Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca marca. Wycofałem wypowiedzenie i zostałem z umową na czas nieoznaczony. Płacę 4 zł więcej za Comfort+,  dopełnienie do Extra+ pozostało w  cenie 10 zł. Oczywiście +miesiąca i opcje promocyjne w ICA są już niedostępne.

 

Tak jak myślałem.Opcje dodatkowe niedostepne w umowie na czas nieokreslony. Czyli to jednak nie do końca korzystna jest taka opcja przedłużenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 30 kwietnia mam umowę z nc+. Wysłałem wypowiedzenie na koniec marca. Obecna oferta:

Extra +

6xC+

HBO

69,90 zł (uśredniona cena za 24 miesięcy)

 

Interesuje mnie opcja Comfort za 22,5 zł + 8x C+ na 6 miesięcy za 25 zł i później przedłużenie do końca umowy w tej samej cenie. Czy myślicie, że jest to możliwe? Ewentualnie za ile najtaniej można dostać pakiet Start i do tego 8x C+? Czy jest też możliwe 6 miesięcy za 25 zł? Zależy mi tylko na pakiecie 8x C+ ponieważ resztę będę miał z CP. Czy przy tych opcjach co napisałem będę miał możliwość wymiany dekodera Pace PVR (dekoder ma problemy z pilotem, raz działa raz nie) na WIFI Premiumbox+ lub Mediabox+ przy zachowaniu karty cameleon? Nie chce mieć sparowanego urządzenia, a potrzebuje dekodera, który obsługuje unicable. Dodatkowo będę miał CP w pakiecie Premium Max z Evobox + 2x multiroom i w takim przypadku będę musiał zmienić konwerter na unicable 2 (zeby mieć CP na 3 tv oraz nc+ na 3 tv). Proszę o pomoc.

Edytowane przez fr86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba która napisała kilka postów przez 4 lata.Dla mnie takie oosoby są średnio wiarygodne.

Tak jak napisałem, przedstawiono mi we wtorek w punkcie nc+ ofertę 6xC+za 20zł oraz 8xC+ za 25zl na pół roku do Comfortu. Nie rozumiem dlaczego miałbym kłamać.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem.Opcje dodatkowe niedostepne w umowie na czas nieokreslony. Czyli to jednak nie do końca korzystna jest taka opcja przedłużenia.

Opcje dodatkowe są, ale w ofercie cennikowej.Jest też oferta przedłużeniowa np: Comfort+ 29,99 zł, Extra+ 44,99 zł, Start+ z 6xCanal+ 54,99 zł, Comfort+ z 6x Canal+ 59,99 zł, Entry+ z 8x Canal+ 69,99 zł, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno dobranie 2xC+ (Discovery i Seriale) do paczki posiadanych 6xC+ nie daje nam dostępu do C+VOD, ponieważ w systemie widnieje wtedy C+6+2 a nie C+8. Prawda to?

Ja mam dobrane 2xC+ i mam dostęp do C+VOD. Oczywiście opcje widoczne są osobno, ale dostęp do kolekcji jest. Oczywiście tak jest u mnie, nie wiem czy w innych przypadkach jest analogicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium+99zł + paczka History 2,99 + Adventure Tv 1,99 = 104,97 ciężko i nie chcą zejść z tej ceny (MR 0zł camele) dano rozwiązanie i do końca czerwca.

 

104,97zł po staremu 24 miesiące  lub 12 miesiące 113,97  :/

 

W Poniedziałek ma dzwonić ale chyba nie utargam to za 99zł wszystko lub niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie składałeś wypowiedzenia to umowa przeszła na czas nie określony tak jak mnie płacę 9zł więcej.

Wypowiedzenie złożyłem w lutym i z końcem marca skończyła mi się umowa. aktualnie jestem na 14 dniowym terminie do zwrotu sprzętu ale telewizję ciągle mam. Dostęp do moje nc+ jest, ale ograniczony tylko do info o koncie bez możliwych opcji dodatkowych. Puki mam jeszcze telewizję to czekam.

 

Interesowałaby mnie opcja:

kwiecień za 0zł, comfort 22,5, premiumbox +mr 15zł, canal+6 20zł na 6m, hbo i hbo go do końca maja za 0zł, dopełnienie do extra do końca maja za 0zł, manpack 5zł.

