Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgadzaj się na opłatę większą niż np 2 zł najmu/miesięcznie.Choć zapewne będzie 5 zeta a może i jakaś aktywacja.Ja już dawno temu dostałem Wifi Premumboxa za free bez najmu i aktywacji i taką ofertę miałem w punkcie NC+.

Umowa przdedłużona,Comfort 22,50 i Canalx8 25zl ( była możliwość Cx6 za 20zl) na pół roku i dalej 40zł lub negocjacje, dopłnienie Extra do końca maja i wymiana Turbo na Mediaboxa ( wymiana mozliwa tylko na Media i 4K za 15zl m-c ). Za dekoder mam 3zl za m-c innej opcji nie było. Jestem bardzo zadowolony i dziękuję za pomoc :-)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie - mam pytanie: w ubiegłą sobotę włączyłem sobie Eleven Sports w nc+ z lojalką na 12m za 9,95zł. Czy po roku będę mógł renegocjować tą cenę,dalej ze zobowiązaniem na 12 miesięcy? I jak sprawa się ma do ewentualnego przedłużenia umowy (31.12.2019) - mając zobowiązanie na Eleven? Czy aneks ten (z Elevenem) przy przedłużeniu umowy również ulegnie zmianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata mnie nie było na forum, ale zbliża się koniec umowy i trzeba zasięgnąć języka. Mam pakiet Comfort (czy jak to się nazywa) z kanałami c+ (bez 2: discovery i seriale). MR ,dekodey Pace+ jakiś badziew za 0 zł. Płacę 59 zł. Jaką cenę mogę dostać za podobny zestaw? Da się coś zbić oraz, czy są krótsze umowy niż 2 lata? Dzięki z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skończyła mi się umowa z końcem marca ale nadal mam aktywną telewizję:) czy to normalne że nie wyłączyli?

Aktualnie posiadałem extra i eleven i manpack premiumbox i wifibox(multiroom) za 91,89.

 

Proponują pakiet extra najniżej za 44,99zł dlatego myślę o rozpoczęciu od comfort proponują 22,5zł plus 15 dekoder i mr czyli podstawa 37,5zł, do tego do końca maja pakiet extra za 0zł i kwiecień za darmo. Do tego proponują łamańca hbo z hbogo na 12m z czego 6m za 0zł i 6m 35zł czyli 17,5zł za miesiąc ale jednak tego nie chcę. Canal plus 8 za 25zł na 6m pózniej negocjacje. Eleven za 11,90 na cały okres. Powiedzieli mi także że już manpacka nie ma?

 

Głównie zależy mi na pakiecie extra i eleven.

Moje pytania:

1.Czy jak wezmę pakiet comfort na 24m to czy nadal istnieje opcja dopelnienia do extra za 10zl(wtedy extra za 32,5), a jak nie to za ile?

2. Pakiet eleven, nie chcę brać z zobowiązaniem na 24m za 11,90. Czy nadal istnieje opcja wl/wyl za 7,95 nawet do comfortu bo bym przedłużył i od razu aktywował eleven?

3. Podobno już nie ma manpaka? czy to prawda? Jeszcze w marcu był za 10zl a teraz podobno nie ma? Bym go chciał za 5zl za mc jak miałem?

4. Czy do comfortu można dobrać 6canal plus za 20zl zamiast 8 za 25zł na 6miesiecy potem negocjacje? Discovery i seriale malo istotne? Czy jest opcja 6c+ na 6miesiecy?

 

Proszę o w miare szybką odpowiedź bo mają dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skończyła mi się umowa z końcem marca ale nadal mam aktywną telewizję :) czy to normalne że nie wyłączyli?

Aktualnie posiadałem extra i eleven i manpack premiumbox i wifibox(multiroom) za 91,89.

 

Proponują pakiet extra najniżej za 44,99zł dlatego myślę o rozpoczęciu od comfort proponują 22,5zł plus 15 dekoder i mr czyli podstawa 37,5zł, do tego do końca maja pakiet extra za 0zł i kwiecień za darmo. Do tego proponują łamańca hbo z hbogo na 12m z czego 6m za 0zł i 6m 35zł czyli 17,5zł za miesiąc ale jednak tego nie chcę. Canal plus 8 za 25zł na 6m pózniej negocjacje. Eleven za 11,90 na cały okres. Powiedzieli mi także że już manpacka nie ma?

 

Głównie zależy mi na pakiecie extra i eleven.

Moje pytania:

1.Czy jak wezmę pakiet comfort na 24m to czy nadal istnieje opcja dopelnienia do extra za 10zl(wtedy extra za 32,5), a jak nie to za ile?

2. Pakiet eleven, nie chcę brać z zobowiązaniem na 24m za 11,90. Czy nadal istnieje opcja wl/wyl za 7,95 nawet do comfortu bo bym przedłużył i od razu aktywował eleven?

3. Podobno już nie ma manpaka? czy to prawda? Jeszcze w marcu był za 10zl a teraz podobno nie ma? Bym go chciał za 5zl za mc jak miałem?

4. Czy do comfortu można dobrać 6canal plus za 20zl zamiast 8 za 25zł na 6miesiecy potem negocjacje? Discovery i seriale malo istotne? Czy jest opcja 6c+ na 6miesiecy?

 

Proszę o w miare szybką odpowiedź bo mają dzwonić

1. Nie ma gwarancji na otrzymanie dopełnienia w cenie 10 zł.Standardowo kosztuje 30 zł.

2. Istnieje opcja włącz/wyłącz.

3. Teoretycznie manpack został zastąpiony multi manpack ale jak ktoś posiadał stary pakiet to była możliwość zachowania.Tylko kwestia ceny to się opłacało.

4. Chyba ktoś ostatnio dostał taką opcję.Poszukaj we wcześniejszych postach

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie płace 120,89 umowa do 30 czerwca.

Pakiet Extra + z Canal+
Multiroom standard 20 zł (1 główny + 3 dodatkowe dekodery)

Najem Wifi Premium Box 5 zł

Eleven 15,90

 

Patrząc na wpisy tutaj wydaję się dość dużo. Zastanawiam się nad rezygnacją z usług chyba że zaproponują coś dużo lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem wypowiedzenie w połowie marca , umowa do końca kwietnia. Jak dotąd tylko jeden kontakt z ich strony a mianowicie SMS z jakąś super propozycją która okazała się lipna. I od tamtego momentu zero kontaktu. Wszystkie zgody mam wyrażone.

 

Czekaj cierpliwie to im ma zależeć nie tobie. Pamiętaj że nawet jak wyłączą sygnał to masz 2 tygodnie na zdanie sprzętu i wtedy jeszcze będą oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...