Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się wyrwać Comfort+ + 8C+ MR + Wifipremium box wyrwać za 49,99/6m / 64,99 kolejne 18m-cy (chyba że uda się donegocjować C+.

Można pewnie jeszcze ze 2 zł taniej ale już mi się nie chciało z nimi gadać

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, MULTIROOM STANDARD, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł Wybrane promocje Comfort+24,99 zł24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 49,99 zł
 

Edytowane przez ogest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Extra+, 6xC+, 4xEleven, nc+go, dekoder 500gb multibox i płacę 85zł. Właściwie podjąłem już decyzję o przejściu do CP. Tam za 75zł mam podobnie. Oczywiście bez C+, ale z HBO (właściwie na żadnym za bardzo mi nie zależy). No i z ligą mistrzów/europy (pewnie za dodatkową opłatą, ale będzie opcja). Wypowiedzenie do końca kwietnia. Ostatnio dzwonili i rozmawiali na temat przejścia na czas nieokreślony. Dla mnie ciekawa opcja, bo około lipca/sierpnia okaże się jak to będzie w CP z kanałami premium. Zaproponowali, że po przejściu na nieokreślony zostanie to co mam, ale 9zł drożej. Mi zależy na jednej z dwóch opcji:

- przejście na nieokreślony przy tych samych kanałach i cenie jak obecnie

- przejście na nieokreślony z wyłączonymi C+, ale z ceną na prawdę niższą, max do 60zł

Pewnie to zadanie niewykonalne, ale zobaczymy. Od wczoraj znów dzwonią tylko nie mogłem rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumiałem, że po 6 miesiącach to dopełnienie z 25 zł rośnie do 40 zł? Rozumiem, że przy takiej opcji MR Cameleon za 0 zł i Eleveny za 7,95 przez 12 m-cy lub 11,90 na całą umowę?:

Wzrasta lub pozostaje na poziomie 25zł ale 8xC+, dopełnienie masz ze stałą ceną na całą umowe 10,15zł zależy za ile wynegocjujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś obecnie dostał Extra+Canal+(6)Live bez tego Live bo na infolinii informują mnie ,że nie ma takiej możliwości.Obecnie do końca czerwca posiadam ten pakiet bez tego Live i jak się wczoraj dowiedziałem w nowej umowie stracił bym dostęp do C+VOD .Z góry dzięki za info.

Niestety obecnie żeby mieć dostęp do C+VOD to trzeba posiadać 8xC+. Kiedyś "w promocji na dobry początek" dawali dostęp do tego też do umów z 6xC+ (i wtedy było bez dopisku Live). Teraz 6xC jest chyba tylko "Live".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś obecnie dostał Extra+Canal+(6)Live bez tego Live bo na infolinii informują mnie ,że nie ma takiej możliwości.Obecnie do końca czerwca posiadam ten pakiet bez tego Live i jak się wczoraj dowiedziałem w nowej umowie stracił bym dostęp do C+VOD .Z góry dzięki za info.

Ja mam 6 x canal bez dopisku live i mam dostęp do całej kolekcji Canal plus VOD ale tylko z pozycji dekodera podłączonego do internetu. Canal plus VOD z satelity nie działa

Hej, ja w poniedziałek przedłużyłem na kolejne 2 lata licząc od września 2018 pakiet VIP+ na dwóch Camelach bez żadnych problemów.

Tylko pytanie za ile? :-)

Niestety obecnie żeby mieć dostęp do C+VOD to trzeba posiadać 8xC+. Kiedyś "w promocji na dobry początek" dawali dostęp do tego też do umów z 6xC+ (i wtedy było bez dopisku Live). Teraz 6xC jest chyba tylko "Live".

Hmm bardzo ciekawe rzeczy kolega pisze to ja będę musiał o to dopytać żeby mnie przy kolejnym aneksie nie zrobili w konia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odrzuciłem ofertę z dopiskiem extra+ canal+(6)Live 5mieś.hbo ,hbogo ,multiroom 0zł ,dekodery 0zł za całość 69,99zł .Za godzinkę zadzwonił konsul dlaczego odrzuciłem tak wspaniałą ofertę i że teraz dają to tylko z dopiskiem Live.Jutro wysyłam wypowiedzenie zobaczymy czy coś da się ugrać , jak nie to wybiorę polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...