Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam Wasze posty....,Do mnie przez lipiec dzwonili w sumie 52 razy z różnymi ofertami, umowy dalej nie przedłużyłem ,umowa do wczoraj ,sygnał leci dalej. Stanęło na Comfort 14,99 zł ,tak jak miałem , miałem dopełnienie do Extra za 10 zł, chcą 15 zł ,Mam c+ za 25 zł, 2 x padła cena na 24 miesiące ,reszta ,że tyko na 6 miesięcy.Mam 2 karty MR po CYFRZE,ani jednego tekstu ,że coś wymieniają, ,do tego mam pace pvr i swój dekoder , propozycja jedynie z ich strony drugi pace za 5 zł.

Edytowane przez Buziaczek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort 22,5 i Comfort 22,5 ha. Stawiam stówę na stół że zadzwonię i będzie 39,9, tutaj piszą bzdury a takiej oferty nie ma.

52 telefony... stawiam kolejną stówę że do ostatniego dnia umowy nikt nie zadzwoni.

 

Aż musiałem sprawdzić konto czy aby numer telefonu aktualny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Tak już w to wierzę, że rozwiązują umowy z wszystkimi co mają cameleony, przecież nie mogą mnie potraktować inaczej i wytłumaczyć się że jestem na ich czarnej liście.

Ja jestem przekonany że oni liczyli że sam złożę rezygnację, albo się osra..m i zdecyduję sie na przedłużenie z płatnym multi i dzierżawą za sprzęt.

Niestety nie udało się im i uważam, że zostanie jak jest na czas nieokreślony, dopiero jaka skończą ze wszystkimi z camelami to wtedy dadzą opcję albo przechodzisz na nowe karty i sprzęt albo wypowiadają umowę.

Do czasu aż wszystkim nie przedstawią takiej oferty nic nie mogą zrobić zgodnie z prawem.

Przecież uokik im nie pozwoli jednym z camelami dawać umowy, a innym nie. Zrobią im kontrolę jak ludzie będą dymić i wyjdzie szydło z worka czy wszystkich z camelami traktują tak samo.

Myślę, że niebawem wybuchnie z tego niezła afera, jak pojawi się więcej ludzi w takiej sytuacji jak nasza.

sory ale bzdury piszesz z tym uokikiem...Na czasie nieokreslonym uslugodawca moze wypowiedziec umowe bez podania przyczyn.wszystko jest zgodne z prawem konsumenckim.Rownie dobrze podaj ich do uokiku ze jedni maja comforta za 14.99 a innym nie chca dac taniej niz 34.99....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarny_figa nie mieszaj innym w głowie, nc+ nie jest takie skore do konfliktów z abonentami.

Znasz jakąś firmę która masowo rozwiązała umowy ze swoimi klientami, jeśli tak to proszę podaj przykład, sam dobrze wiesz że tu chodzi o wąską grupę osób którą typuje nc+, żeby nie robić zadymy na całego.

Po co tak robią, jak nie mają się co bać uokik ?

Niech rozwiążą umowy z wszystkimi co mają cameleony i po problemie !

Ja tutaj nikogo nie straszę i nie stroszę piórek, ale jestem człowiekiem myślącym i nie dającym się wykorzystywać, znam swoje prawa i wiem że jak się chce to można.

Mnie mail do uokik nic nie będzie kosztował, innych również, jedynie kilka minut trzeba poświecić żeby wszystko dobrze opisać. Już nie jedna firma w tym również nc+ przejechało się na tej swojej wykładni prawa i pewności że nic nam nie zrobią.

Oni dobrze wiedzą że jak się zrobi za duży szum wokół tego to znowu będą mieć problemy.

Na razie jest mało ludzi z tym problemem, ale to grono się systematycznie poszerza.

Ja przewiduję z tego powodu niezła zadymę za kilka miesięcy.

 

PS

jak mi nc+ wypowie umowę z powodu posiadania cameli, to mogą być pewni że umieszczę skan tego pisma tutaj na forum jak również na innych portalach, zrobi się zamieszanie .... resztę scenariusza sam sobie dopisz.

Edytowane przez plockier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest, mam swoją godność i nigdy żadna firma nie dyktowała mi warunków.

Wiesz dla czego? bo nie daje się strzyc jak głupi.

Od zawsze miałem pakiet jaki chciałem w najniższej możliwej cenie i wiedziałem jak to osiągnąć i tym razem również wiem co należy zrobić, żeby osiągnąć swoje.

