Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kończy mi się umowa za 1,5 miesiąca w nc +

Obecnie mam Superpremium +HBO GO z Elevenami i multroomem w cenie 135 zł.

Pytanie na co mogę liczyć ? Czy warto negocjować ? Ile można utargować? Czy opłaca się wymieniać mediaboxa na dekoder 4k?

Czy w związku z wymianą na 4k muszę doposażyć instalację sat (konwerter unicable) czy może na razie działać na tym konwerterze co mam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy realna jest walka o Extra+, 8xC+ i HBO na cały okres umowy za 70-80 zł? Pytam bo ostatnio pojawiły się informacje że dają HBO przy abonamencie w tych kwotach. 

Mi zaproponowali Extra, 8xC+, HBO, MR na całą umowę za 84,99

 

Z przesłanych dokumentów wynika że pakiet Extra z Canal+ jest za 84,99, a HBO za 0zł.

 

MR oczywiście 0zł i najem dekodera Pace PVR 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy prawdą jest że na razie nie ma dopełnienienia do extra za 10zl? Podobno limit wyczerpany i nie wiadomo czy jeszcze będzie. Wszyscy konsule tak twierdzą. Przepraszam twierdzili w końcu przed chwilą trafiłem na konsula który dał mi dopełnienie za 10 zł. No w końcu mam co chciałem a we wrześniu znów negocjacje (Canal +).

Edytowane przez wiesiekcycon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz zrzut tej propozycji :)

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy

(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +

24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99 zł

Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kończy mi się umowa za 1,5 miesiąca w nc +

Obecnie mam Superpremium +HBO GO z Elevenami i multroomem w cenie 135 zł.

Pytanie na co mogę liczyć ? Czy warto negocjować ? Ile można utargować? Czy opłaca się wymieniać mediaboxa na dekoder 4k?

Czy w związku z wymianą na 4k muszę doposażyć instalację sat (konwerter unicable) czy może na razie działać na tym konwerterze co mam ?

A co Ci proponowali do tej pory? Złożyłeś wypowiedzenie? Płacisz za najem mediaboxa?

Superpremium to 99 zł z 8 C+, HBO GO to 5 zł, MR 0 zł a Eleveny w najdroższej opcji 15,90 zł to już Ci daje mniej niż 135 zł.

Co do 4K - to zależy, bo jak nie masz nic przeciwko dzierżawie w wysokości 15 zł/mc to wymieniaj. Będzie działać na dotychczasowej antenie jednak nie wykorzystasz jego pełnych możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...u mnie wczoraj tel (22 3104545) z propozycją przedłużenia i KONIECZNĄ wymianą dekoderów. 

Obecnie: Extra+ 8xC+, multiroom 2x cameleon, Pace PVR, umowa do końca maja, wypowiedzenie wysłane.

Propozycja z wymianą dek - cena 94,90 zł czyli +15 zł od tego co mam obecnie. Oczywiście podziękowałem.

Zasugerowałem, że zachowując to co mam, bez żadnych wymian  - rozważę propozycję pozostania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Bez kombinowania powiadasz.... Poproszę o dowód, że dostałeś HBO za free na całą umowę, bo tak dają na 6 m.

Oferta jeszcze nieaktywna , ale z maila prosze https://ibb.co/eqm4j7

 

tak, jak pisałem , Pani z utrzymania od razu zaproponowała przedłużenie na tych samych warunkach na 2lata. Nie odbierałem przez kilka dni ich telefonów i chyba zrozumieli ze jestem gotowy odejść. Jedyniedekodera nie udało się wymienić.

 

Dzięki za pomoc!

Kuba

Czy realna jest walka o Extra+, 8xC+ i HBO na cały okres umowy za 70-80 zł? Pytam bo ostatnio pojawiły się informacje że dają HBO przy abonamencie w tych kwotach.

 

Tak, ale to pewnie nie będzie łatwe jeśli nie miałeś dotychczas tego za ta kwotę, Jak powyżej mi się udało przedłużyć na tych samych warunkach.

Kuba

Edytowane przez kszmigie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowali Extra, 8xC+, HBO, MR na całą umowę za 84,99

 

Z przesłanych dokumentów wynika że pakiet Extra z Canal+ jest za 84,99, a HBO za 0zł.

 

MR oczywiście 0zł i najem dekodera Pace PVR 0zł

Superpremium dają za 89,99. Lepiej o ten pakiet się starać w tej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , mi zaoferowano to samo co mam czyli extra+ 6canal (live)+ eleven za 81,99 zł na 24 m + MR. Chyba wezmę.

Ale w mailu opisano to tak:

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD

 

 W związku z tym mam 2 pytania - co znaczy ten filmbox pack ? znowu coś włączają promocyjnie na parę miesięcy i później trzeba pamiętać o wypowiedzeniu, bo inaczej będzie dodatkowo płatne, czy może to jest darmowy dodatek na cały okres umowy ?

 

Dodam tylko, że w opisie płatności to wygląda tak:

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów

 

 więc o Filmboxie to nie ma mowy.

 

I drugie pytanie - jak to wygląda z nc+go ? mogę zakładać, że nadal to jest te 100 czy ileśtam godzin ? Wiem, że są pakiety z 3 godzinami miesięcznie, a oglądam na wyjazdach jednak znacznie więcej.

 

z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a cenowo orientujesz się jak można to wyrwać od nich teraz? Ja płacę teraz 135 zł za to wszystko i umowa mi się kończy za 2 miesiące wysłałem wczoraj wypowiedzenie bo do tej pory proponowali mi albo 136.80 albo 146,80

 

Mam superpremium standardowo (bez HBO GO) płacę 99,99 zł + 2x History 2,99 i Adventure 1,99, 2x cameleony MR 0zł i płacę ogółem 104,97zł. I chcą pozostawić mi tą cenę na 24mies i nie chcą zejść i proponują mi 11,90 za eleveny ale nie interesują mnie wychodziło by 116,96. Koniec umowy czerwiec br.

 

Więc przepłacasz? też zależy jaki masz MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Potwierdzam wam że jak najbardziej realne jest uzyskanie Comfort w cenie 22,50, choć początkowo proponowali mi za 27,50zł:

 

Szczegóły oferty wyglądają tak:

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi: Pakiet Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD, Najem HD Multiroom

Wybrane promocje Comfort+ 22,50 zł24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5 zł 

 

 

PS. Oczywiście po 6ciu miesiącach trzeba negocjować opłatę za 8x Canal+ lub wyłączyć opcję.

Edytowane przez ziutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

Oferta jaką dziś otrzymałem:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99 zł 

 

 

Czy warto z niej skorzystać w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...