Jeżeli bym się zdecydował na ten comfort to kiedy ewentualnie dzwonić z dopełnieniem do extra(oby za 10zł) od czerwca. Za tydzień czy pod koniec maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 30 kwietnia mam umowę z nc+. Wysłałem wypowiedzenie na koniec marca. Do końca bieżącej umowy wyglądało to tak:

Extra +

6xC+

HBO

69,90 zł (uśredniona cena za 24 miesięcy)

 

Z racji utraty Smokowskiego i Twarowskiego oraz praw do pokazywania Ligi Mistrzów interesuje mnie wyłącznie sama paczka 8x C+ żeby oglądać ekstraklasę.

 

Interesuje mnie opcja Comfort za 22,5 zł + 8x C+ na 6 miesięcy za 25 zł i później przedłużenie do końca umowy w tej samej cenie. Czy myślicie, że jest to możliwe? Ewentualnie za ile najtaniej można dostać pakiet Start i do tego 8x C+? Czy jest też możliwe 6 miesięcy za 25 zł? Zależy mi tylko na pakiecie 8x C+ ponieważ resztę będę miał z CP. Czy przy tych opcjach co napisałem będę miał możliwość wymiany dekodera Pace PVR (dekoder ma problemy z pilotem, raz działa raz nie) na WIFI Premiumbox+ lub Mediabox+ przy zachowaniu karty cameleon? Nie chce mieć sparowanego urządzenia, a potrzebuje dekodera, który obsługuje unicable. Dodatkowo będę miał CP w pakiecie Premium Max z Evobox + 2x multiroom i w takim przypadku będę musiał zmienić konwerter na unicable 2 (zeby mieć CP na 3 tv oraz nc+ na 3 tv). Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nawet z wypowiedzeniem nie dostaniesz taniej niż Ci zaproponowano. Chyba, że zrobisz jak kolega @czerstwy napisał. Dekodera też za free nie dostaniesz.

No i dostałem proroku to co chciałem dzisiaj bez żadnych kombinacji :). Oczywiście dopiero po wypowiedzeniu.

 

mam extra+ C+8 , HBO za 0zl w pakiecie za 79,99. Dzwonili proponowali najpierw 105 zł za to to (czyli 79,99+ hboza 25), trzy rozmowy ze nic się nie da, wypowiedzenie wysłałem , i dzisiaj z Krakowa oferta pozostania przy tym co mam z HBO za darmo czyli :

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, NAJEM PVR

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy 24 mies.

 

Jedyne czego nie załatwiłem to dekodera, babka mówiła ze "może mi dać tylko 4K za 15zl, a innych nie maja teraz na stanie"

 

Dla mnie następne 2 lata z HBO i c8+ za 79 jest ok, przedłużam.

Dzięki wszystkim za pomoc!

Kuba

Edytowane przez kszmigie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, przedstawiono mi we wtorek w punkcie nc+ ofertę 6xC+za 20zł oraz 8xC+ za 25zl na pół roku do Comfortu. Nie rozumiem dlaczego miałbym kłamać.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Nie maiłem na myśli tego że kłamiesz.Raczej pomyslałem że osoby które sporadycznie bywaja najczęściej mylą oferty ceny itp.Do tego często po zakończeniu rozmowy czy wizyty w punkcie nawet dokładnie nie wiedza o czym rozmawiali.A to przez brak znajomości oferty operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie maiłem na myśli tego że kłamiesz.Raczej pomyslałem że osoby które sporadycznie bywaja najczęściej mylą oferty ceny itp.Do tego często po zakończeniu rozmowy czy wizyty w punkcie nawet dokładnie nie wiedza o czym rozmawiali.A to przez brak znajomości oferty operatora.

Sprzedawca sam wyszedł z propozycją 20zl/6C+, ale dziękuję za wskazówki bo kombinował 5zł za dzierżawę Mediaboxa. Zobaczymy co będzie z Canal + za pól roku. Teraz jest ok, 25zl za 8C+

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam teraz Pakiet Extra+ z CANAL+ za 79,90  mam dekoder PACE HDS7241 umowa kończy się 31.05

 

Chciałbym teraz w podobnej cenie takie pakiety myślicie ze jest szansa ?

 

1. pakiet z Canal + Eleven +Multiroom jest szansa na cos takiego ?

2. pakiet z Canal + Eleven

3. Pakiet z Canal+ i Multiroom +dekoder

 

 

A i pytanie do ekspertów czy mając ten dekoder PACE HDS7241 mogę dobrac drugi tak żeby bezprzewodowo działał mi multiroom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem proroku to co chciałem dzisiaj bez żadnych kombinacji :). Oczywiście dopiero po wypowiedzeniu.

 

mam extra+ C+8 , HBO za 0zl w pakiecie za 79,99. Dzwonili proponowali najpierw 105 zł za to to (czyli 79,99+ hboza 25), trzy rozmowy ze nic się nie da, wypowiedzenie wysłałem , i dzisiaj z Krakowa oferta pozostania przy tym co mam z HBO za darmo czyli :

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, NAJEM PVR

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy 24 mies.