Jestem na czasie nie określonym a płacę mniej niż nie jeden abonent na umowie.

Pakiet Extra + 8xC+ + HBO + 2 karty camelon za 88 zł. więc chyba niezła oferta jak na możliwość rezygnacji w każdej chwil.

Tobie również radzę mieć chociaż trochę godności dla siebie i nie dać się strzyc, myślisz że na infolini się z takich jak ty nie śmieją w przerwie na fajka ?

Uwierz mi że idą niezłe kiepy z tego ilu i na jakie max pakiety udało się im złapać jeleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort 22,5 i Comfort 22,5 ha. Stawiam stówę na stół że zadzwonię i będzie 39,9, tutaj piszą bzdury a takiej oferty nie ma.

52 telefony... stawiam kolejną stówę że do ostatniego dnia umowy nikt nie zadzwoni.

 

Aż musiałem sprawdzić konto czy aby numer telefonu aktualny...

Mam nagrane wszystkie 52 rozmowy ,wpadnij dam Ci posłuchać niedowiarku, ps jeśli mam Comfort od 4 lat za 14,99  zł , to chyba mi nie zaproponują chłopcze za 22,5 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam idiotów, którzy płacą prawie 140zł za to co mają, a mnie po 10 latach w C+ nazywają wyłudzaczem, bo złożyłem wypowiedzenie dostając propo 135zł za Comfort+C+ na 6miechów, Manpack, eleven i nowy tuner - rozumiem dlaczego w tym kraju jest jak jest...

 

@inspektor i ste100 idźcie stąd...

Edytowane przez niszczyciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam idiotów, którzy płacą prawie 140zł za to co mają, a mnie po 10 latach w C+ nazywają wyłudzaczem, bo złożyłem wypowiedzenie dostając propo 135zł za Comfort+C+ na 6miechów, Manpack, eleven i nowy tuner - rozumiem dlaczego w tym kraju jest jak jest...

 

@inspektor i ste100 idźcie stąd...

Jeżeli uczciwych abonentów nazywasz idiotami, to coś z Tobą nie w porządku, może troszkę kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uczciwych abonentów nazywasz idiotami, to coś z Tobą nie w porządku, może troszkę kultury.

Dobrze powiedziane.

 

Mialem wczoraj wolny wieczor, wiec zadzwonilem sobie do Krakowa... i jak to zwykle z Krakowem bywa - dogadalismy sie. Spedzilem na sluchawce prawie 40 minut, omawialismy opcje, pakiety, bardzo fajny konsultant przedstawil mi chyba z 10 roznych ofert opartych na Comfort/Extra itd, sporo pogadalismy o pilce... i ostatecznie jak chyba za kazdym razem zamiast zejsc nizej wszedlem wyzej, choc cenowo wyszedlem na tym zdecydowanie lepiej.

Do tej pory za Extra 6xC i Eleven placilem lacznie 95zl z groszami, a od teraz:

 

- Mediabox powiedzial ze mam wpisany w umowe za darmo i to sie nigdy nie zmieni, cos mi tam wczoraj oferowal z tych nowszych ale ten stary Mediabox to najbardziej niezawodny dekoder jaki kiedykolwiek od nich dostalem, wiec spasowalem z wymiana;

- Extra 6xC 69zl - tutaj chyba raczej nie bylo nizszej ceny, kombinowalismy z Comfort i paczka C+ ale roznica wynosila jakies niecale 15zl wiec i malemu by wycieli CBeebies wiec ostatecznie zostalem, a cena mniejsza niz 2 lata temu; 

- H1/H2 za 2,99 od pazdziernika, 2 miesiace gratis;

- HBO + HBO Go gratis do konca stycznia, mam dzwonic na poczatku nowego roku i jakas promocja sie znajdzie;

- Filmbox Pack 2 miesiace gratis nawet sie o to nie prosilem, sami wylacza z koncem wrzesnia;

- LM polsatowska do konca roku gratis, potem mam dzwonic i albo znajdzie sie nowa promocja albo 5zl, cos mi tam mowil ze jak cos dolozymy do pakietu i zwiekszymy cene to da mi LM za darmo na rok i jak da rade na caly okres umowy, ale zadne Cinemaxy czy Filmboxy mnie nie interesowaly wiec spasowalem;

- Eleveny wycialem bo koles od reki zapodal mi informacje ze beda mieli 5 meczy La Liga kazdej kolejki na kanalach C+ /umowa na 3 lata/, z prawem pierwszego wyboru, wiec wszystkie meczyki Barcy i Realu beda na ich kanalach, a liga wloska czy francuska seryjnie mnie nie interesuje.

