99 zł, gdyż jest to stawka po reklamacji.

 

Odnośnie dopełnienia do pakietu Extra+ to dostaniesz gratisowy miesiąc. DUK nie daje dopełnienia na cały okres. Można je uzyskać dopiero po wygaśnięciu tego gratisowego okresu w stawce od 10 zł. Może udać się od razu po kontakcie z nr 22 310 47 47, ale nie musi. Może być tak, że za którymś razem przystaną dopiero na taką stawkę albo wcale. Jednak gdybyś nie chciał się z nimi wykłócać to za 15 zł będzie dostępne w ICA bez łaski.

 

Odnośnie paczki Canal+ to dostaniesz bez problemu na 6 m-cy. Później wyłączasz i włączasz od nowa lub negocjujesz do końca trwania umowy. Póki co dają bez problemu takie przedłużenie.

 

Odnośnie paczki HBO to pewnie da się ją otrzymać na 5 miesięczny darmowy okres tylko w wariancie umowy na 24 m-ce.

 

Odnośnie dekodera to różnie bywa. Jednym zbijają cenę, a innym zostawiają.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w rozmowie z działem przedłużania umów (12 295 39 20), zagaiłem temat możliwości przedłużenia umowy, która ma do końca więcej niż 6m (ze względu na pakiety PSP - jakiś czas temu, ktoś na forum pisał, że będzie taka możliwość). Okazuje się, że nie ma takiej możliwości (najwcześniej można przedłużyć umowę jak jest 6m do jej końca, czyli tak jak było do tej pory i kanały PSP niczego tutaj nie zmieniają). Jak komuś udało się jednak przedłużyć przed 6m, to niech sprostuje.

Poza tym, podobno nie są jeszcze znane wytyczne/oferty na kanały PSP po nowym roku (dla tych co nie będą przedłużać umowy). Dopiero pod koniec roku ma być wiadomo kto i ile będzie musiał dopłacić za PSP (od 0 do 30zł w zależności od konfiguracji i wysokości pakietu, ale szczegółów brak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...