 

Jedyne czego nie załatwiłem to dekodera, babka mówiła ze "może mi dać tylko 4K za 15zl, a innych nie maja teraz na stanie"

 

Dla mnie następne 2 lata z HBO i c8+ za 79 jest ok, przedłużam.

Dzięki wszystkim za pomoc!

Kuba

Proroka to sobie w rodzinie poszukaj lub na ulicy ;-) . Bez kombinowania powiadasz.... Poproszę o dowód, że dostałeś HBO za free na całą umowę, bo tak dają na 6 m. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest okres wypowiedzenia po przejściu na umowę na czas nieokreślony?

 

30 dni

Posiadam teraz Pakiet Extra+ z CANAL+ za 79,90  mam dekoder PACE HDS7241 umowa kończy się 31.05

 

Chciałbym teraz w podobnej cenie takie pakiety myślicie ze jest szansa ?

 

1. pakiet z Canal + Eleven +Multiroom jest szansa na cos takiego ?

2. pakiet z Canal + Eleven

3. Pakiet z Canal+ i Multiroom +dekoder

 

 

A i pytanie do ekspertów czy mając ten dekoder PACE HDS7241 mogę dobrac drugi tak żeby bezprzewodowo działał mi multiroom ?

 

Pace nie jest dekoderem z wifi więc nie. Jeżeli chcesz mieć multi po wifi to dekoderem głównym musi być wifipremiumbox a drugim wifibox. 

Posiadam teraz Pakiet Extra+ z CANAL+ za 79,90  mam dekoder PACE HDS7241 umowa kończy się 31.05

 

Chciałbym teraz w podobnej cenie takie pakiety myślicie ze jest szansa ?

 

1. pakiet z Canal + Eleven +Multiroom jest szansa na cos takiego ?

2. pakiet z Canal + Eleven

3. Pakiet z Canal+ i Multiroom +dekoder

 

 

A i pytanie do ekspertów czy mając ten dekoder PACE HDS7241 mogę dobrac drugi tak żeby bezprzewodowo działał mi multiroom ?

 

Pace nie jest dekoderem z wifi więc nie. Jeżeli chcesz mieć multi po wifi to dekoderem głównym musi być wifipremiumbox a drugim wifibox. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem proroku to co chciałem dzisiaj bez żadnych kombinacji :). Oczywiście dopiero po wypowiedzeniu.

 

mam extra+ C+8 , HBO za 0zl w pakiecie za 79,99. Dzwonili proponowali najpierw 105 zł za to to (czyli 79,99+ hboza 25), trzy rozmowy ze nic się nie da, wypowiedzenie wysłałem , i dzisiaj z Krakowa oferta pozostania przy tym co mam z HBO za darmo czyli :

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, NAJEM PVR

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy 24 mies.

 

Jedyne czego nie załatwiłem to dekodera, babka mówiła ze "może mi dać tylko 4K za 15zl, a innych nie maja teraz na stanie"

 

Dla mnie następne 2 lata z HBO i c8+ za 79 jest ok, przedłużam.

Dzięki wszystkim za pomoc!

Kuba

Hmmm, nowe oferty z darmowym HBO czy błędy w komunikacji z konsultantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie błędy po 2 stronach. Tak czy siak czekam na dowód od @kszmigie.

Posiadam teraz Pakiet Extra+ z CANAL+ za 79,90 mam dekoder PACE HDS7241 umowa kończy się 31.05

 

Chciałbym teraz w podobnej cenie takie pakiety myślicie ze jest szansa ?

 

1. pakiet z Canal + Eleven +Multiroom jest szansa na cos takiego ?

2. pakiet z Canal + Eleven

3. Pakiet z Canal+ i Multiroom +dekoder

 

 

A i pytanie do ekspertów czy mając ten dekoder PACE HDS7241 mogę dobrac drugi tak żeby bezprzewodowo działał mi multiroom ?

Utrzymasz cenę tylko Extra z C+. Proponuję zapoznać się z tematem. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie następne 2 lata z HBO i c8+ za 79 jest ok, przedłużam.

Dzięki wszystkim za pomoc!

Kuba

 

Ktoś może potwierdzić , czy taka oferta jest możliwa ???  :mrgreen:  :>

Z tym HBO GO ... to teraz ciekawa sprawa..... warto by się zastanowić po co brać to w abonamencie za np. 20pln/miesiąc.... jak mając TV SMART można mieć HBO GO za 1pln miesięcznie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...