 

Czyli: do konca wrzesnia 69,99, potem do konca stycznia 72,98, zalezy jak wyjdzie z LM nadal 72,98 albo 77,98, a sprawa z HBO kompletnie otwarta, wiec...

 

Place mniej, ogladam to samo a nawet wiecej, wiec jest ok.

 

Pozdrawiam, do zobaczenia za 2 lata.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z wczoraj po wyłączeniu sygnału. Sam dzwoniłem.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, MULTIROOM STANDARD

Wybrane promocje

Comfort+ 22,50 zł24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 67,5 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Eleveny wycialem bo koles od reki zapodal mi informacje ze beda mieli 5 meczy La Liga kazdej kolejki na kanalach C+ /umowa na 3 lata/, z prawem pierwszego wyboru, wiec wszystkie meczyki Barcy i Realu beda na ich kanalach

 

"Nadawcy będą dzielić się meczami korzystając naprzemiennie z prawa pierwszego wyboru. Wyjątek stanowią słynne El Clásico, czyli konfrontacje potęg światowej piłki FC Barcelony z Realem Madryt, które będą transmitowane w obu stacjach równolegle". Także zapewne jak w danej kolejce jedna stacja wybierze Real, to druga Barcę i odwrotnie.

Źródło: https://satkurier.pl/news/170065/laliga-santander-w-eleven-sports-i-canal.html

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nadawcy będą dzielić się meczami korzystając naprzemiennie z prawa pierwszego wyboru.

O tym "naprzemiennie" pewnie coś napomknał a mi umknęło ale spoko, przecież nie będe bił głową w ścianę bo nie zobaczę jak jeden z potentatów leje Levante czy jakąś inną Huescę, zresztą będą skróty dostępne na nc+.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas comfort z 8c+ i MR płace 75pln. Wypowiedzenie złożone, umowa do końca sierpnia.

Propozycja z dziś: comfort, 8c+, MR i LM na całe 24m gratis (!) za 80pln. 

Wcześniej rozmawiałem o opcji 6c+, ale okazało się że mam jednak 8c+ i chciałbym aby tak zostało.

Jeśli w w/w zestawie zamieniłbym opcję canalów na 6c+ to cena spada o 5pln.

Co do LM ma być w cenie przez obecny cały sezon (nawet po nowym roku) oraz konsultant twierdził, ze jak w przyszłym sezonie nc+ znowu dogada się z polsatem to mam ją mieć nadal za darmo.

Jest też możliwość właczenia hbo z hbogo na 5 mies gratis (tylko potem trzeba samemu przypilnować).

 

comfort to 22,50, MR 10pln, a ile wychodzi 8c+ w maxie dla przedłużających?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spiro trochę drogo - skoro wiesz że Comfort wraz z mr daje kwotę 32,5zł, to oznacza że 8C+ to kwota 47,50zł (a dokładniej to pewnie 47,49zł ;) ). Bez żadnej łaski można dostać C+ za 40zł a na promocji to chodzi za 25zł na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na cały okres (po 6 miesiącach negocjacje :) ).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kontakt z konsultantem nc+ i warunki umowy takie:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+10zł dla Abonentów. W skrócie 8 x Canal plus ino na 5 miesięcy za Free multirom za 0zl i dekoder za 10 zl w sumie 89.99zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riddick1500, a jesteś pewny, że te 25pln to jest za 8c+?

Konsultant twierdził, że żeby mieć LM to trzeba by mieć c+ od razu na cała umowę. To w takim razie jak wyglada kwestia LM z tym łamańcem 25/6?

Edytowane przez spiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25zł jest za 8C+. Co do LM też o tym słyszałem - nie wiem czy to prawda, być może, ale było by to nie dokońca uczciwe względem osób które wzięły C+ w promocji (bo mogły). Co do tej promocji to dobiera się odrazu przy przedłużaniu umowy paczkę C+ na 6 miesięcy za 25zł, po tym czasie jest w standardowej cenie 40zł. Ale jak pokazuje wielu tutaj użytkowników, spokojnie w ostatnim miesiącu dzwonisz i mówisz, że interesuje Cię przedłużenie C+ do końca umowy w tej samej cenie. Nie ma z tym problemu, a przynajmniej do tej pory nie było. W najgorszym wypadku będzie trzeba płacić 40zł ale wraz z 32,5zł za Comfort wraz z mr i tak jest parę złotych taniej :).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...