Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 miesiące do końca umowy i są nieugięci

Extra z 8C+ i HBO za 79,99 / 84,99 - NIE MA

Superpremium za 99,99 - NIE MA

 

Jak to ugryźć?

Obecnie Extra 8C+ z Eleven = 105,89 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, złożone. Kiedyś 3mc przed końcem umowy dawali już fajne oferty. Teraz nie jest tak? Pytam, bo miałem dłuższą przerwę w bojach z nimi ;)

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam

Vip + 

Eleven

Prenium box

4x Multiroom

Hbo Go 

Tvp Prapremiery

 

Płace ok 193pln

 

A co mi proponują 

 

Vip + 139.99 na 24mc

Eleven Na 12mc ok 8pln

Dekoder 4k za 15pln

Aktywacja Dekodera 49 pln

4k Kanał 10 pln do końca sierpnia za free

LM 5pln

Hbo Go

Tvp Prapremiery

 

i pytanie  co można jeszcze ugrać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie to niestety bywa. Póki co skoro nie ma dla Ciebie nic ciekawego to odpuść i czekaj do ostatniego miesiąca.

Dokładnie, czekać do ostatniego miesiąca, a potem KONIECZNIE dzwonić do Krakowa.

Nie wiem czemu ale oni tam po prostu mają lepsze oferty i - co najważniejsze - kulturalnych i chętnych do rozmowy konsultantów. Warszawka legalnie potrafi rzucić słuchawką albo wręcz grozić, a z Krakowem pełna kultura. W sumie to gdy sięgam pamięcią wstecz to chyba ZAWSZE dogadywałem się z Krakowem i dostawałem od nich dobre umowy, a 4 lata temu ten jeden jedyny raz ugadałem się z Warszawką i co ? I wszedłem na minę zwaną Platinum, i do teraz męczę się z zejściem z tego [beep]nego wysokiego pułapu.

 

6 lat temu płaciłem jakieś 50-60zł za chyba wszystko co możliwe w C+, 4 lata temu Platinum za 99zł, 2 lata temu Extra+ 6xC za 79zł, teraz Extra+ 6xC za 69zł... nie jest źle, ale znam kilku mistrzów którzy są na pułapie 50-60zł od zamierzchłych czasów C+ i nigdy nie weszli na pole minowe.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takiej ofercie Extra +6 C+ za 72,50 na 15 miesięcy.Jak najlepiej z nimi negocjować samemu dzwonić czy czekać do końca miesiąca na ich telefon/telefony ? Powiedziałem im o tym comforcie+ ale nie chcą zejść z ceny 34,99 zł. Tylko jeden konsultant proponował mi comfort+ za 29,99 zł.

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TIM27

 

Czy otrzymując  w ofercie : Comfort+ za 22,50 zł oraz C+ 25 zł dla abonentów dostałeś również dostęp do LM UEFA do czerwca 2019 gratis ? Pytam, bo aktualnie posiadam Comfort z C+ za 64,99 zł. Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie złożone i zainteresowany jestem taką ceną,ale pod warunkiem otrzymania za darmo dostępu do Polsat Sport Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś:

 

Extra+ z CANAL+ 84,99 zł/m

HBO 0 zł/m

HBO GO 5 zł/m

Polsat Sport Premium 0 zł/m

Najem mediaBox+ 5zł/m

 

Umowa na 24 miesiące, stała oplata przez całą umowę.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 94,99 zł

 

Nie chce mi się walczyć o 5 zł taniej, więc akceptuję :)

Zwłaszcza, że te 5zł nie jest za HBO, jak niektórzy wcześniej pisali, tylko za pakiet podstawowy, a samo HBO jest nadal za 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest takie złudne 0 zł, bo jak byś sam budował ofertę to wyszedłbyś nawet taniej i to z GO: 

 

Comfort + dopełnienie do Extra + Canal + HBO + GO  = 22,50 zł + 15,00 zł + 25,00 zł + 20,00 zł =  82,50 zł :)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TIM27

 

Czy otrzymując  w ofercie : Comfort+ za 22,50 zł oraz C+ 25 zł dla abonentów dostałeś również dostęp do LM UEFA do czerwca 2019 gratis ? Pytam, bo aktualnie posiadam Comfort z C+ za 64,99 zł. Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie złożone i zainteresowany jestem taką ceną,ale pod warunkiem otrzymania za darmo dostępu do Polsat Sport Premium.

Nie pytałem. Akurat to nie jest mój priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś:

 

Extra+ z CANAL+ 84,99 zł/m

HBO 0 zł/m

HBO GO 5 zł/m

Polsat Sport Premium 0 zł/m

Najem mediaBox+ 5zł/m

 

Umowa na 24 miesiące, stała oplata przez całą umowę.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 94,99 zł

 

Nie chce mi się walczyć o 5 zł taniej, więc akceptuję :)

Zwłaszcza, że te 5zł nie jest za HBO, jak niektórzy wcześniej pisali, tylko za pakiet podstawowy, a samo HBO jest nadal za 0.

 

 

Na takich samych warunkach przedłużyłem w połowie Lipca. Tylko bez Ligi mistrzów.

 

HBO GO masz na cały okres?

 

Polsat Premium za 0zł do kiedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Prześledziłem blisko 10 ostatnich stron ale nie znalazłem dobrej odpowiedzi.

Mam umowę do końca sierpnia, wypowiedzenie dawno wysłane. Do tej pory praktycznie nie odbierałem telefonów bo nie miałem czasu ani ochoty przedłużać. Jak się dowiedziałem, że jednak liga mistrzów będzie możliwa na nc+ to zacząłem oczekiwać telefonu i dzisiaj ów się pojawił.

Mam obecnie Pakiet Extra+ z CANAL+ + HBO + Eleven - płacę za to wraz z wynajmem sprzętu WiFi Premiumbox+: 105,89zł.

Chciałbym nadal mieć to samo plus liga mistrzów polsatu. Na co mogę liczyć? Dzisiaj konsultant zaproponował jakieś 118zł za to samo co mam + liga mistrzów ale do końca sezonu (gdyż tylko na rok podpisali umowę z polsatem).

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamenic w skrócie najtaniej pakiet Comfort 22,50zł + doepłnienie do Ekstra 15zł (czasem udaje się za 10zł ale z tym różnie bywa a 15zł to cena bez łaski) + 8C+ 25zł + HBO wraz z GO 20zł (czasem 25zł za taki pakiecik) + Eleven 7,95zł lub 11,90zł (skoro chcesz na 2 lata?, to nie powinni wołać więcej niż niecałe 12zł) + WPremium za 10zł (?) = od 95,45 do 109,40 w zależności od ceny Eleven, HBO i dopełnienia do Ekstra. LM powinna być za darmo mając pakiet C+, chodź niektórzy użytkownicy pisali, że przy takiej cenie nie będzie do niej dostępu. Według oficjalnego komunikatu każdy z C+ ma dostęp do LM za darmo do końca roku a później się zobaczy. Według logiki - oficjalny komunikat jest najbardziej sensowny, NC+ nie powinno dzielić klientów na lepszych i gorszych, którzy mają ten sam pakiet C+ :).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...